Ekstruder do drukarki Flashforge Adventurer 3

Indeks: FFO-18644 EAN: 5904422362270
Kompletny zestaw zawierający oryginalny ekstruder do drukarki Flashforge Adventurer 3. Ekstruder przeznaczony do pracy z filamentami o średnicy 1,75 mm. Zestaw zawiera ekstruder wraz z obudową oraz dyszę.
Ekstruder do drukarki Flashforge Adventurer 3
319,00 zł
259,35 zł netto
Zapłać później
Czas oczekiwania: 10-12 tyg.
Chwilowo niedostępny
Producent: Flashforge

Opis produktu: Ekstruder do drukarki Flashforge Adventurer 3

Kompletny zestaw zawierający oryginalny ekstruder i dyszę przeznaczone do drukarki 3D Flashforge Adventurer 3. Zapewnia płynne i stabilne przepływanie materiału do druku, co przekłada się na wyższą jakość wydrukowanych modeli. Zmniejsza ryzyko zacięć, wtrąceń powietrza oraz innych problemów, które mogą wystąpić w trakcie drukowania. Przystosowany do pracy ze standardowymi filamentami o średnicy 1,75 mm.

Zawartość zestawu

  • Ekstruder Flashforge Adventurer 3 z obudową
  • Dysza 0,4 mm / 240°C

Części do drukarek 3D w Botland

Drukarki 3D to nasza miłość, a ekstrudery to kluczowy element drukarek 3D. Jako oficjalni dystrybutorzy wiodących marek branży druku 3D oferujemy pełne zestawy wysokiej klasy, dzięki którym będziesz w stanie samodzielnie nie tylko wymienić ekstruder z dołączoną dyszą, ale i przeprowadzić konserwacje i naprawy swojego sprzętu. Przedstawiony produkt jest przystosowany do pracy z drukarką Flashforge Adventurer 3 i jest w pełni oryginalny (zostało wykonane przez producenta drukarki). W Botland znajdziesz także inne części wymienne do drukarek 3D wszystkich czołowych producentów na rynku, zawsze w najlepszych cenach.

Ekstruder drukarki Flashforge Adventurer 3
Ekstruder drukarki Flashforge Adventurer 3.

Ekstruder do drukarki Flashforge Adventurer 3

Oferujemy wysokiej klasy pełny zestaw, dzięki któremu będziesz w stanie wymienić ekstruder w swojej drukarce 3D. Urządzenie jest przystosowane do współpracy z modelem Flashforge Adventurer 3 i jest w pełni oryginalne (zostało wykonane przez producenta drukarki).

Zestaw do drukarki 3D zawiera nie tylko sam ekstruder, ale także dyszę.

Części do drukarki 3D - ekstruder to kluczowy element

Ekstruder to kluczowy element w drukarce 3D. Został on wykonany z wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Średnica filamentu do tego modelu powinna wynosić 1,75 mm.

W naszym sklepie znajdziesz także inne części wymienne do drukarek 3D - sprawdź szczegóły naszej oferty.

3D - średnica filam. 1.75 mm
Szerokość opakowania 15 cm
Wysokość opakowania 6.5 cm
Głębokość opakowania 13 cm
Masa opakowania 0.46 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: