Filtruj według

Cena
10 10
Producenci
Więcej (419) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Części zamienne do DJI Mavic

Ilość produktów: 4
Loading...

Tylna, lewa gumka podwozia DJI Mavic 2

Gumka podwozia dla drona DJI Mavic 2. Element stosowany w tylnej, lewej części podwozia urządzenia. Gumka chroni podwozie drona przed wszelkimi uszkodzeniami powstałymi w...
Indeks: INN-15356
Indeks: INN-15356
Wysyłka 48h
Dostępny, wysyłka 48h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 10,00 zł Cena 10,00 zł
  • Darmowa dostawa

Tylna, prawa gumka podwozia DJI Mavic 2

Gumka podwozia dla drona DJI Mavic 2. Element stosowany w tylnej, prawej części podwozia urządzenia. Gumka chroni podwozie drona przed wszelkimi uszkodzeniami powstałymi w...
Indeks: INN-15346
Indeks: INN-15346
Wysyłka 48h
Dostępny, wysyłka 48h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 10,00 zł Cena 10,00 zł
  • Darmowa dostawa

Mocowanie tylnego, prawego ramienia DJI Mavic 2

Mocowanie tylnego, prawego ramienia drona DJI Mavic 2. 
Indeks: INN-15360
Indeks: INN-15360
Oczekiwanie na dostawę
Oczekiwanie na dostawę
Cena podstawowa 10,00 zł Cena 10,00 zł
  • Darmowa dostawa

Mocowanie tylnego, lewego ramienia DJI Mavic 2

Mocowanie tylnego, lewego ramienia drona DJI Mavic 2. 
Indeks: INN-15357
Indeks: INN-15357
Oczekiwanie na dostawę
Oczekiwanie na dostawę
Cena podstawowa 10,00 zł Cena 10,00 zł
  • Darmowa dostawa

Szeroki wybór elementów zamiennych do dronów DJI Mavic

Nie tylko początkujący operatorzy bezzałogowych statków powietrznych, ale również bardziej doświadczone osoby niejednokrotnie mają problem z lądowaniem i sterowaniem, szczególnie w przypadku zmiennych warunków pogodowych i silnego wiatru wiejącego z różnych kierunków. Z pozoru niegroźne incydenty mogą częściowo lub całkowicie uszkodzić drona. Należy zachować szczególną ostrożność podczas sterowania w potencjalnie niebezpiecznych miejscach, aby ograniczyć ryzyko zderzenia do minimum. W ofercie naszego sklepu można znaleźć m.in. części zamienne przeznaczone do drona DJI Mavic. Oferujemy m.in. specjalne gumki, których głównym zadaniem jest amortyzacja zbyt gwałtownych lądowań, a także ochrona w trakcie zderzenia. Pomimo niewielkich rozmiarów, gumka skutecznie chroni podwozie drona. W naszym sklepie można znaleźć zarówno elementy zabezpieczające prawą, jak i lewą część podwozia. Co więcej, oferujemy mocowanie ramion, przeznaczone do modelu DJI Mavic 2. W Botland dostępne są oryginalne części zamienne, których używa się m.in. w serwisach gwarancyjnych.

Pozostałe części zamienne

Aby ujęcia wyróżniały się perfekcyjną stabilnością, stosuje się gimbale, które są podatne m.in. na uszkodzenia mechaniczne. W asortymencie sklepu Botland można znaleźć m.in. osłony przeznaczone do modelu DJI Mavic 2 Zoom, które skutecznie zabezpieczają gimbal zarówno podczas transportu, jak i w trakcie przechowywania. Warto wiedzieć, że osłona może być z powodzeniem zakładana również wtedy, gdy zamontowane są filtry, dzięki czemu wyróżnia się uniwersalnością i wszechstronnym zastosowaniem. Elementy tego typu są wykonane z lekkiego, aczkolwiek bardzo wytrzymałego wzmocnionego nylonu, odpornego na czynniki zewnętrze. Odpowiednie zabezpieczenie sprawia, że gimbal, a co za tym idzie dron, będą prawidłowo funkcjonować przez długi czas.

Wysoka jakość to gwarancja bezproblemowego działania

Niejednokrotnie lekkie zderzenia lub niezbyt miękkie lądowanie wiążą się z odrobiną strachu, a także niewielkimi uszkodzeniami. Oczywiście zdarzają się również sytuacje, gdy dron jest całkowicie zniszczony, choć nowoczesne modele są wyposażone w szereg czujników, które przed tym zabezpieczają. Wykorzystywanie wysokiej klasy części gwarantuje prawidłowe działanie urządzenia. Ponadto oryginalne części wyróżnia długa żywotność, dzięki której nie trzeba ich ponownie wymieniać przez bardzo długi okres. Firma DJI jest liderem na rynku bezzałogowych statków powietrznych. W każdym kolejnym modelu zabezpieczenia są na coraz wyższym poziomie, niemniej jednak najbardziej newralgiczne części zamienne będą zawsze produkowane. Wybierając nasz sklep, masz pewność, że otrzymasz pełnowartościowy, oryginalny produkt bez ukrytych wad. Co więcej, nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytanie dotyczące m.in. części zamiennych i dronów DJI Mavic.