Kategorie

Eura-tech - automatyka domowa

W kategorii “Eura Tech – automatyka domowa” znajdziesz duży wybór urządzeń przeznaczonych do wykorzystania w systemie automatyki domowej. Oferujemy między innymi czujniki CO, czujnik dymu, gazu, czujniki parkowania, czujnik ruchu, temperatury, dzwonki bezprzewodowe, gniazda, piloty, przekaźniki 230 V, wizjery czy żarówki led. Każde z tych urządzeń łączy się z bezprzewodową siecią WiFi połączoną z Internetem, dzięki czemu użytkownik może ich kontrolować działanie za pomocą odpowiedniej aplikacji eWeLink (na systemy Android i iOS).

Filtrowanie

Inteligentny budynek
Producenci

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Eura Tech – automatyka domowa

W tym dziale oferujemy sprzęt przeznaczony do wykorzystania w systemach automatyki domowej. Jego elementy zostały stworzone przez producenta z dużym doświadczeniem w branży – firmę Eura Tech. W asortymencie dostępne są między innymi sterowniki przystosowane do przyjęcia na wejściu napięcia o mocy do 3600 W. Posiadamy modele, które są w stanie niezależnie sterować czterema różnymi urządzeniami, a ich obudowa umożliwia montaż na szynie DIN. Każde z urządzeń Eura Tech korzysta z modułu WiFi do łączenia się z siecią (WiFi i Internet, a za jej pośrednictwem z aplikacją eWeLink, dostępną na systemy Android oraz iOS. Takie oprzyrządowanie umożliwia zaprogramowanie zindywidualizowanego harmonogramu. Możliwe jest w ten sposób oszczędne sterowanie oświetleniem czy ogrzewaniem, a także na przykład zaprojektowanie symulacji obecności w domu na czas urlopu.

Co oferujemy w tej kategorii?

W ofercie posiadamy przekaźniki umożliwiające monitoring zużycia energii, a także zdalne kontrolowanie temperatury lub wilgotności. W tej kategorii możesz również znaleźć ledowe lampki nocne z czujnikiem ruchu i zmierzchu oraz zewnętrzne czujniki ruchu. Oferujemy też bezprzewodowe dzwonki, sterowniki i przekaźniki 230 V. Dużą popularnością cieszą się inteligentne wtyczki Smart Plug, a także specjalnie zaprojektowane, wodoodporne sensory temperatury i wilgotności, czujniki czadu i gazu, czujniki ruchu, wizjery wideo do drzwi, fotooptyczne czujniki dymu, czujniki parkowania, domofony, żarówki i przełączniki WiFi.