Promowane produkty

Polecane

Kurs elektroniki

Części zamienne do DJI Phantom

Główna siedziba firmy DJI mieści się w Shenzhen. Przedsiębiorstwo specjalizuje się nie tylko w produkcji bezzałogowych statków powietrznych, popularnie nazywanych dronami, ale również kamer akcji. Ponadto oferuje gimbale, stabilizatory i roboty edukacyjne. DJI jest liderem na rynku dronów cywilnych, sprzedając około 70% wszystkich urządzeń tego typu na świecie. Przedsiębiorstwo stale się rozwija, dzięki czemu powstają nowe, jeszcze bardziej zaawansowane modele. Seria Phantom cieszy się niezmienną popularnością, zwłaszcza wśród osób, które wykorzystują drony do użytku komercyjnego. Obecnie drony są wykorzystywane zarówno przez profesjonalistów, jak i hobbystów, m.in. do nagrywania i wykonywania spektakularnych filmów i zdjęć. Choć zaawansowane drony DJI są wyposażone w szereg czujników zabezpieczających m.in. przed kolizją, niejednokrotnie zdarzają się mniejsze lub większe zderzenia. W takim przypadku niezastąpione okazują się części zamienne. DJI Phantom to niezwykle popularna seria bezzałogowych statków powietrznych, wyposażona w wysokiej jakości kamerę. Dzięki niej można rejestrować szczegółowe ujęcia, nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Ponadto nagrane wideo jest wysoce stabilne, a możliwości zmiany parametrów obrazu bardzo duże, dzięki czemu można je szybko dopasować do aktualnie panujących warunków. Ze względu na kompaktowe rozmiary drony mogą być z powodzeniem wykorzystywane w wielu miejscach i rejestrować zapierające dech w piersiach widoki.

Ilość produktów: 1
Loading...

Górna obudowa DJI Phantom 4

Oryginalna górna obudowa drona DJI Phantom 4 w kolorze białym. Część zamienna dla drona marki DJI.
Indeks: INN-15372
Indeks: INN-15372
Oczekiwanie na dostawę
oczekiwanie na dostawę
Cena podstawowa 149,00 zł Cena 149,00 zł

Szeroki wybór części zamiennych do DJI Phantom

W asortymencie sklepu Botland są dostępne m.in. oryginalne części zamienne do dronów DJI Phantom. W trakcie upadku, uderzenia, a także podczas nieprawidłowego transportowania może dojść do częściowego lub całkowitego uszkodzenia śmigieł. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie elementów zamiennych, które sprawią, że bezzałogowy statek powietrzny odzyska swoją użyteczność i funkcjonalność. Śmigła oferowane w naszym sklepie pomimo niskiej wagi charakteryzują się wysoką wytrzymałością i odpornością na czynniki zewnętrzne. Dzięki technologii Quick Lock ich montaż jest łatwy, szybki i przede wszystkim nie wymaga specjalnych umiejętności. W naszym sklepie są dostępne m.in. śmigła CW i CCW przeznaczone do drona DJI Phantom 4. Kolejną popularną częścią zamienną jest górna obudowa, która może szybko odmienić wygląd bezzałogowego statku DJI. Niejednokrotnie uszkodzenie drona jest tylko częściowe, choć zdarzają się sytuacje, w których sprzęt uległ całkowitemu zepsuciu. Warto pamiętać, że praktyka czyni mistrza, dlatego szczególnie w przypadku mniej doświadczonych operatorów, zaleca się filmowanie i fotografowanie w bezpiecznych warunkach. W takim przypadku ryzyko uszkodzenia drona jest znacząco zminimalizowane. Dopiero po nabraniu wprawy można stopniowo używać sprzętu na bardziej wymagającym terenie. Szczególnie niebezpieczne jest latanie podczas silnego wiatru. Pomimo wysokiej mocy silników drony mogą niespodziewanie zmienić kierunek lotu i zderzyć się np. z pobliskim drzewem. Jeżeli nie ma takiej konieczności, nie warto używać dronów w wietrzne dni.

Wysoka jakość to gwarancja niezawodności

W naszym sklepie można znaleźć m.in. oryginalne części używane w serwisach gwarancyjnych. Dzięki nim każdy użytkownik ma pewność, że dron znów będzie działać prawidłowo. Nasze elementy cechują się długą żywotnością, dzięki której z pewnością będą służyć przez bardzo długi okres. Ponadto kupując u nas, masz pewność, że otrzymujesz oryginalny produkt, wolny od ukrytych wad. Jeżeli potrzebujesz części zamiennych do drona DJI Phantom, sprawdź szeroką ofertę sklepu Botland. Znajdziesz u nas także zapasowe akumulatory, dzięki którym możesz znacząco wydłużyć pracę urządzenia. Kiedy jedno ogniwo się ładuje, drugie zasila urządzenie. Oferujemy także szeroki wybór akcesoriów, w tym poręczne walizki gwarantujące bezpieczny transport i przechowywanie dronów DJI Phantom. Zachęcamy do kontaktu. Nasi wykwalifikowani eksperci z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania związane m.in. z dronami i częściami zamiennymi.