Akumulator Li-Ion wymienny Rebel RB-2001 20V 2Ah

Indeks: LEC-18124 EAN: 5901890041669

Wymienny akumulator Li-Ion 20 V 2 Ah dedykowany elektronarzędzi serii Rebel Tools. Wyjątkowo wydajny, skutecznie wydłuża czas pracy wielu urządzeń np. wiertarko-wkrętarki, dmuchawy, nożyc i podkaszarki, a także wyrzynarki i kompresora. Idealnie sprawdza się w roli zastępczego akumulatora.

Akumulator Li-Ion wymienny Rebel RB-2001 20V 2Ah
129,00 zł
104,88 zł netto
Zapłać później
Producent: Rebel

Opis produktu: Akumulator Li-Ion wymienny Rebel RB-2001 20 V 2 Ah

Wymienny akumulator Li-Ion 20 V 2 Ah dedykowany elektronarzędzi serii Rebel Tools. Wyjątkowo wydajny, skutecznie wydłuża czas pracy wielu urządzeń np. wiertarko-wkretarki, dmuchawy, nożyc i podkaszarki, a także wyrzynarki i kompresora. Idealnie sprawdza się w roli zastępczego akumulatora

Akumulator Li-Ion wymienny Rebel RB-2001 20V 2Ah

Akumulator Li-Ion wymienny Rebel RB-2001 20 V 2 Ah.

Specyfikacja techniczna akumulatora firmy Rebel

  • Typ akumulatora: Li-Ion
  • Napięcie akumulatora: 20 V
  • Pojemność akumulatora: 2 Ah
  • Czas ładowania: od 1 h do 1,5 h
  • Napięcie ładowania: 21 V / 2,2 A
  • Modele narzędzi kompatybilnych:

Technologia litowo-jonowa

Oferowany akumulator przeznaczony do elektronarzędzi bezprzewodowych Rebel wykorzystuje technologię litowo-jonową. Baterie litowo-jonowe to baterie, których działanie opiera się na przenoszeniu jonów litu od katody do anody. Baterie litowo-jonowe wykazują wyższą energię właściwą niż baterie wykonane z innych materiałów, takich jak cynk i ołów ze względu na stosunkowo niewielką wagę i niską gęstość litu. Baterie litowe wykazują także wyższą stabilność w poszczególnych cyklach ładowania/rozładowania ze względu na znikome promieniowanie jonów litu, co powoduje mniej zakłóceń struktury elektrody podczas przenoszenia jonów i obniżenie strat. Akumulatory litowo-jonowe wykorzystują grafit i tlenek kobaltu jako dodatkowe materiały do budowy elektrod.

Baterie litowo-jonowe – zasada działania

W ogniwach litowo-jonowych zastosowanych w akumulatorze do elektronarzędzi Rebel zachodzi transmisja jonów litu i elektronów z anody do katody. Na anodzie neutralny lit jest utleniany i przekształcany w kation litowy Li+. Jony Li+ migrują następnie do katody, gdzie są włączane do LiCoO2. Powoduje to redukcję wartościowości kobaltu z Co(IV) do Co(III), gdy elektrony z reakcji anodowej są odbierane na katodzie. Ponieważ lit bierze udział w reakcjach występujących na obu elektrodach, akumulator można bezpiecznie naładować, przeprowadzając poszczególne reakcje w odwrotnej kolejności.

Pojemność mAh 2000 mAh
Ogniwo - Typ Li-Ion
Szerokość opakowania 8.5 cm
Wysokość opakowania 12.5 cm
Głębokość opakowania 5 cm
Masa opakowania 0.4 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: