Nowości w Botland #16

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Czas czytania: 2 min.

Cześć! Wakacje już w pełni! Lipcowa pogoda daje się we znaki? My nie obniżamy temperatury ani tempa – piątkowe nowości w szesnastej odsłonie trafiają na bloga zawsze na czas. Wpis otwieramy prawdziwie kolorowo – sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy!

Drukarki 3D Maker Pi

Drukarka 3D MakerPi - druk 3D
MakerPi K5 Plus
Drukarka 3D MakerPi
MakerPi M1
Drukarka 3D MakerPi
MakerPi M2030X

MakerPi to producent wysokiej jakości drukarek 3D. Oferuje szereg urządzeń, które spełniają oczekiwania wszystkich użytkowników: od osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z drukiem 3D aż po profesjonalistów. Drukarki MakerPi charakteryzuje wysoka jakość wykonania i świetne parametry pracy. Zdecydowanie godne polecenia – to nasz nowy dostawca, a już jesteśmy zachwyceni. Spójrzcie tylko na te żywe gradienty w druku wielokolorowym!

Modele z oferty

MakerPi K5 Plus – wyróżnikiem modelu jest możliwość rozszerzenia funkcjonalności o laserowy grawer. W konstrukcji hotendu zastosowano wysokiej jakości rurki PTFE – rozwiązanie pozwala uzyskanie temperatury roboczej wynoszącej 250°C. Unikalna, modułowa konstrukcja głowicy umożliwia wymianę dyszy w 30 sekund. Maksymalna temperatura robocza stołu do drukowania wynosi 120°C. Możecie drukować bez przeszkód z naszymi filamentami PLA, ABSPETG.

MakerPi M1 – niewielki model. Posiada funkcję autopoziomowania stołu. Umożliwia również rozpoczęcie drukowania po kliknięciu zaledwie jednego przycisku. Dzięki elastycznej nakładce na stół usuwanie gotowych modeli z pola roboczego jest niezwykle proste. Moc to zaledwie 48W, co przekłada się na niski pobór prądu. Produkt przeznaczony jest głównie dla osób rozpoczynających przygodę z drukiem 3D. 

MakerPi M2030X posiada dwa ekstrudery tłoczące filamenty z dwóch odrębnych szpul do wspólnej dyszy. W odróżnieniu od innych drukarek z podwójnym systemem tłoczenia dawkuje materiał drukujący do wspólnej dyszy oferując przy tym kilka trybów mieszania. MakerPi M2030X umożliwia wybór kilku trybów kolorowego druku. Warto spojrzeć na efekty:

MakerPi - druk wielokolorowy 3D
Gradienty uzyskane dzięki funkcjom MakerPi M2030X.

Filamenty Fiberlogy

Filamenty 3D Fiberlogy - druk 3D
Feeria barw - filamenty Fiberlogy.

Pozostajemy w temacie druku 3D. W kategorii pozostałych filamentów dla różnorodnych, praktycznych zastosowań znajdziecie nasze nowe kolory filamentów Fiberlogy. Do palety dołączyły kolory spotykane w naturze – Gold (złoty), Copper (miedziany) i Pearl (perłowy). Filamenty Fiberlogy pozwalają na uzyskanie metalicznego połysku na powierzchni drukowanego modelu, uwydatnienie zaokrągleń i dużą wytrzymałość. Każdy nawinięty na szpulę i zapakowany próżniowo filament ma masę 0,85 kg.

Lampa owadobójcza Q31A

Lampa owadobójcza, lampa na komary
Lampa owadobójcza Q31A.

Czas na coś dla letników. Sezon na wszelakie uprzykrzające życie skrzydlate helikoptery właśnie się rozpoczął – na ten problem pomoże nasze nowe akcesorium z oferty, lampa owadobójcza Q31A, która pozwala w higieniczny sposób pozbyć się owadów nie brudząc przy tym ścian pomieszczenia. Wykorzystywane do wabienia owadów fioletowe światło nie stwarza zagrożenia dla ludzi. Przed przypadkowym kontaktem z kratką elektryczną chroni plastikowa obudowa z otworami. Specjalnie dobrana długość fali świetlnej przyciąga insekty aktywne zarówno w za dnia, jak i w nocy. Koniec z bzyczeniem.

Wentylator ręczny Esperanza EHF101E Daphne z Powerbankiem 5W - 22cm

Wentylator ręczny Esperanza Botland
Wentylator ręczny Esperanza Daphne z powerbankiem.

Skoro mamy już z głowy komary, to przyda się jeszcze szybka ochłoda na upał w przystępnej cenie. Proponujemy składany ręczny wentylator z powerbankiem EHF101E o wdzięcznym imieniu greckiej nimfy Daphne od Esperanza, który możecie zabrać wszędzie. Wbudowany akumulator o pojemności 1200 mAh zapewnia pracę urządzenia nawet do 5 godzin. Jest bardzo cichy – na pewno nie będzie przeszkadzał nikomu w zatłoczonym miejscu czy w kolejce.

I jak się podobało? Mamy nadzieję, że różnorodność oferty pozwoli Wam na wybranie czegoś dla siebie. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszym działem technicznym. 

Do zobaczenia za dwa tygodnie, i życzymy gorącego lata!

Sprawdź Botland na Facebooku, Instagramie, YouTube i Twitterze:

Podziel się:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Oskar Pacelt

Oskar Pacelt

Wierzy, że udany tekst jest jak list wysłany w przyszłość. W życiu najbardziej interesuje go prawda, pozostałych zainteresowań zliczyć nie sposób. Kocha pływać. Zajmuje się korektą tekstów (czyt. uprzykrzaniem życia współpracownikom), tłumaczeniami i ciekawostkami ze świata technologii.
Oskar Pacelt

Oskar Pacelt

Wierzy, że udany tekst jest jak list wysłany w przyszłość. W życiu najbardziej interesuje go prawda, pozostałych zainteresowań zliczyć nie sposób. Kocha pływać. Zajmuje się korektą tekstów (czyt. uprzykrzaniem życia współpracownikom), tłumaczeniami i ciekawostkami ze świata technologii.

Zobacz więcej:

Druk 3D
Marcin Lesiński

Drukarki 3D Velleman – Modele serii Vertex

Przedstawiamy ciekawe modele drukarek 3D Velleman. Poznaj podstawową drukarkę Vertex K8400, miniaturową Vertex Nano K8600 i innowacyjną Vertex Delta K8800.

Ciekawostki
Oskar Pacelt

Roboty wśród nas, roboty w życiu codziennym

Daleko od przedstawienia jako uzbrojony agresor, niezdarny służący, męczący gadżet czy żałosny klaun, nowe roboty użytku codziennego pokazują zupełnie nieoczekiwany aspekt – zdolność do ułatwiania relacji międzyludzkich. A w czarnych wizjach futurystów miało przecież być odwrotnie. Gdzie jeszcze możemy je spotkać?

Dodaj komentarz