Sześciokątny adapter do kół - 12mm/4mm - 2szt. - Pololu 2684

Indeks: PLL-06090 EAN: 5904422367930

Aluminiowy adapter konwertujący 12 milimetrowy, sześciokątny wał pasujący do wielu różnych kół, na 4 milimetrowy wał silnika. Długość adaptera jest równa 17 mm.

Sześciokątny adapter do kół - 12mm/4mm - 2szt. - Pololu 2684
24,50 zł
19,92 zł netto
Zapłać później
Sześciokątny adapter do kół - 12mm - rozmiar wału:
Producent: Pololu

Opis produktu: Sześciokątny adapter do kół - 12mm/4mm - 2szt.

Lekki adapter konwertujący 12 milimetrowy, sześciokątny wał pasujący do wielu różnych kół, na tradycyjny, 4 milimetrowy wał silnika. Wykonany z wytrzymałego, lekkiego stopu aluminium. Idealny do projektów robotyki konstrukcyjnej realizowanych zarówno hobbystycznie, jak i profesjonalnie. Adapter przeznaczony jest dla wszystkich silników o 4 mm wale, np. seria 20D i 25D. Pasuje m. in do kół Dagu Wild Thumper. Długość adaptera jest równa 17 mm. Zestaw zawiera 2 sztuki adaptera, niezbędne śrubki oraz klucz montażowy.

Robotyka i części do robotów w Botland

W Botland znajdziesz całą gamę komponentów montażowych i elektronicznych do robotów, w tym wiele modułów, sterowników, czujników i akcesoriów do robotów oraz pojazdów zdalnie sterowanych RC. Możesz stworzyć coś od podstaw lub wzbogacić wcześniej przygotowane konstrukcje niezależnie od ich stopnia zaawansowania. Dobrze opracowane dokumentacje, biblioteki oraz wsparcie techniczne ułatwiają integrację wszystkich elementów w gotowe projekty robotyczne i nie tylko - zawsze w najlepszej jakości i cenie.

 

 

Adapter przeznaczony jest dla wszystkich silników o 4 mm wale, np. seria 20D i 25D. Pasuje m. in do kół Dagu Wild Thumper.

 

Wymiary adaptera

 

Pobierz rysunek w formacie PDF.

 

W naszej ofercie dostępne również inne adaptery 12 mm.

 

 

Szerokość opakowania 7.5 cm
Wysokość opakowania 1.2 cm
Głębokość opakowania 8 cm
Masa opakowania 0.016 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: