Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Czas czytania: 3 min.

W kolejnej odsłonie naszego dwutygodnika z nowościami stali i nowi Czytelnicy znajdą po raz kolejny świeże propozycje z naszego sklepu. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby zajrzeć do poprzednich albo jeszcze wcześniejszych. W przyrodzie ani na blogu nic nie ginie, więc zawsze możecie nadrobić zaległości. Póki co niestety nie ginie także sprawca pandemicznego zamieszania, ale jesteśmy dobrej myśli. Przedstawione nowinki z pewnością umilą Wam czas oczekiwania.

Stacja lutownicza 2w1 hotair i grotowa Yuihua 995D z wentylatorem w kolbie - 720 W

Stacja lutownicza Yuihua 995D o mocy 720 W.
Yuihua 995D o mocy 720 W nagrzewa się sprawnie i szybko.

W nowej ofercie znajdziecie stację lutowniczą Yuihua 995D, która jest wyposażona w kolbę grotową oraz kolbę na gorące powietrze (hotair). Całkowita moc stacji jest równa 720 W. Została wyposażona w regulator PID, wyświetlacz LCD oraz kolbę hotair z wentylatorem wykonaną w technologii ESD Safe. Moc kolby grotowej wynosi od 50 W do 100 W. Maksymalny przepływ gorącego powietrza to 120 litrów na minutę. Warto wspomnieć, że Yuihua nagrzewa się szybciej od jej przyjaciółki spod znaku Zhaoxin. Kolba hotair może pracować w trybie automatycznym lub ręcznym. W trybie automatycznym, po odłożeniu kolby, stacja zaczyna się wychładzać, a po osiągnięciu temperatury bezpiecznej dla grzałki wyłącza się także nawiew. Będzie świetna do wszystkich domowych projektów i napraw.

Mobilna bateria PowerBank Goobay Wireless 10.0 55152 Quick Charge 3.0

Powerbank - ładowarka Goobay
Powerbank Goobay Wireless 10.0 - prąd w kieszeni.

Powerbanki na dobre zagościły wśród posiadaczy urządzeń mobilnych z portami USB. Na zdjęciu powyżej widzicie naszą baterię mobilną PowerBank Goobay Wireless 10.0 55152 Quick Charge 3.0 o pojemności 10000 mAhA, właśnie – jest funkcja ładowania bezprzewodowego Wireless w standardzie QI. Powerbank obecnej na rynku od 1999 r. marki Goobay jest wyposażony dodatkowo w dwa porty USB typu A, w tym jeden kompatybilny z technologią Quick Charge 3.0 dla szybkiego ładowania oraz w port USB typu C. Urządzenie ładowane jest przez złącze microUSB. Na solidnej, dwukolorowej obudowie znalazła  się dioda informująca o stanie akumulatora. Koniec z ciągłymi notyfikacjami o słabym stanie baterii w Waszych urządzeniach – w końcu niedobrze jest widzieć kilka razy dziennie, że w kluczowym momencie użytkowania pozostało Wam mniej niż 5% 🙂

Sonoff T3EU3C-TX - inteligentny włącznik dotykowy WiFi

Sonoff T3EU3C-TX - włącznik ścienny dotykowy - 433MHz / WiFi - 3-kanałowy
Inteligentny włącznik Sonoff T3EU3C-TX

Technologie smart-home coraz częściej zaglądają do domostw. Nowe rozwiązania pozwalają użytkownikom na wygodę i komfort przy niewielkim nakładzie pracy. Propozycja od Sonoff to inteligentny, wyposażony w 3 przyciski (obsługujące do 3 obwodów świateł) włącznik dotykowy T3EU3C-TX. Sterowanie jest możliwe wykorzystaniem aplikacji na urządzenia mobilne poprzez WiFi lub za pomocą pilota na częstotliwości 433 MHz. W wersji TX poprawiono pola dotykowe oraz estetykę urządzenia – rogi włącznika zostały zaokrąglone nadając mu elegancki, nowoczesny wygląd. Na przednim panelu zamontowano chroniące przed uszkodzeniami szkło hartowanePodświetlane pola sprawiają, że odnalezienie włącznika w ciemności nie stanowi problemu. Urządzenie może otrzymywać komendy za pośrednictwem asystentów głosowych Google Home czy Alexa Amazon – wystarczy sparować.

Hub - Multiport Natec Fowler Mini - USB-C PD HDMI

Hub Multiport Natec Fowler Mini - USB-C PD HDMI
Poręczny hub Multiport Natec Fowler Mini - USB-C PD HDMI.

Wszyscy uwielbiamy wszechstronne urządzenia. Przejściówki bywają kłopotliwe, lubią się gubić i nigdy nie wiadomo, kiedy pojawi się potrzeba zakupu kolejnej. Z nowym hubem Multiport Natec Fowler Mini USB-C PD HDMI znajdziecie wszystko w jednym miejscu. Adapter daje dostęp do złącz HDMI, USB A i USB C. Najlepsze jest to, że potrzebuje tylko jednego portu w urządzeniu USB C. Z hubem otrzymamy szybki i wygodny dostęp do tych urządzeń, w których producenci odchodzą od różnorodnych portów. Niewątpliwa użyteczność dla posiadaczy smartfonów, tabletów i netbooków gwarantowana. Pomyślcie tylko o korzyściach jednoczesnego ładowania urządzenia i korzystania z dodatkowej klawiatury albo używania telefonu na podobnych warunkach jak komputera stacjonarnego. Pomysł na trio: telefon + monitor HDMI + klawiatura i mysz USB A i USB C.

Słuchawki Bluetooth Xblitz UNI PRO 1 z mikrofonem

Słuchawki douszne Xblitz UNI PRO 1 - Bluetooth z mikrofonem - czarne
Słuchawki Bluetooth Xblitz UNI PRO 1 z mikrofonem i ładującym etui.

Nikt nie lubi plączących się kabelków. Swoboda ruchu przy słuchaniu muzyki jest dla aktywnych fizycznie równie ważna jak jakość dźwięku. Rzecz jest także obowiązkowa dla tych, którzy nie chcą robić hałasu podczas korzystania z multi, np. przy wieczornym oglądaniu seriali. Słuchawki XBlitz UNI PRO 1 są proste w obsłudze, automatycznie połączą się z zawczasu sparowanym urządzeniem w momencie wyłączenia trybu ładowania, a przyciski umożliwią wywołanie asystentów głosowych takich jak Asystent Google czy Siri. Słuchawki ładują się w poręcznym, ładnym etui z kablem USB, a ono samo z powodzeniem zmieści się w kieszeni spodni, koszuli czy w torebce.  Z czystym sumieniem polecamy Wam także modele UNI PRO 2 i UNI PRO 3.

Jak zwykle to tylko kilka spośród nowych pozycji w asortymencie Botland. Powiedzieć, że dobrych artykułów jest dużo, to tak, jak nie powiedzieć nic. Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy spośród Was znajdą pewne produkty interesującymi, a inne nie. Jedne stały się dla wtajemniczonych elementem codzienności, ktoś poszukuje lepszej wydajności, a jeszcze w kimś innym drzemie żyłka łowcy okazji. Wskazywanie jak obrać dobry kierunek to nasza pasja. Cokolwiek Was sprowadza, Czytelnicy – miło, że czytacie drogowskazy w całości 🙂

Klik! Lista nowych produktów, bo nie musicie wzorować się na subiektywnym wyborze. Dlaczego by nie poszperać samemu?

Do zobaczenia za dwa tygodnie!

Podziel się:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Oskar Pacelt

Oskar Pacelt

Wierzy, że udany tekst jest jak list wysłany w przyszłość. W życiu najbardziej interesuje go prawda, pozostałych zainteresowań zliczyć nie sposób. Kocha pływać. Zajmuje się korektą tekstów (czyt. uprzykrzaniem życia współpracownikom), tłumaczeniami i ciekawostkami ze świata technologii.
Oskar Pacelt

Oskar Pacelt

Wierzy, że udany tekst jest jak list wysłany w przyszłość. W życiu najbardziej interesuje go prawda, pozostałych zainteresowań zliczyć nie sposób. Kocha pływać. Zajmuje się korektą tekstów (czyt. uprzykrzaniem życia współpracownikom), tłumaczeniami i ciekawostkami ze świata technologii.

Zobacz więcej:

Ciekawostki
Anna Wieczorek

Formowanie próżniowe

Brzmi poważnie? Formowanie próżniowe, inaczej termoformowanie, to nie tylko przemysł! Przyglądamy się temu, czym jest ten proces i jakie mogą być jego zastosowania w domu.

Dodaj komentarz