Zestaw do wymiany i konserwacji dyszy E3D - 0,4mm

Indeks: AMS-18957 EAN: 5904422355258
Zestaw przeznaczony do czyszczenia dysz o średnicy otworu 0,4 mm wykorzystywanych w drukarkach 3D. Obejmuje akcesoria, które są niezbędne do utrzymania należytej drożności, a co za tym idzie efektywnego przepływu roztopionego materiału do drukowania. Zestaw obejmuje igły do usuwania resztek filamentu, które gromadzą się w trakcie drukowania w dyszy, ograniczając tym samym jej przepustowość. W pakiecie narzędzi znajdują się również dwa rodzaje pęset: zakrzywiona o długości 110 mm oraz prosta, której długość wynosi 126 mm. Zestaw zawiera także 10 sztuk dysz ED3 o średnicy otworu 0,4 mm.
Zestaw do wymiany i konserwacji dyszy E3D - 0,4mm
54,90 zł
44,63 zł netto
Zapłać później
Producent: OEM

Opis produktu: Zestaw do wymiany i konserwacji dyszy E3D - 0,4 mm

Zestaw przeznaczony do czyszczenia dysz o średnicy otworu 0,4 mm wykorzystywanych w drukarkach 3D. Obejmuje akcesoria, które są niezbędne do utrzymania należytej drożności, a co za tym idzie efektywnego przepływu roztopionego materiału do drukowania. Zestaw obejmuje igły do usuwania resztek filamentu, które gromadzą się w trakcie drukowania w dyszy, ograniczając tym samym jej przepustowość. W pakiecie narzędzi znajdują się również dwa rodzaje pęset: zakrzywiona o długości 110 mm oraz prosta, której długość wynosi 126 mm. Zestaw zawiera także 10 sztuk dysz ED3 o średnicy otworu 0,4 mm.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo również inne akcesoria do drukarek 3D oraz elementy niezbędne do budowy autorskich urządzeń drukujących 3D

Dysze i elementy do ich wymiany i konserwacji

Dysze i elementy do ich wymiany oraz konserwacji.

Wymiary pęset wchodzących w skład zestawu do konserwacji dysz

Wymiary pęset wchodzących w skład zestawu do konserwacji dysz.

Zawartość zestawu

  • Dysze E3D o średnicy otworu 0,4 mm
  • Igły do czyszczenia dyszy 0,4 mm
  • Prosta pęseta PT ESD-12 o długości 126 mm i szerokości 10 mm
  • Zakrzywiona pęseta PT ESD-15 o długości 110 m i szerokości 10 mm
  • Plastikowa tuba do przechowywania igieł

Zestaw do wymiany i konserwacji dyszy E3D - 0,4 mm

Zestaw do wymiany i konserwacji dyszy E3D 0,4 mm to praktyczna propozycja dla wszystkich właścicieli drukarek 3D z kompatybilnymi hotendami (na przykład E3D V6). Regularne czyszczenie dysz oraz ich okresowa wymiana pozwala zachować pełną drożność układu, dzięki czemu pracuje on sprawnie i umożliwia tworzenie precyzyjnych, efektownych wydruków.

W komplecie znajduje się 10 sztuk dysz E3D 0,4 mm, dwie specjalistyczne pęsety o kształcie prostym i zakrzywionym, igły pozwalające na usuwanie z dyszy resztek filamentu oraz plastikowa tuba do przechowywania igieł.

Dysze i inne elementy do budowy drukarek 3D

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór części zamiennych oraz elementów do budowy drukarek 3D. W asortymencie znajdziesz różnorodne dysze, a także konektory, rurki PTFE, ekstrudery, wentylatory, koła i paski zębate, radiatory, prowadniki do przewodów, czujniki filamentu, łożyska, wałki liniowe i wiele innych.

Ponadto posiadamy szeroką gamę wysokiej klasy filamentów oraz żywic światłoutwardzalnych najlepszych producentów, między innymi marek takich jak Velleman, Fiberlogy, Devil Design, Spectrum, Prusa czy Noctuo.

Szerokość opakowania 17 cm
Wysokość opakowania 1 cm
Głębokość opakowania 10 cm
Masa opakowania 0.065 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Zestaw do wymiany i konserwacji dyszy E3D - 0,4mm

5/5

Średnia Ocena

3

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Dominik 08.06.2023 Potwierdzony zakup
Fajny zestaw warty swojej ceny
Mariusz S. 28.07.2022 Potwierdzony zakup
ok.
Marcin S. 04.05.2022 Potwierdzony zakup
OK!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: