Kategorie

Lista produktów producenta: Flashforge

Firma Flashforge została założona w 2011 roku jako jedno z pierwszych przedsiębiorstw specjalizujących się w produkcji profesjonalnych urządzeń oraz materiałów do popularnego druku 3D. Firma dysponuje nowoczesnym centrum badawczo-rozwojowym, w którym testuje wszystkie nowe produkty zanim trafią do szerokiej sprzedaży. Przedsiębiorstwa oferuje swoje urządzenia w prawie 100 krajach, dzięki czemu zyskało status globalnej firmy.

Szeroka oferta firmy Flashforge

Flashforge zajmuje się także produkcją specjalistycznego oprogramowania, przeznaczonego do projektowania w trójwymiarze oraz wysokiej jakości filamentu, wykorzystywanego podczas drukowania w 3D. Niska awaryjność, w połączeniu z precyzyjnym wykonaniem sprawiają, że z produktów firmy Flashforge korzystają zarówno profesjonaliści, jak i mniej doświadczeni użytkownicy. Wybrane modele mają wbudowane kamery, dzięki którym użytkownik na bieżąco może śledzić cały proces powstawania trójwymiarowego modelu. Ponadto, drukarki Flashforge wyróżniają się cichą pracą, dlatego mogą być wykorzystywane w praktycznie każdym pomieszczeniu.

Zaawansowane drukarki 3D

W asortymencie sklepu Botland można znaleźć m.in. nowoczesne drukarki 3D firmy Flashforge, charakteryzujące się wysoką precyzją wydruku oraz możliwością druku elementów o dużych wymiarach. Ponadto, znajdziesz u nas modele wyposażone w moduł Wi-Fi, dzięki któremu możliwe jest bezprzewodowe sterowanie urządzeniem. Co więcej, zastosowanie portu USB umożliwia bezpośrednie podłączenie pamięci przenośnej typu pendrive. Jednym z priorytetów firmy Flashforge jest bezpieczeństwo, dlatego wybrane modele drukarek 3D mają specjalne zabezpieczenie, które chronią przed zdjęciem obudowy w trakcie druku. Ma to szczególnie znaczenie w przypadku, gdy do pomieszczenia, w którym znajduje się urządzenie mają dostęp dzieci. W ofercie sklepu Botland można znaleźć zarówno w pełni złożone drukarki, jak i urządzenia do samodzielnego montażu, który w większości przypadków trwa jedynie kilkanaście minut. Dodatkowo, znajdziesz u nas urządzenia różniące się od siebie m.in. możliwością stworzenia modelu o różnych wymiarach fizycznych. Dzięki temu każdy użytkownik może dopasować drukarkę do swoich osobistych preferencji.

Wszechstronne wykorzystanie drukarek 3D Flashforge

Jedną z wielu zalet drukarek 3D firmy Flashforge jest możliwość korzystania z różnego rodzaju filamentu, dzięki czemu każdy użytkownik może wybrać materiał charakteryzujący się właściwościami dopasowanymi do swoich potrzeb i wymagań projektowych. Ta możliwość jest niezwykle przydatna podczas pracy nad skomplikowanymi wydrukami. Specjalnie zaprojektowane dysze gwarantują nie tylko wysoką precyzję wydruku, ale również opcję użycia dwóch filamentów o różnych kolorach. Drukarki 3D Flashforge mogą być wykorzystywane zarówno do skomplikowanych, jak i prostych projektów, a dzięki zastosowaniu wydajnych wentylatorów, gwarantują szybkie formowanie się filamentu.