Raspberry Pi – pierwsze kroki

W sieci można znaleźć setki wpisów użytkowników Raspberry, którzy tworzą ciekawe projekty wykorzystując zaawansowane techniki oraz umiejętności kodowania. Ale co z tymi, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z Raspberry Pi?

Podłączenie Raspberry Pi

Dla Was przygotowany został nowy filmik, który pomoże Wam uporać się z nowym Raspberry Pi.

Pierwsze kroki z Raspberry Pi

Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem w dziedzinie elektroniki i Raspberry Pi, czy doświadczonym profesjonalistą, który chce dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą z innymi, usiądź wygodnie i obejrzyj krótki filmik, który przeprowadzi Cię przez proces przygotowania do pracy tego małego, wydajnego komputera.

Filmik został stworzony, aby możliwie najłatwiej przeprowadzić Cię przez ten proces w kilku krokach.

Nowe przewodniki i repozytoria

Twórcy raspberrypi.org zaktualizowali na swojej stronie również sekcje pomocy, aby pokazać najłatwiejszy sposób początkującym użytkownikom na rozpoczęcie przygody z Raspberry Pi. Udostępniono przewodnik pierwszego uruchomienia Raspberry, a także przejście do korzystania z twojego Raspberry Pi, które pokazuje różne rzeczy, które możesz z nim zrobić. Dzięki przewodnikom do oficjalnych dodatków i sekcji rozwiązywania problemów, oficjalna strona pomocy jest punktem kompleksowej obsługi, aby w pełni wykorzystać możliwości malinki.

Na stronie naszego sklepu również znajdziesz wiele poradników dotyczących Raspberry Pi i nie tylko 🙂

botland.com.pl

Dodaj komentarz