Nowości w Botland #1

Czas czytania: 2 min.

Drodzy czytelnicy!

Postanowiliśmy wystartować z serią krótkich (mamy nadzieję 🙂 ) wpisów, prezentujących najciekawsze nowości w naszej ofercie, którą stale rozwijamy, aby nawet najbardziej wybredny klient znalazł u nas to, czego poszukuje. Zatem zaczynajmy!

DJI Mavic Mini

Nie ma wątpliwości co do tego, że drony marki DJI podbiły rynek. Jednym z ciekawszych modeli w portfolio tego producenta jest dron DJI Mavic, który doczekał się wersji mini. Dron jest lżejszy, mniejszy (no w końcu mini 🙂 ), posiada 13 Mpx kamerę zamontowaną na gimbalu, może latać z prędkością do 47 km/h w odległości do 2 km od operatora i wznosić się na wysokość do 3 km. Więcej szczegółów na temat tego ciekawego drona można znaleźć na naszej stronie.

Dron DJI Mavic Mini.

 

Makeblock mTiny Genius

Kolejną ciekawą nowością, tym razem kierowaną dla młodszego grona jest przesympatyczny robot mTiny Genius. Przypominający misia pandę, niewielki robocik potrafiący wyrażać emocje czy wykonywać zadania na specjalnych torach. Sterowany przy pomocy kontrolera Tap Pen, który wykorzystuje ruch i dotyk do kontrolowania robota – zabawki.

Robot Makeblock mTiny Genius z kontrolerem Tap Pen.

 

Prusa Multi Material 2S

Drukarek Josefa Prusy nie trzeba przedstawiać żadnej osobie, która choć trochę liznęła tematu druku 3D. Niewielki startup, który rozrósł się do przedsiębiorstwa zatrudniającego ponad 300 osób! Najnowsze ich dzieło, drukarka i3 MK3S doczekała się niezwykle przydatnego rozszerzenia, jakim jest Multi Material 2S. Pozwala on wykonywać wydruki przy wykorzystaniu 5 różnych filamentów jednocześnie! Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę.

Film prezentujący rozszerzenie Prusa Multi Material 2S.

 

Grove Creator Kit – Gamma

Nowy, rozbudowany zestaw przeznaczony dla Arduino, zawierający 40 modułów Grove. System Grove został stworzony w celu uproszczenia prototypowania i budowania prostych układów. Każdy moduł wyposażony został z specjalne złącze Grove, które w prosty sposób można połączyć przewodami Grove, bez konieczności lutowania, czy wpinania w płytki stykowe. Do zestawu dołączona jest książka – poradnik, która w przystępny sposób tłumaczy użytkownikowi wszystkie kroki.

Skrzynka zawierająca zestaw Grove Creator Kit – Gamma.

 

Kieszonkowy generator funkcyjny Velleman HPG1MK2

Generator funkcyjny, który możesz zabrać ze sobą w każde miejsce, brzmi ciekawie, prawda? 🙂 Prezentowany generator wyposażony w wyświetlacz OLED, zasilany bateryjnie. Jest w stanie generować sygnał sinusoidalny, prostokątny oraz trójkątny o częstotliwości do 1 MHz!

Kieszonkowy generator funkcyjny Velleman.

 

Kamera IP OverMax – CamSpot 5.0 WiFi 1080p

Bezpieczeństwo zarówno swoje, bliskich jak i posiadanego mienia jest sprawą bardzo ważną. Nie zawsze jednak można pozwolić sobie na stworzenie infrastruktury potrzebnej do utrzymania profesjonalnego systemu monitoringu. Z pomocą przychodzi kamera OverMax, zasilana akumulatorem Li-ion, z obsługą kart microSD do 128 GB, nagrywająca w rozdzielczości 1080p i łącznością WiFi. Kamera na jednym ładowaniu jest w stanie rejestrować obraz do 6 miesięcy. Czas ten dodatkowo można wydłużyć, stosując dedykowany panel fotowoltaiczny.

Kamera bezprzewodowa OverMax IP.

 

Oczywiście to nie wszystkie nowości w naszym sklepie 🙂 Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oczekujcie również nowych wpisów na blogu!

Dodaj komentarz