Prezent od Zortrax. Z-SUITE 2.15.0 do druku 3D

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Czas czytania: < 1 min.

Firma Zortrax poinformowała o nowych opcjach w Z-SUITE 2.15.0. Nowości na razie próżno wypatrywać, ale mamy update oprogramowania – zobaczmy, co się w nim znalazło. 

Z-Suite Zortrax

Precyzyjnie dostrojone profile drukowania 3D

Z-SUITE 2.15.0 zawiera 15 znacznie ulepszonych lub całkowicie nowych profili drukowania dla drukarek 3D LPD Plus 3D, Zortrax M300 Dual i Zortrax Inventure. Dla druku z jednego materiału wprowadzono ustawienia dla Z-FLEX, Z-HIPS, Z-ULTRAT Plus, Z-ULTRAT, Z-PLA Pro, Z-PLA, Z-PETG, Z-GLASS i Z-NYLON. Dzięki trybowi druku z dwóch materiałów użytkownicy będą mogli drukować z filamentami Z-SEMIFLEX, Z-PLA Pro, Z-PLA, Z-PETG, Z-GLASS i Z-ESD.

Hybrydowe podpory dla druku z dwóch materiałów

Po licznych testach druku 3D wdrożono nowy system podpór dla druku z dwóch materiałów. Warstwy dotykają struktury modelu, dzięki czemu możemy pozwolić na szybsze drukowane zachowując zalety druku z dwóch materiałów. 

Wprowadzenie podpór drzewnych

Przy druku z żywicy możemy pozwolić sobie na dokładniejsze modele i niższe zużycie materiału poprzez zastosowanie precyzyjnych podpór drzewnych, które nie zostawiają śladów na modelu.

Nowe profile żywicy do druku 3D

Zortrax Inkspire posiada wsparcie dla materiałów od zewnętrznych producentów dla żywic utwardzanych światłem o długości fali 405 nm. W połączeniu z najnowszym Z-SUITE 2.15.0 drukarka 3D Zortrax Inkspire otrzymała 23 nowe, prefabrykowane profile żywiczne do materiałów przeznaczonych do modelowania i zastosowań stomatologicznych takich marek jak HARZ Labs, Dreve i ApplyLabWork.

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Oskar Pacelt

Oskar Pacelt

Wierzy, że udany tekst jest jak list wysłany w przyszłość. W życiu najbardziej interesuje go prawda, pozostałych zainteresowań zliczyć nie sposób. Kocha pływać. Zajmuje się korektą tekstów (czyt. uprzykrzaniem życia współpracownikom), tłumaczeniami i ciekawostkami ze świata technologii.

Zobacz więcej:

Asus Tinker Edge
Ciekawostki
Marcin Lesiński

Asus Tinker Edge – małe komputery do wielkich zadań

Tinker Edge R i Tinker Edge T od Asusa to kapitalne płytki przeznaczone dla zastosowań uczenia maszynowego i nie tylko. Sprawdzamy, przybliżamy, porównujemy – w drugoplanowej roli pojawi się Raspberry Pi.

Uczenie maszynowe
Ciekawostki
Oskar Pacelt

Uczenie maszynowe. Co to jest?

Efektywność, wydajność, bezawaryjność, redukcja kosztów. Mimo wszystko jednak nie prawdziwa inteligencja – tylko odbicie mądrości ludzkiej. Czym jest i co przyniesie nam uczenie maszynowe (machine learning)?

Robot
Arduino
Oskar Pacelt

Jak sterować silnikami DC i serwomechanizmami

Silniki prądu stałego i serwomechanizmy to małe, użyteczne bestie. Nie wychodzą z mody. Przyjrzyjmy się, jak łatwo wykorzystać Arduino i Seeeduino do przejęcia nad nimi kontroli.

Dodaj komentarz