Filtruj według
Cena
32000 32000
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Nextron

Nextron to polska marka, której siedziba mieści się w Gliwicach. Zajmuje się ona przystosowywaniem dronów do fachowych zadań, między innymi monitorowania poziomu smogu, oraz dystrybucją tak skonfigurowanych urządzeń. W ofercie dostępne są między innymi takie urządzenia jak specjalistyczne drony przemysłowe i antysmogowe, czujniki, kamery, gimbale i stabilizatory oraz wiele innych produktów. Nextron oferuje też szkolenia z zakresu pilotażu i obsługi dronów do zastosowań profesjonalnych.
Ilość produktów: 1
Loading...

Czujnik do badania smogu z drona - Nosacz II

Nosacz II to profesjonalny czujnik do wykrywania poziomu zanieczyszczeń powietrza emitowanego przez kominy. Urządzenie montowane jest na dronie. Próbki pobierane i analizowane...
Indeks: NXT-15805
Indeks: NXT-15805
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 32 000,00 zł Cena 32 000,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Specjalistyczne zastosowanie dronów od Nextron

Zanieczyszczenie powietrza to obecnie poważny problem w wielu krajach – w tym w Polsce. Dlatego władze podejmują szeroko zakrojone działania mające na celu ograniczenie emisji szkodliwych substancji. W zakres tych działań wchodzi między innymi monitoring smogu i spalania, który pomaga wykrywać istotne źródła pyłów i trujących związków chemicznych, a następnie pociągać do odpowiedzialności osoby będące ich przyczyną (na przykład palące w domu śmieciami). Pomoc dla służb zapewniają takie marki jak Nextron, które dystrybuują fachowy sprzęt, a także dzielą się swoją wiedzą i swoim doświadczeniem dotyczącym dronów. Nextron ma w swojej ofercie drony antysmogowe i akcesoria do nich, ale również wiele innych produktów – w tym drony przemysłowe (przeznaczone między innymi do kontroli wizyjnej), kamery i czujniki do dronów oraz wiele innych produktów.

Co znajdziesz w ofercie Nextron?

Oferta Nextron obejmuje szeroki wybór fachowych rozwiązań związanych z dronami – urządzenia, akcesoria i części zapasowe, ale też na przykład szkolenia dla operatorów (w tym pozwalające na zdobycie różnych uprawnień) czy ubezpieczenia na sprzęt. W asortymencie dostępne są wysokiej klasy drony filmowe, przemysłowe i antysmogowe, drony rekreacyjne, kamery (także multispektralne i termowizyjne), gimbale, stabilizatory, części montażowe (mocowania, przewody), systemy FPV, plecaki i walizki do transportu dronów, akumulatory oraz wiele innych produktów.

Oferta Nextron w sklepie Botland

W naszym sklepie znajdziesz między innymi profesjonalny czujnik smogu Nosacz II. Urządzenie jest przeznaczone do montażu na dronie, dzięki czemu umożliwia badanie poziomu zanieczyszczeń z powietrza oraz detekcję źródła szkodliwych substancji (na przykład wykrycie, z którego komina pochodzi niebezpieczny dym). Czujnik jest w stanie wykrywać i mierzyć poziom między innymi pyłów zawieszonych PM10, PM2,5 i PM1, lotnych związków organicznych (aceton, benzen, benzopireny etc.) i formaldehydu. Potrafi również monitorować aktualną temperaturę i wilgotność powietrza. W zestawie z sensorem znajduje się stacja naziemna, sonda pomiarowa, dwie anteny, ładowarka, adapter i inne przydatne akcesoria. Urządzenie może również zostać ulepszone poprzez dobudowanie do niego dodatkowych czujników wykrywających wodór, amoniak, chlorowodór, siarkowodór, tlenek i dwutlenek węgla, metan czy gaz LPG.