Obudowa do Odroid XU4 - czarna

Indeks: ODR-09882 EAN: 5904422351052

Kompletna obudowa do minikomputera Odroid w wersji XU4 o wymiarach zewnętrznych 90 x 63 x 27 mm. Daje dostęp do wszystkich złącz urządzenia i zapewnia odpowiednie chłodzenie. 

Obudowa do Odroid XU4 - czarna
39,90 zł
32,44 zł netto
Zapłać później
Producent: Odroid

Opis produktu: Obudowa do Odroid XU4 - czarna

Kompletna obudowa do minikomputera Odroid w wersji XU4 o wymiarach zewnętrznych 90 x 63 x 27 mm. Daje dostęp do wszystkich złącz urządzenia i zapewnia odpowiednie chłodzenie. 

 

Odroid XU4 black case 

Na zdjęciu minikomputer Odroid w kompletnej obudowie.

Specyfikacja techniczna obudowy

  • Kolor: czarny
  • Materiał: tworzywo sztuczne
  • Dostęp do złącz: HDMI, zasilanie, USB, microUSB, Ethernet, microSD
  • Wymiary zewnętrzne: 90 x 63 x 27 mm

Odroid XU4 - wszechstronny minikomputer wielozadaniowy!

Czwarta generacja minikomputera jendopłytkowego Odroid pod oznaczeniem alfanumerycznym XU4 to kolejny dowód na prowadzenie instensywnych prac badawczo-rozwojowych w dziedzinie minikomputerów i systemów wbudowanych. Osiągi sprzętowe tego minikomputera sprawiają, że może on konkurować m.in. z trzecią generacją Raspberry Pi, a także innymi minikomputerami o podobnych parametrach. Odroid XU4 bazuje na układzie SoC, w którego skład wchodzi procesor Samsung Exynos 5422 zawierający cztery rdzenie ARM Cortex-A15 i cztery rdzenie ARM Cortex-A7 napędzane zegarami o częstotliwościach odpowiednio 2,0GHz i 1,4GHz, a także procesor graficzny Mali T628 MP6 GPU. Wraz z układem SoC, współpracuje pamięć RAM oferująca 2GB pojemności. Odroid XU4 może funkcjonować zarówno na dystrybucjach Linuxa jak i Androidzie. Komputer o takich parametrach zdecydowanie warto umieścić w dedykowanej obudowie w kolorze czarnym!

Czarna obudowa do Odroida XU4

Oferowana obudowa została zaprojektowana specjalnie pod wymiary płytki PCB z modułem Odroid XU4. Obudowa jest wykonana z czarnego tworzywa sztucznego i ma wyfrezowane otwory na złącza umożliwiające szybkie podłączenie urządzeń peryferyjnych do Odroida XU4. Obudowa do Odroida XU4 stanowi skuteczne zabezpieczenie przed uszkodzeniem w wyniku upadku, a przy tym charakteryzuje się eleganckim designem i zapewnia skuteczne odprowadzanie ciepła.

Szerokość opakowania 6 cm
Wysokość opakowania 2.5 cm
Głębokość opakowania 8.5 cm
Masa opakowania 0.03 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: