• Obniżka

Controller:bit rozszerzenie typu gamepad dla BBC micro:bit - SparkFun DEV-16129

Indeks: SPF-09496 EAN: 5904422313470

Płytka rozszerzeń dla modułu Micro:bit zmieniająca go w pad znany z konsoli Nintendo. Posiada wbudowane cztery przyciski kierunku oraz dwa przyciski akcji. Wymiary to 152 x 51 mm. Moduł nie współpracuje z micro:bit v2.

Controller:bit rozszerzenie typu gamepad dla BBC micro:bit - SparkFun DEV-16129
81,90 zł -10%
73,71 zł
59,93 zł netto
Najniższa cena z 30 dni: 73,71 zł
Zapłać później
Producent: SparkFun
Kompatybilny z: Micro:bit

Opis produktu: Controller:bit rozszerzenie typu gamepad dla BBC micro:bit - SparkFun DEV-16129

Płytka rozszerzeń dla modułu Micro:bit zmieniająca go w pad znany z konsoli Nintendo. Posiada wbudowane cztery przyciski kierunku (D-Pad) oraz dwa przyciski akcji. Przyciski z modułu głównego stanowią funkcje Start i Select. Wymiary to 152 x 51 mm. Moduł nie współpracuje z micro:bit v2.

Producent przygotował szczegółowy przewodnik użytkownika,

opisujący moduł.

Specyfikacja techniczna rozszerzenia

 • Boczne złącze do podłączenia modułu Micro:bit
 • Wyposażony w złącza Qwiic
 • Cztery przyciski kierunku D-Pad
 • Dwa przyciski akcji
 • Konektory Poke Home dla wejść zewnętrznych (np. dodatkowe przyciski)
 • Wymiary: 152 x 51 mm

Controller:bit rozszerzenie typu gamepad dla BBC micro:bit - SparkFun DEV-16129

Opisywane rozszerzenie łączy się z BBC za pośrednictwem złącza znajdującego się w środkowej części płytki. W praktyce oznacza to łatwą i szybką konfigurację. Dodatkowo, zachowany zostaje swobodny dostęp do pozostałych pinów BBC micro:bit.

Na płytce znajdują się 3 otwory montażowe. Wszystkie przyciski są oznaczone, dzięki czemu ich obsługa jest intuicyjna. Po lewej stronie znajdują się przyciski odpowiedzialne za sterowanie. P0 - góra, P1 - prawo, P8 - dół i P2 - lewo. Z kolei po prawej stronie rozszerzenia umieszczono dwa guziki oznaczone jako P12 i P16.

Czym jeszcze wyróżnia się Controller:bit rozszerzenie typu gamepad dla BBC micro:bit firmy SparkFun?

Rozszerzenie doskonale nadaje się stworzenia konsoli wykorzystywanej m.in. do gier zręcznościowych. Nowa wersja płytki, w porównaniu do poprzedniej, wyróżnia się nowymi komponentami i przydatnym złączem Qwiic.

W kategorii Micro:bit - rozszerzenia oferujemy szeroki wybór akcesoriów rozszerzających możliwości, a co za tym idzie, zastosowanie popularnej płytki BBC.

Szerokość opakowania 5.1 cm
Wysokość opakowania 15 cm
Głębokość opakowania 2 cm
Masa opakowania 0.05 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Zasady składania reklamacji towaru

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, ponosimy odpowiedzialność na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym za wady fizyczne i prawne.

Po wykryciu wady Kupujący ma prawo:

 • złożyć oświadczenie o żądaniu obniżenia ceny,
 • złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, ale nie wtedy kiedy wada jest nieistotna,
 • żądać wymiany rzeczy na wolną od wad,
 • żądać usunięcia wady.

Informujemy, że Dział Reklamacji firmy Botland rozpatruje zgłoszenia w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty ich wpłynięcia. Botland odpowiada z tytułu rękojmi jeśli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od momentu wydania rzeczy.

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi Konsument ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży w terminie 30 dni bez podania przyczyny. Termin ten wygasa po upływie 30 dni od momentu, w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie rzeczy.

Informujemy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz §4 Regulaminu zwrot towaru przysługuje wyłącznie Konsumentom (zakup niezwiązany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową). Zwroty nie przysługują Klientom (zakup związany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową).

Przebieg reklamacji / zwrotu

W celu zgłoszenia reklamacji prosimy postępować zgodnie z instrukcją:

1 Zapoznaj się z zasadami reklamacji / zwrotu.
2 Wypełnij formularz, który znajduje się poniżej.
3 Zapoznaj się z treścią otrzymanej odpowiedzi.
4 Zabezpiecz i zapakuj niesprawny produkt.
5

Wyślij przesyłkę na podany niżej adres wraz z wydrukowanym formularzem oraz dowodem zakupu.

Formularz reklamacyjny

W celu rozpoczęcia procedury reklamacyjnej / zwrotu, wypełnij formularz.

Adres do wysyłki:

BOTLAND - SERWIS
Gola 25A
63-640 Bralin

Zasady reklamacji

W celu sprawnego przeprowadzenia procesu reklamacji, prosimy o zapoznanie się z opisanymi poniżej zasadami:

 1. Przed odesłaniem sprzętu prosimy o upewnienie się, iż produkt faktycznie jest niesprawny.
 2. W celu sprawnego przebiegu reklamacji prosimy o wypełnienie formularza reklamacyjnego oraz dołączenie go do przesyłki.
 3. Do reklamowanych produktów prosimy dołączyć dowód zakupu (np. paragon, fakturę lub potwierdzenie wykonania przelewu).
 4. Towar należy starannie zapakować, aby zapewnić bezpieczny transport i zapobiec kolejnym uszkodzeniom.
 5. Firma Botland nie odbiera paczek reklamacyjnych wysłanych za pobraniem.
 6. Zwrot kosztów przesyłki następuje po uznaniu reklamacji. Jest to kwota zgodna z najtańszą oferowaną formą dostawy.
 7. Sprzęt prosimy odsyłać kompletny razem z akcesoriami. Produkty niekompletne zostaną odesłane bez rozpatrzenia na koszt nadawcy.
 8. Samodzielna naprawa, przeprowadzona przez osoby nieuprawnione, tj. niebędąca naprawą przez firmę Botland, pozbawia Kupującego prawa do dalszego reklamowania.
 9. O sposobie rozpatrzenia reklamacji Kupujący zostanie poinformowany drogą elektroniczną (poprzez wiadomość e-mail).
 10. Szczegółowe informacje dotyczące aktualnych kosztów wysyłki znajdują się na stronie: www.botland.com.pl w zakładce Dostawa.
 11. Odesłanie sprzętu jest równoznaczne z zapoznaniem się z powyższymi zasadami.

Zasady zwrotu towaru

 1. W celu skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, Konsument zobowiązany jest poinformować Sprzedającego o swojej decyzji poprzez jednoznaczne oświadczenie.
 2. W celu sprawnego przebiegu procesu zwrotu prosimy o wypełnienie formularza zwrotu oraz dołączenie go do przesyłki, można wykorzystać inne oświadczenie niż zamieszczony formularz.
 3. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Konsumenta (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy przez nas oferowany). Konsument ponosi koszty przesyłki zwrotnej. Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji odstąpienia od umowy. Zwrotu dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument wyraził zgodę na inne rozwiązanie lub je zaproponował.
 4. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 5. Prosimy o odesłanie lub przekazanie nam rzeczy niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o odstąpieniu od umowy. Prosimy również o staranne zapakowanie towaru przed wysyłką.
 6. Konsument odpowiada tylko za zmniejszenie wartości produktu wynikającej z korzystania w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia cech i funkcjonalności.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: