Uchwyt na filament do drukarek 3D Creality

Indeks: CRL-20480 EAN: 5904422381172
Wytrzymały uchwyt na szpulę filamentu. Jest kompatybilny z większością modeli drukarek 3D Creality, m.in. serią Ender-3, CR-6 SE, CR-6 Max. Produkt wykonany został z wytrzymałego materiału. Holder jest prosty w montażu, instaluje się go na dolnej ramie konstrukcyjnej drukarki 3D, za pomocą plastikowych chwytaków. Jest również łatwy w demontażu. Uchwyt ma możliwość regulacji kąta ułożenia w płaszczyźnie poziomej.
Uchwyt na filament do drukarek 3D Creality
38,50 zł
31,30 zł netto
Zapłać później
Producent: Creality

Opis produktu: Uchwyt na filament do drukarek 3D Creality

Wytrzymały uchwyt na szpulę filamentu. Jest kompatybilny z drukarkami 3D Creality: serią Ender-3, CR-6 SE, CR-6 Max. Produkt wykonany został z wytrzymałego materiału. Holder jest prosty w montażu, instaluje się go na dolnej ramie konstrukcyjnej drukarki 3D, za pomocą plastikowych chwytaków. Jest również łatwy w demontażu. Uchwyt ma możliwość regulacji kąta ułożenia w płaszczyźnie poziomej.

Oferta naszego sklepu obejmuje również szeroki wybór drukarek 3D firmy Creality, części zamiennych oraz akcesoriów przydatnych w trakcie pracy. 

Uchwyt na filament do drukarek 3D Creality

Uchwyt na filament do drukarek 3D Creality.

Wentylator 24 V 40 x 40 x 10 mm


Montaż uchwytu i możliwy sposób regulacji
.

Specyfikacja uchwytu na filament do drukarek 3D Creality

  • Producent: Creality
  • Typ części zamiennej: uchwyt na filament do drukarki 3D
  • Kompatybilny z drukarkami 3D Creality: serią Ender-3, CR-6 SE, CR-6 Max
  • Materiał wykonania: ABS + PC
  • Miejsce montażu: dolna rama drukarki
  • Możliwość regulacji kąta położenia względem drukarki 3D

Uchwyt na filament do drukarek 3D Creality Botland - Sklep dla robotyków

Uchwyt na filament to element kompatybilny z drukarkami 3D marki Creality z serii Ender-3 oraz modelami CR-6 SE i CR-6 Max. Komponent został wykonany z wytrzymałego ABS i poliwęglanu, dzięki czemu cechuje się dużą odpornością na uszkodzenia. Jednocześnie ażurowa konstrukcja sprawia, że cały element jest bardzo lekki i nie obciąża ramy drukarki.

Oferowany uchwyt na filament do drukarek 3D to oryginalna część zapasowa marki Creality, której jesteśmy oficjalnym dystrybutorem. Wybierając produkty z naszej oferty możesz mieć pewność, że otrzymasz najwyższej jakości akcesoria i części zapasowe stworzone przez Creality.

Praktyczny uchwyt na filament do drukarek 3D Creality

Uchwyt Creality umożliwia łatwy montaż na dolnej ramie drukarki przy pomocy specjalnych chwytaków. W razie potrzeby element może zostać bez problemu zdjęty i zamontowany ponownie. Położenie uchwytu można precyzyjnie regulować, co pozwala na ustawienie szpuli z filamentem w optymalnej pozycji względem głowicy i całego urządzenia.

W naszej ofercie znajdziesz również szeroki wybór innych akcesoriów, modułów rozszerzeń i części zapasowych Creality. Ponadto posiadamy w asortymencie wiele modeli drukarek tej marki oraz ogromną ofertę kompatybilnych filamentów wykonanych z rozmaitych materiałów.

Szerokość opakowania 28.5 cm
Wysokość opakowania 17.5 cm
Głębokość opakowania 7 cm
Masa opakowania 0.264 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Uchwyt na filament do drukarek 3D Creality

5/5

Średnia Ocena

1

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Jiří 31.08.2023 Potwierdzony zakup Opinia tłumaczona
Dla mnie super rzecz do Endera 3 V2 Neo, jako zamiennik górnego wspornika, który nie jest idealny ze względu na stabilność i wibracje drukarki. Jedynie ze względu na nieco inną wysokość drukarki konieczne jest przyklejenie gumowej stopki inną podkładką gumową (wysokość ok. 3 mm).

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: