Kategorie

Zasilacze awaryjne UPS

W ofercie sklepu Botland znajdziesz zarówno zasilacze awaryjne UPS, jak i stabilizatory napięcia oraz niezwykle przydatne akumulatory bezobsługowe. Nasze produkty charakteryzują się różnymi parametrami technicznymi i zastosowaniem, dzięki czemu wybór konkretnego z nich nie stanowi problemu. Urządzenia dostępne w tej kategorii wyróżniają się wysoką jakością wykonania, szeroką funkcjonalnością oraz długą żywotnością, nawet w przypadku intensywnej eksploatacji. Oferujemy modele renomowanych firm, cechujących się wieloletnim doświadczeniem w branży.

Zasilacze awaryjne UPS

W naszym asortymencie znajdują się zasilacze charakteryzujące się bardzo krótkim czasem przełączenia, wynoszącym od 2 do 6 ms. Ponadto dzięki zastosowaniu szeregu zabezpieczeń, takich jak ochrona przeciążeniowa, przeciw przeładowaniu i co równie ważne, zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem się akumulatora, masz gwarancję, że zasilacze awaryjne UPS dostępne w naszej ofercie wyróżniają się bezproblemową pracą w praktycznie każdych warunkach. Co więcej, kompaktowe rozmiary, w połączeniu ze stosunkowo niską wagą gwarantują pełną mobilność urządzenia. W tej kategorii znajdziesz również zasilacze wyposażone w 3-stopniowy algorytm ładowania i zabezpieczenie przeciw polaryzacji. Tego typu sprzęt jest bezobsługowy i może pracować nawet podczas ujemnych temperatur.

Szeroki wybór stabilizatorów napięcia

Tego typu urządzenia są przeznaczone do w pełni automatycznej stabilizacji napięcia. Stabilizatory są wykorzystywane m.in. do pracy z agregatami prądotwórczymi, dzięki zapewnianiu sinusoidalnego przebiegu napięcia. Sprzęt wyróżnia się niską wagą, przez co może być używany nawet w trudno dostępnych warunkach. Szereg zabezpieczeń, w tym ochrona termiczna, gwarantuje stabilną pracę urządzenia nawet w przypadku intensywnej eksploatacji. Stabilizatory napięcia dostępne w tej kategorii cechują się różną mocą, przez co każdy może dopasować konkretny model do swoich potrzeb.

Akumulatory bezobsługowe

Tego typu urządzenia są w pełni bezwyciekowe i można je wielokrotnie ładować bez ryzyka uszkodzenia. Długa żywotność wynosząca nawet 10 lat, w połączeniu ze stabilnym działaniem w praktycznie każdych warunkach sprawiają, że akumulatory bezobsługowe są coraz bardziej popularne. Pomimo dużej pojemności, nasze produkty wyróżniają się kompaktowymi rozmiarami. Ponadto obudowa wykonana z tworzywa ABS charakteryzuje się podwyższoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Nasze akumulatory mogą efektywnie pracować w dowolnej pozycji, bez ryzyka uszkodzenia. Mogą służyć m.in. do zasilania pomp, wszelkiego rodzaju urządzeń przenośnych oraz innego sprzętu.