Kategorie

Lampki choinkowe LED

Lampki choinkowe LED

Wykonane w technologii LED lampki ozdobne i świąteczne - szeroki i różnorodny wybór znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Oferujemy zestawy zasilane sieciowo, jak i za pomocą baterii. O barwie ciepłej, zimnej, jedno i wielokolorowe. Lampki choinkowe LED, upiększające wnętrze albo do zastosowania na zewnątrz. Dobierz lampki do swojej aranżacji świątecznej i ciesz się ich walorami estetycznymi. Dzięki technologii LED otrzymujesz gwarancję, że sprzęt będzie Ci służył przez kilka lat.

Filtrowanie

Napięcie zasil. od
Napięcie zasil. do
Moc nominalna
LED długość fali
Długość przewodu
LED - ilość diod
LED rodzaj
LED barwa
LED cyfrowe
LED strumień
LED kąt świecenia
LED kształt
LED montaż
LED żarówka gwint
Klasa szczelności
LED soczewka
Klasa energetyczna

Gdy za oknem szybko robi się ciemno

Czujesz podskórnie, że ten wyjątkowy czas zbliża się nieubłaganie. Pies robi się nie swój, a u sąsiadów pojawiają się pierwsze ozdoby świąteczne? To jest pora na zakupy! Lampki choinkowe LED to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Wybierając nasze produkty, możesz być spokojny o jakość i możesz mieć pewność, że zakupione lampki posłużą przez lata. Korzystając z technologii LED, dbasz o środowisko, a dodatkowo poczyniona inwestycja szybko zacznie się zwracać w postaci niższych rachunkach za prąd.

Nowoczesność i różnorodność

Szukając lampek, należy określić ich przeznaczenie. Jeżeli szukasz oświetlenia zewnętrznego, należy zwrócić uwagę na klasę, w jakiej zostały wykonane. Standardem jest IP 44 lub wyższe, gwarantuje to, że do wnętrza lampek nie wnikną cząstki kurzu lub pyłu większe od 1 mm. Ponadto klasa IP 44 odporna jest na bryzgi wody padające z różnych kierunków, o które w okresie zimowym nie trudno. Lampki choinkowe LED i zestawy wewnętrzne charakteryzują się z reguły klasą ochrony IP 20. Oznacza to, że do części niebezpiecznych danego urządzenia nie ma dostępu palcem, a do jego wnętrza nie dostaną się obce ciała stałe o średnicy przekraczającej 12,5 mm. Klasa ta jest wystarczająca dla lampek choinkowych, które powinno się trzymać z dala od źródeł wody i chronić przed zalaniem.

Zasilanie sieciowe czy bateria?

Kolejną kwestią w sprawie wyboru zestawu jest sposób jego zasilania. Każde rozwiązanie sprawdza się w innych sytuacjach, dlatego warto zastanowić się, w jakich warunkach będą wykorzystywane lampki choinkowe LED. Zasilanie na baterie sprawdzi się, gdy planujemy dekorować miejsca oddalone od gniazd. Pozwoli to uniknąć rozciągania kabla, umożliwiając pełną swobodę przy aranżacji wnętrza. Alternatywą są lampki zasilane sieciowo. Dzięki technologii LED lampki pobierają mniejsze ilości energii w porównaniu do tradycyjnych lampek.

Sterowanie i kolorystyka

Zestawy lampek mogą być wyposażone w dodatkowy sterownik, dzięki któremu możemy wybrać jeden z wielu zaprogramowanych trybów świecenia. Światło ciągłe czy naprzemienne, powolne przygasanie czy nawet „mruganie” w rytm muzyki na pewno przyciągnie uwagę z daleka! Nie bez znaczenia jest też barwa zestawu lampek. Do niedawna LED kojarzył się tylko z chłodnym białym światłem z korytarzy biur. Obecnie na rynku znajdziemy szeroki wybór Lampek choinkowych LED. Nie ma już więc problemu, gdy do naszej kolorowej choinki nie pasowały „zimne Ledy”, możemy skorzystać nawet z tzw. Girlandy LED - w kształcie prezentów – z efektem hologramu. Jak widać organiczna nas tylko wyobraźnia.