Kategorie

Głośniki komputerowe

Głośniki komputerowe są nieodłącznym elementem wyposażenia nie tylko każdego gracza, ale również fanów muzyki i filmów. Pomimo niewielkich rozmiarów, umożliwiających umieszczenie ich nawet na małym biurku, charakteryzują się dobrą jakością dźwięku. W naszym sklepie znajdują się modele w pełni kompatybilne nie tylko z komputerami stacjonarnymi, ale również z laptopami i minikomputerem Raspberry Pi. Szeroki wybór głośników dostępnych w naszym asortymencie sprawia, że dopasowanie konkretnego zestawu do osobistych preferencji użytkownika nie stanowi problemu.

Popularne głośniki komputerowe

Sklep Botland oferuje m.in. budżetowe modele produkowane przez firmę Esperanza, które charakteryzują się dobrym stosunkiem ceny do jakości wykonania. Oferujemy także niewielkie modele zasilane za pomocą portu USB. Głośniki tego typu, ze względu na swoje gabaryty, są polecane osobom, które często podróżują. Szerokie pasmo przenoszenia gwarantuje, że zarówno niskie, średnie, jak i wysokie tony będą dobrze słyszalne. Ponadto, w naszym asortymencie znajdują się modele podłączane do standardowego gniazdka. Czułe pokrętło pozwala na płynną i precyzyjną regulację głośności. Co więcej, zastosowanie niezwykle przydatnego wejścia Jack 3,5 mm umożliwia podłączenie słuchawek w sytuacji, gdy korzystanie z głośników nie jest możliwe. Dla osób, które szczególnie lubią niskie tony, oferujemy głośniki komputerowe wspierane przez subwoofer gwarantujący jeszcze lepsze doznania muzyczne. W naszej ofercie znajdziesz również głośniki komputerowe renomowanej firmy Creative, które wyróżniają się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale także długą żywotnością. Tak jak w przypadku modeli firmy Esperanza, oferujemy głośniki zasilane przez popularny port USB oraz stacjonarne egzemplarze z przewodem zakończonym wtyczką do gniazda, z napięciem 230 V. Co więcej, dostępne są również głośniki wyposażone w złącze mikrofonowe, zapewniające doskonałą jakość dźwięku.

Dobra jakość dźwięku i niewielkie rozmiary

Najmniejsze modele głośników, w pełni kompatybilne z Raspberry Pi, osiągają wymiary 73x73x70 mm, dzięki czemu można z nich korzystać nie tylko na bardzo małym biurku, ale również podczas różnego rodzaju wyjazdów, a nawet pod namiotem. Niewielkie rozmiary w połączeniu z niską wagą, gwarantują bowiem pełną mobilność. Dodatkowo, wybrane głośniki komputerowe mają złącze stereo, które poprawia wrażenia dźwiękowe nie tylko w trakcie oglądania filmów, ale również podczas grania i słuchania ulubionej muzyki.

Szeroki wybór modeli

W naszej ofercie dostępne są głośniki charakteryzujące się różną mocą, rozmiarami i dodatkowymi funkcjonalnościami, dzięki czemu każdy użytkownik może dopasować model do swoich potrzeb. Wysoka jakość wykonania, w połączeniu z długą żywotnością, gwarantują pełne zadowolenie z zakupów.