Python. Uczymy się programowania - Ana Bell

Indeks: KSZ-18439 EAN: 9788328353152

Dzięki obszernej publikacji Any Bell Python. Uczymy się programowania czytelnik przekona się, że kodowanie nie jest wiedzą tajemną, lecz całkiem praktyczną umiejętnością, która daje sporo satysfakcji. Znajdziesz tu także dołączony skorowidz z pojęciami, małą "ściągę z Pythona" i spis najlepszych praktyk kodowania. Napisana w przystępnym języku pozbawionym trudnego, naukowego stylu.

Python. Uczymy się programowania - Ana Bell
57,90 zł
55,14 zł netto
Zapłać później
Czas oczekiwania: 1-2 tyg.
Chwilowo niedostępny
Producent: Helion

Opis produktu: Python. Uczymy się programowania

Dzięki obszernej publikacji Python. Uczymy się programowania czytelnik może się przekonać, że programowanie nie jest wiedzą tajemną, a całkiem praktyczną umiejętnością, która daje sporo satysfakcji. Dołączony skorowidz to łatwe odszukanie pojęć, a konstrukcja oparta na rozdziałach lekcyjnych czyni podręcznik doskonałym dla nauczycieli programowania i nie tylko. 

Książka jak mapa drogowa

Dzięki tej książce dowiesz się:

 • Jak przygotować środowisko pracy i zaprojektować strukturę programu
 • Jak posługiwać się instrukcjami, pętlami, zmiennymi i obiektami
 • Jak przetestować i pozbawić błędów kod (debugging)
 • Jak korzystać z bibliotek

Lekcje-rozdziały kończą się zadaniami do samodzielnego wykonania. Nie zabrakło także odpowiedzi do pytań podsumowujących i "ściągi z Pythona" - małego kompendium programisty.

Nie trzeba być zawodowym programistą, żeby pracować z Pythonem.

Nie taki wąż straszny, jak go kodują - czas zacząć postrzegać język Python jako uniwersalny sposób na wykonywanie codziennych zadań. 

Nie taki wąż straszny, jak go kodują!

Myślenia jak programista można się nauczyć. Główne zagadnienia przewodnika dosłownie definiują praktyki, które powinieneś wdrożyć i te, których powinieneś unikać. Konstrukcje rozdziałów nazywanych lekcjami podzielono na ściśle informujące wprowadzenie i krótkie podrozdziały z pojęciami, gotowymi komendami oraz konkretnymi przykładami zastosowania. I jest tak w rzeczy samej - dołączone ilustracje i diagramy pomagają zrozumieć, w którym momencie zadania się znajdujemy tak, jak pamiętamy, że robiła to dla szkolna tablica.

Przykłady są intuicyjne, a język, choć dotyczy nauki technicznej, jest przystępny. Autorka porusza się wśród przykładów bliskich codziennemu doświadczeniu i mowie potocznej, np. łączenie wyrażeń logicznych opisano jako łączenie fraz "pada deszcz" i "jestem szczęśliwy" ze spójnikiem w środku. Wraz z lekturą przekonujemy się, jak upada mit, że programowanie jest dostępne tylko dla zawodowców. Ta ambitna publikacja stawia sobie za cel nauczenie pisania kodu w celu rozwiązywania codziennych, drobnych problemów. 

O autorce

Dr Ana Bell wykłada w MIT. Prowadzi cieszące się popularnością zajęcia z zakresu programowania i informatyki. Specjalizuje się w technikach obliczeniowych. Oprócz informatyki zajmuje ją biologia, a w szczególności genetyka.  

Informacje o książce

 • Autor: Ana Bell
 • Tytuł oryginalny: Get Programming. Learn to code with Python
 • Wydawca: Helion SA
 • Rok wydania: 2019
 • Liczba stron: 455
 • ISBN: 978-83-283-5315-2
Python. Uczymy się programowania

Python. Uczymy się programowania.

Książka - Autor Ana Bell
Książka - ISBN 978-83-283-5315-2
Książka - Oprawa miękka
Książka - Wydawnictwo Helion SA
Tematyka Python
Szerokość opakowania 16.7 cm
Wysokość opakowania 2.3 cm
Głębokość opakowania 23.6 cm
Masa opakowania 0.65 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Zasady składania reklamacji towaru

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, ponosimy odpowiedzialność na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym za wady fizyczne i prawne.

Po wykryciu wady Kupujący ma prawo:

 • złożyć oświadczenie o żądaniu obniżenia ceny,
 • złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, ale nie wtedy kiedy wada jest nieistotna,
 • żądać wymiany rzeczy na wolną od wad,
 • żądać usunięcia wady.

Informujemy, że Dział Reklamacji firmy Botland rozpatruje zgłoszenia w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty ich wpłynięcia. Botland odpowiada z tytułu rękojmi jeśli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od momentu wydania rzeczy.

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi Konsument ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży w terminie 30 dni bez podania przyczyny. Termin ten wygasa po upływie 30 dni od momentu, w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie rzeczy.

Informujemy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz §4 Regulaminu zwrot towaru przysługuje wyłącznie Konsumentom (zakup niezwiązany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową). Zwroty nie przysługują Klientom (zakup związany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową).

Przebieg reklamacji / zwrotu

W celu zgłoszenia reklamacji prosimy postępować zgodnie z instrukcją:

1 Zapoznaj się z zasadami reklamacji / zwrotu.
2 Wypełnij formularz, który znajduje się poniżej.
3 Zapoznaj się z treścią otrzymanej odpowiedzi.
4 Zabezpiecz i zapakuj niesprawny produkt.
5

Wyślij przesyłkę na podany niżej adres wraz z wydrukowanym formularzem oraz dowodem zakupu.

Formularz reklamacyjny

W celu rozpoczęcia procedury reklamacyjnej / zwrotu, wypełnij formularz.

Adres do wysyłki:

BOTLAND - SERWIS
Gola 25A
63-640 Bralin

Zasady reklamacji

W celu sprawnego przeprowadzenia procesu reklamacji, prosimy o zapoznanie się z opisanymi poniżej zasadami:

 1. Przed odesłaniem sprzętu prosimy o upewnienie się, iż produkt faktycznie jest niesprawny.
 2. W celu sprawnego przebiegu reklamacji prosimy o wypełnienie formularza reklamacyjnego oraz dołączenie go do przesyłki.
 3. Do reklamowanych produktów prosimy dołączyć dowód zakupu (np. paragon, fakturę lub potwierdzenie wykonania przelewu).
 4. Towar należy starannie zapakować, aby zapewnić bezpieczny transport i zapobiec kolejnym uszkodzeniom.
 5. Firma Botland nie odbiera paczek reklamacyjnych wysłanych za pobraniem.
 6. Zwrot kosztów przesyłki następuje po uznaniu reklamacji. Jest to kwota zgodna z najtańszą oferowaną formą dostawy.
 7. Sprzęt prosimy odsyłać kompletny razem z akcesoriami. Produkty niekompletne zostaną odesłane bez rozpatrzenia na koszt nadawcy.
 8. Samodzielna naprawa, przeprowadzona przez osoby nieuprawnione, tj. niebędąca naprawą przez firmę Botland, pozbawia Kupującego prawa do dalszego reklamowania.
 9. O sposobie rozpatrzenia reklamacji Kupujący zostanie poinformowany drogą elektroniczną (poprzez wiadomość e-mail).
 10. Szczegółowe informacje dotyczące aktualnych kosztów wysyłki znajdują się na stronie: www.botland.com.pl w zakładce Dostawa.
 11. Odesłanie sprzętu jest równoznaczne z zapoznaniem się z powyższymi zasadami.

Zasady zwrotu towaru

 1. W celu skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, Konsument zobowiązany jest poinformować Sprzedającego o swojej decyzji poprzez jednoznaczne oświadczenie.
 2. W celu sprawnego przebiegu procesu zwrotu prosimy o wypełnienie formularza zwrotu oraz dołączenie go do przesyłki, można wykorzystać inne oświadczenie niż zamieszczony formularz.
 3. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Konsumenta (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy przez nas oferowany). Konsument ponosi koszty przesyłki zwrotnej. Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji odstąpienia od umowy. Zwrotu dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument wyraził zgodę na inne rozwiązanie lub je zaproponował.
 4. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 5. Prosimy o odesłanie lub przekazanie nam rzeczy niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o odstąpieniu od umowy. Prosimy również o staranne zapakowanie towaru przed wysyłką.
 6. Konsument odpowiada tylko za zmniejszenie wartości produktu wynikającej z korzystania w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia cech i funkcjonalności.

Opinie o produkcie

Python. Uczymy się programowania - Ana Bell

5/5

Średnia Ocena

1

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Arkadiusz M. 21.10.2021 Potwierdzony zakup
ksiązka super

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: