• Wyprzedaż!

Moduł ProtoPi - rozszerzenie Raspberry Pi do płytki stykowej + taśma

Indeks: MOD-01743 EAN: 5904422365233

Moduł umożliwia proste połączenie wyprowadzeń GPIO minikomputera Raspberry z dowolną płytką stykową bez potrzeby lutowania.

Moduł ProtoPi - rozszerzenie Raspberry Pi do płytki stykowej + taśma
19,90 zł -25%
14,92 zł
12,13 zł netto
Najniższa cena z 30 dni: 14,92 zł
Zapłać później
Kompatybilny z: Raspberry Pi

Opis produktu: Moduł ProtoPi - rozszerzenie Raspberry Pi do płytki stykowej + taśma

Moduł umożliwia proste połączenie wyprowadzeń GPIO minikomputera Raspberry Pi z dowolną płytką stykową. Nie wymaga lutowania.

Raspberry Pi - minikomputer dla każdego majsterkowicza i nie tylko!

Raspberry Pi, kiedy pojawił się po raz pierwszy w 2012 roku pod nazwą Raspberry Pi Model B, od razu stał się rynkowym hitem. Ten minikomputer jednopłytkowy ma bardzo dużo możliwości i zastosowań, głównie dzięki wszechstronnemu interfejsowi i znakomitemu wsparciu technicznemu od producenta i społeczności użytkowników na całym świecie. Słynna “malinka” doczekała się w 2019 roku swojej już czwartej generacji oferującej jeszcze większą wydajność pod kątem mocy obliczeniowej, a także możliwości połączenia z urządzeniami zewnętrznymi. Oprócz standardowych złączy USB, zasilających i audio, Raspberry Pi jest wyposażony także w 40-pinowe złącze GPIO, zawierające popularne interfejsy komunikacyjne stosowane w systemach wbudowanych. Dzięki temu Raspberry Pi to znakomity komputer do tworzenia prototypów.

Praktyczne i pomocne rozszerzenie dla Raspberry Pi przy prototypowaniu elektroniki

Oferowane rozszerzenie pod nazwą ProtoPi ma postać taśmy wieloprzewodowej obustronnie zakończonej 40-pinowym złączem wraz z płytką PCB z opisem wyprowadzeń. Opis wyprowadzeń jest w pełni zgodny z układem wyprowadzeń GPIO w Raspberry Pi. Moduł ProtoPi pozwala na podłączenie Raspberry Pi do płytki stykowej. Takie rozwiązanie niweluje konieczność prowadzenia pojedynczych przewodów połączeniowych i skutecznie zmniejsza ryzyko popełnienia błędu przy podłączaniu urządzeń zewnętrznych do Raspberry Pi. Moduł ProtoPi to must-have dla każdego twórcy systemów wbudowanych w oparciu o Raspberry Pi!

W zestawie:

  • Moduł do płytki stykowej
  • Przewód - taśma 26 pin kompatybilna ze złączem GPIO Raspberry Pi

Złącze do płytki stykowej dla Raspberry Pi

Złącze do płytki stykowej.

Szerokość opakowania 6 cm
Wysokość opakowania 10 cm
Głębokość opakowania 2 cm
Masa opakowania 0.025 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: