Zestaw MK3S+ upgrade kit - dla drukarek Originalna Prusa i3 MK3/S - do samodzielnego montażu

Indeks: PSA-18734 EAN: 5904422368326
Zestaw umożliwiający zmodernizowanie drukarki 3D Oryginalna Prusa i3 MK3S. Dzięki zastosowaniu elementów wchodzących w skład pakietu, możliwe jest zaimplementowanie ulepszeń wprowadzonych przez producenta w najnowszej wersji urządzenia oznaczonej symbolem i3 MK3S+. Zestaw zawiera m.in ulepszony SuperPinda, wykorzystywany do poziomowania stołu grzewczego oraz udoskonalony czujnik filamentu IR. Producent zmodyfikował również oprawy łożysk osi Y. Prusa i3 MK3/S to MK3S+ upgrade kit przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Jest konieczny w przypadku rozbudowy wersji drukarki MK3 o Zestaw Multi Material 2S (MMU2S).
  
Zestaw MK3S+ upgrade kit - dla drukarek Originalna Prusa i3 MK3/S - do samodzielnego montażu
299,00 zł
243,09 zł netto
Zapłać później
Producent: Prusa

Opis produktu: Zestaw MK3S+ upgrade kit - dla drukarek Originalna Prusa i3 MK3/S - do samodzielnego montażu

Zestaw umożliwiający zmodernizowanie drukarki 3D Oryginalna Prusa i3 MK3S. Dzięki zastosowaniu elementów wchodzących w skład pakietu, możliwe jest zaimplementowanie ulepszeń wprowadzonych przez producenta w najnowszej wersji urządzenia oznaczonej symbolem i3 MK3S+. Zestaw zawiera m.in ulepszony SuperPinda, wykorzystywany do poziomowania stołu grzewczego oraz udoskonalony czujnik filamentu IR. Producent zmodyfikował również oprawy łożysk osi Y. Prusa i3 MK3/S to MK3S+ upgrade kit przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Jest konieczny w przypadku rozbudowy wersji drukarki MK3 o Zestaw Multi Material 2S (MMU2S).

Elementy drukowane nie znajdują się w zestawie. Należy je wydrukować samodzielnie przed demontażem i3 MK3S z dołączonego do pakietu filamentu PETG oraz udostępnionych przez producenta plików STL/G-code.

Zestaw MK3S+ upgrade kit

Zestaw MK3S+ upgrade kit.

Oprawy łożysk osi Y

Ulepszone oprawy łożysk osi Y.

Najistotniejsze usprawnienia wprowadzone przez zestaw upgrade MK3S+

  • Zastosowanie czujnika SuperPinda pozwoliło na zwiększenie niewrażliwości sondy na zmiany temperatur. Zawansowana konstrukcja i najwyższej jakości sensor, pozwoliły na wyeliminowanie z konstrukcji czujnika termistora. SuperPINDA gwarantuje, że pierwsza warstwa modelu zawsze będzie wydrukowana tak samo.
  • Ulepszone części plastikowe osi X i Y. Dodatkowo mocowania łożysk osi Y są w tej wersji metalowe, co znacznie ułatwia montaż
  • Drobne usprawnienia ekstrudera podnoszące niezawodność drukarki 3D

Zawartość zestawu MK3S+ upgrade kit - dla drukarek Originalna Prusa i3 MK3/S

L.p. Zdjęcie Nazwa
1 Sonda SuperPINDA Czujnik poziomowania SuperPINDA - jest niewrażliwy na zmieniającą się temperaturę, nie ma wbudowanego termistora. Wymaga oprogramowania w wersji 3.9.2 lub nowszej.
2 Oprawy łożysk osi Y Oprawy łożysk osi Y - zestaw zawiera oprawy łożyska (3 szt.), śruby montażowe (6 szt.) oraz nakrętki samokontrujące (6 szt.).
3 Czujnik filamentu IR Czujnik filamentu IR - dostarczany w losowym kolorze.
4 Przewód łączący czujnik filamentu IR z płytą Einsy Przewód łączący czujnik filamentu IR z płytą główną Einsy 
5 Rurka PTFE hotendu Rurka PTFE do hotendu (MK3S+, MMU2S) - długość: 42,3 mm (+/- 0,2 mm), średnice: wewnętrzna: 1,85 mm, zewnętrzna: 4 mm.
6 Nadmuch wydruku z ASA  Nadmuch wydruku - wykonany z filamentu ASA.

Zestaw MK3S+ Upgrade Kit - oryginalna dla drukarek 3D Prusa i3 MK3/S - do samodzielnego montażu

Drukarki 3D Prusa z serii i3 słyną ze swojej niezawodności i wysokiej jakości wydruku. Łączą świetne rezultaty ze stosunkowo niską ceną, jak na tak nowoczesną technologię. Teraz możesz jeszcze bardziej poszerzyć wachlarz możliwości praktycznych poprzez zakup zestawu Upgrade Kit!

Zestaw MK3S+ Upgrade Kit do drukarek Prusa i3 MK3 i MK3S zawiera mnóstwo kluczowych akcesoriów do drukarek 3D. Znajdziesz w nim między innymi czujniki poziomowania, oprawy łożysk, przewody, czujniku filamentu na podczerwień i wiele innych części drukarek 3D!

Niezastąpiony zestaw akcesoriów do drukarek 3D Prusa i3 MK3/S

Za pomocą zawartych w zestawie części do drukarki 3D skutecznie zmodernizujesz swoją obecną maszynę. Zainstalowanie poszczególnych modułów i detektorów awansuje drukarkę 3D do wersji MK3S+, czyli najbardziej rozwiniętej z tej linii produktów.

Wszystkie operacje można wykonać samemu, kierując się instrukcjami dostarczonymi przez czeskiego producenta. Zachęcamy do składania zamówień!

Szerokość opakowania 24 cm
Wysokość opakowania 10 cm
Głębokość opakowania 21.5 cm
Masa opakowania 0.754 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Zestaw MK3S+ upgrade kit - dla drukarek Originalna Prusa i3 MK3/S - do samodzielnego montażu

5/5

Średnia Ocena

2

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.

Zdjęcia użytkowników

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: