Kategorie

Drukarki 3D Snapmaker

Każdy fan nowinek technicznych i gadżetów zna drukarki 3D Snapmaker. Nasz sklep jest oficjalnym dystrybutorem tych urządzeń, więc gwarantujemy otrzymanie oryginalnego sprzętu i wysokiej jakości akcesoriów. To właśnie te drukarki pobiły absolutny rekord podczas swojego debiutu w 2017 roku. W trakcie trwania kampanii na Kickstarter zebrano zakładany budżet 50 000$ w 5 minut.

Filtrowanie

Filament - materiał
Filament - średnica:
Kolor:
Masa:
Producenci
3D - rozmiar druku
3D - typ wydruku
3D - prędkość druku
3D - grubość druku
3D - ilość materiału
3D - dokładność
3D - temp. dyszy
3D - temp. stołu
3D - średnica filam.

Klienci obdarzyli producenta niesamowitym zaufaniem i nie zawiedli się. Bowiem drukarki 3D Snapmaker wyróżniają się spośród innych, nie tylko swoim wyglądem i prostą obsługą, ale także ilością funkcji. To już nie jest zwykła drukarka 3D, to jest urządzenie, które nie tylko zaoszczędzi nasz czas na pracochłonne dłubanie w małych elementach, ale także i pieniądze, ponieważ nie musimy zlecać tego innym osobom. O czym mowa?

Druk, grawer i CNC w jednym

Po co kupować 3 oddzielne sprzęty lub zdecydować się tylko na jeden i to wcale nie tańszy, skoro można mieć 3 w 1? Chodzi o drukarki 3D Snapmaker, które są połączeniem druku w 3D, grawerowania oraz frezowania. Snapmaker cechuje się drukiem niesamowicie dokładnym, precyzyjnym i wysokiej jakości. Możemy na nich drukować przedmioty z tworzywa sztucznego o wymiarach 125x125x125 mm. Ponadto posiadają również frezarkę CNC, która umożliwia pracę z takimi materiałami jak drewno, akryl, płytki PCB oraz inne materiały od miękkich do średnio twardych. Proces te odbywa się z prędkością do 19 000 obrotów na minutę. Jakby tego było mało, drukarki 3D Snapmaker umożliwiają również grawerowanie. Jeśli zatem chcesz w jakiś sposób spersonalizować nasze dzieło, możemy skorzystać z laserowego modułu na powierzchniach takich jak drewno, gruby papier, skórę, tworzywa sztuczne i wiele innych materiałów.

Prosta budowa i bogate wyposażenie

Tymi słowami można opisać drukarki 3D Snapmaker. Zbudowana jest ona z metalu, co sprawia, że jest stabilnym i dokładnym urządzeniem. Ma ona budowę modułową i dostaniemy ją w częściach, więc będziemy musieli ją złożyć samodzielnie. Zajmie nam to około 10 minut. Nieprawdopodobne? Wydawać by się mogło, że będzie to skomplikowany proces, ale drukarka ta złożona jest z 10 elementów, które jedynie będziemy musieli ze sobą połączyć. Jest to niesamowite ułatwienie i nawet początkujące osoby błyskawicznie sobie z tym poradzą. Nawet głowica jest w formie modułu, więc bez problemu możemy ją wymienić. Co więcej, drukarki 3D Snapmaker posiadają ekran dotykowy, więc w łatwy i nowoczesny sposób możemy zarządzać i nadzorować jej pracę. Producent pomyślał o swoich klientach i drukarka zawiera oprogramowanie, w którym można projektować konstrukcje w 3D, a także współpracuje ono z oprogramowaniem innych producentów np. Cura czy Simplyfy 3D. W zestawie drukarki 3D Snapmaker znajdziemy przewód USB, ponieważ właśnie w ten sposób odbywa się przesyłanie danych. Dodatkowo w zestawie otrzymamy okulary ochronne oraz jedna próbka filamentu.