Kategorie

Kamery termowizyjne

Stawiasz na maksymalny poziom bezpieczeństwa swojego mieszkania? Pracujesz przy urządzeniach generujących ciepło i chcesz być maksymalnie bezpieczny podczas wykonywania obowiązków służbowych? Kamery termowizyjne są doskonałym wyborem dla Twoich potrzeb, a nasz asortyment powinien zadowolić najbardziej wymagające osoby!

Filtrowanie

Kamera - matryca:
Rozdzielczość:
Producenci
Interfejs:
Kamera - typ:
Kamera - obiektyw
Kamera - filtr IR

Kamery termowizyjne – kiedyś jedynie w filmach, dziś w Twoim telefonie

Zaawansowanie technologiczne i prędkość rozwoju branży automatyki, komputeryzacji oraz robotyki może być ogromnym zaskoczeniem dla osób, które nie śledzą branży na bieżąco. Mało kto spodziewał się, że kamery do Arduino i Raspberry staną się tak szybko popularne oraz chętnie wykorzystywane zarówno przez konstruktorów amatorów, jak i profesjonalnych projektantów lub programistów. Wymienne obiektywy do kamer udostępniają niezwykle dobrą jakość mimo swoich niewielkich rozmiarów.

Dziś do tego zestawu, możesz dołączyć również moduły kamer termowizyjnych i produkty, które możesz podłączyć do każdego smartfona! Dzięki temu w błyskawiczny sposób będziesz mógł sprawdzić, jak wygląda obecnie sytuacja w twoim otoczeniu – czasem można odkryć ciekawe sekrety! Czy to nie jest kusząca wizja?

Kamery termowizyjne i ich zastosowanie

Dysponując budynkiem lub halą o dużej przestrzeni, warto korzystać z najlepszych środków bezpieczeństwa, by chronić się przed zagrożeniem ze strony potencjalnych złodziei. Instalacja kamer jest niemal obowiązkowa, jednak problem pojawia się nocą, gdy kamery wykorzystujące podczerwień, mogą okazać się zbyt mało wydajne. W takich obiektach najlepiej stosować również kamery posiadające moduł termowizyjny, który w błyskawicznym tempie wykryje ciepło i zarejestruje obraz.  

Zaawansowane kamery termowizyjne doskonale sprawdzają się również podczas badania stanu technicznego nieruchomości, gdyż z ich pomocą można ocenić szczelność warstwy izolacyjnej, namierzając tym samym punkt, w którym ciepło ucieka najszybciej. Kamery termowizyjne to już niemal podstawowe wyposażenie profesjonalnych ekip budowlanych, którzy stawiają na najwyższy poziom zadowolenia swoich klientów.

Zachęcamy serdecznie do zapozniania się z naszą ofertą – gwarantujemy Wam satysfakcję i zadowolenie z wyboru!