Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Czas czytania: 2 min.

Ruszamy z kolejną porcją nowości w naszym sklepie! Od ostatniego wpisu minęło już trochę czasu, a nasz magazyn wypełnił ciekawymi nowościami 🙂 Dziś nie będzie tyle druku 3D co ostatnio, choć dla fanów tej technologii też znajdzie się coś interesującego 😉 Zaczynajmy!

Circuitmess Ringo GSM

Circuitmess Ringo - telefon do samodzielnego złożenia
Circuitmess Ringo GSM​.

Niezwykle ciekawy zestaw edukacyjny do samodzielnego montażu. Po złożeniu Ringo to pełnoprawny telefon! Umożliwia wykonywanie połączeń, wysyłanie wiadomości SMS oraz co najważniejsze granie w Snake’a i Space Invaders 😀 Telefon posiada również funkcję latarki. Jest to świetna propozycja dla rodziców, którzy chcą zainteresować swoje pociechy elektroniką, programowaniem oraz lutowaniem. W naszej ofercie posiadamy również wersję z dedykowanym zestawem narzędzi oraz złożoną wersję urządzenia.

FORBOT - kurs podstaw elektroniki w postaci książki

FORBOT kurs podstaw elektroniki - książka
Książka FORBOT - kurs podstaw elektroniki.

Bloga FORBOT i jego społeczności nie trzeba nikomu przedstawiać. Największa strona poświęcona elektronice, robotyce, mechatronice z setkami projektów DIY opartych o ArduinoRaspberry oraz niezwykle zżyta i pomocna społeczność strony. Wisienką na torcie są kursy tworzone przez autora strony. Jednym z nich jest Kurs podstaw elektroniki, który w przejrzysty i przystępny sposób przedstawia podstawy podstaw jeśli chodzi o elektronikę. Kurs stał się tak popularny, że doczekał się wersji analogowej – papierowej. Pora oderwać się od monitora podczas nauki 🙂 

SenzeBand - opaska EEG do treningu mózgu

Opaska do treningu mózgu SenzeBand
Opaska SenzeBand.

SenzeBand to wykorzystująca technologię elektroencefalografii opaska, która służy do treningu naszego mózgu. Opiera się to na odczycie aktywności neuronów podczas wykonywania pewnych czynności. SenzeBand posiada dedykowane aplikacje, które poprzez proste gry ćwiczące pamięć, koncentrację oraz zdolności poznawcze pomagają trenować nasz mózg, a wszystkie informacje i postęp rejestrowane są przez opaskę i wyświetlane w aplikacji. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę, gdzie szczegółowo opisaliśmy urządzenie.

AVTSE-RPI-IIOTG bramka IoT SmartEdge

Bramka IoT SmartEdge - AVTSE-RPI-IIOTG
Bramka z widocznymi złączami.

Niedawno pisaliśmy o zastosowaniu Arduino i Raspberry w przemyśle no i proszę, długo nie trzeba było czekać. Może nie jest to typowy sterownik PLC, ale na pewno zaciekawi każdego, kto chce w swoim przedsiębiorstwie wprowadzić trochę kontroli i możliwości sterowania systemami z dowolnego miejsca na świecie. Bramka oparta o Raspberry Pi 3B pozwalająca łączyć czujniki i inne urządzenia z chmurą. Wyposażona jest w wykorzystywane w przemyśle (i nie tylko) rejestry RS232/485, CAN oraz Modbus, a także w szereg zabezpieczeń, szyfrujących dane przekazywane z urządzeń przemysłowych do chmury.

Drukarka 3D Dobot Mooz 2 Plus WiFi

Drukarka 3D Dobot Mooz 2 Plus WiFi
Drukarka 3D Dobot Mooz 2 Plus WiFi​.

Nowa wersja niezwykle popularnej i funkcjonalnej drukarki Mooz 2, która umożliwia oprócz drukowania również grawerowanie laserowe i frezowanie CNC przy pomocy odpowiednich głowic. Mooz 2 Plus to wersja ze zwiększoną powierzchnią roboczą wynoszącą teraz 200 x 200 x 190 mm. Oferowana przez nas drukarka to zestaw z dołączoną głowicą frezującą CNC.

Kolejna porcja nowości pojawi się wkrótce 🙂 Korzystając z okazji redagowania wpisu chcieliśmy zaprosić wszystkich, którzy nie zdecydowali się jeszcze na świąteczny upominek do zapoznania się z naszą ofertą pomysłów na prezent 🙂 

Podziel się:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Maciej Chmiel

Maciej Chmiel

Specjalista od Arduino i szeroko rozumianej elektroniki. Człowiek-orkiestra, dyżurny od wszystkiego - nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, a czas ich realizacji jest zwykle prawie natychmiastowy. Po pracy miłośnik kreskówek z Pepe Panem Dziobakiem. Jego bezcenne memy wspomagają dział kreatywny.
Maciej Chmiel

Maciej Chmiel

Specjalista od Arduino i szeroko rozumianej elektroniki. Człowiek-orkiestra, dyżurny od wszystkiego - nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, a czas ich realizacji jest zwykle prawie natychmiastowy. Po pracy miłośnik kreskówek z Pepe Panem Dziobakiem. Jego bezcenne memy wspomagają dział kreatywny.

Zobacz więcej:

Dodaj komentarz