Kategorie

Eura-tech - automatyka domowa

Jeśli zautomatyzowanie własnego mieszkania, biura lub gospodarstwa jest na wyciągnięcie ręki, to czemu z tego nie skorzystać? Przygotowanie ulubionej kawy, włączenie muzyki lub zapalenie światła, nie wymaga już wstawania z kanapy. Są to jedynie przykłady możliwości produktów firmy Eura-tech. Sam przekonaj się na własne oczy, jak proste może być życie, gdy technologia pozwala Ci zaoszczędzić czas na codziennych czynnościach.

Filtrowanie

Inteligenty budynek
Producenci

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Jak stworzyć komfortowy dom? System automatyki budynkowej Eura-tech już czeka

Inteligentny budynek kojarzy się większości osób z kontrolerami rolet, światła, temperatury itp. To podstawowe funkcje, które obecnie wykorzystywane są przez większość klientów stawiających na zaawansowane technologie w swoich domach. Czy jednak zdajecie sobie sprawę, że takie firmy jak Eura-tech dbają o stały rozwój, oferując coraz bardziej innowacyjne konstrukcje? Obsługa modułów, systemów i czujników jest banalnie prosta. Poradzi sobie z nią każdy, nawet jeśli nie ma doświadczenia z automatyką i możliwościami inteligentnych nieruchomości.

Doskonałym przykładem jest czujnik parkowania. Montowany jest on na ścianie wewnątrz garażu, więc jeśli Twoje auto nie posiada kamery lub komponentów informujących o zbliżającym się zagrożeniu, nie musisz dodatkowo obciążać układu elektrycznego. Firma Eura-tech prezentuje model sygnalizujący odległość samochodu od ściany za pomocą koloru diody. System automatyki budynkowej Eura-tech gwarantuje także moduły, dzięki którym możesz podłączyć kilka niezależnych urządzeń i sterować nimi za pomocą smartfona. Czy to nie jest marzenie każdego miłośnika zaawansowanej technologii?

Systemy Eura-tech w biurach, magazynach i przedsiębiorstwach

Co jest niezbędne w obiektach firmowych? Narzędzia udostępniające odpowiednie warunki pracy, bezpieczeństwo i oszczędności. Systemy automatyki budynkowej Eura-tech i dostępne podzespoły są doskonałym wyborem. Stworzycie dzięki nim w szybki, prosty i tani sposób perfekcyjną oraz kompatybilną instalację.

W tej kategorii znajdziecie m.in. inteligentne gniazdko umożliwiające sterowanie za pomocą smartfonów i aplikacji (dostępnej zarówno na system operacyjny Android, jak i iOS). Dodatkowo warto zainstalować we wszystkich pomieszczeniach czujniki temperatury, stężenia dwutlenku węgla i wilgoci – zwłaszcza jeśli są to pomieszczenia magazynowe.