Filtruj według

Cena
24499 24499
Producenci
Więcej (419) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Drony DJI Industrial

Ilość produktów: 1
Loading...

Dron DJI Matrice 600 Pro

Dron DJI Matrice 600 Pro został stworzony do profesjonalnych i przemysłowych zastosowań , może służyć do nagrywania niesamowitych filmów z powietrza lub służyć jako detektor...
Indeks: INN-15957
Indeks: INN-15957
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 24 499,00 zł Cena 24 499,00 zł
  • Darmowa dostawa

Profesjonalne drony DJI Industrial

Oprócz komercyjnych dronów wykorzystywanych m.in. do filmowania i fotografowania wesel, wycieczek i krajobrazów, DJI ma w swojej ofercie również bezzałogowe statki powietrzne znajdujące zastosowanie w przemyśle. Drony tego typu są używane m.in. do szczegółowych inspekcji trudno dostępnych miejsc. Ze względu na swoje możliwości są wykorzystywane także do sprawdzania instalacji rozciągających się na dużym obszarze. Ta metoda pozwala nie tylko błyskawicznie wykryć usterkę, ale również znacząco ogranicza czas konieczny do przeprowadzenia skrupulatnej kontroli. Co więcej, podnosi poziom bezpieczeństwa pracowników. Bezzałogowe statki powietrzne DJI idealnie sprawdzają się jako urządzenia pomiarowe, zwłaszcza w przypadku dokonywania pomiarów na dużej wysokości. Profesjonalne drony są wykorzystywane także do monitorowania terenu. Duża moc silników w połączeniu z wysokowydajnym ogniwem sprawia, że mogą patrolować bardzo rozległy i zróżnicowany teren w krótkim czasie.

Zalety przemysłowych dronów DJI

Ze względu na trudne warunki i rodzaj wykonywanych prac profesjonalne drony sygnowane marką DJI charakteryzują się podwyższoną odpornością na wilgoć i zanieczyszczenia. Ponadto kamery cechujące się wysoką rozdzielczością obrazu, która w bezpośredni sposób przekłada się na szczegółowość, mogą być wykorzystywane do inspekcji nawet małych elementów. Pomimo zaawansowanej funkcjonalności drony DJI wyróżniają się prostą i intuicyjną kalibracją. Co więcej, dodatkowe funkcjonalności w postaci skutecznego systemu omijania przeszkód, trybu cichego i zabezpieczenia informacji, zwiększają możliwości wykorzystania urządzenia. Drony mogą bezpiecznie pracować w trudnych warunkach oświetleniowych, dzięki czemu są używane m.in. do obserwacji.

Przemysłowe drony DJI - najwyższa jakość obrazu

W asortymencie sklepu Botland znajdziesz m.in. bezzałogowe statki powietrzne marki DJI przeznaczone do profesjonalnych zastosowań, które mogą być rozbudowane o dodatkowe akcesoria zwiększające ich możliwości. Inteligentny system sterowania w połączeniu z kompaktowymi rozmiarami sprawia, że urządzenia tego typu są mobilne, uniwersalne i bardzo precyzyjne. Dzięki temu użytkownik zawsze otrzymuje wysokiej jakości nagranie lub fotografie. Co więcej, zastosowanie profesjonalnego gimbala skutecznie stabilizuje ujęcia nawet w przypadku wiatru. W tej kategori oferujemy przemysłowe drony marki DJI dzięki połączeniu ze specjalnie zaprojektowaną aplikacją oferujące ogromne możliwości, które możesz wykorzystać w swoim biznesie i nie tylko. Postaw na profesjonalne rozwiązania i wybierz markę numer 1 na świecie wśród producentów bezzałogowych statków powietrznych.

Aktywnie wspieramy techmove.pl, portal dla maniaków technologii w sporcie.