4 projekty świąteczne Bare Conductive

Firma Bare Conductive przygotowała cztery łatwe projekty o tematyce świątecznej, wykorzystując farbę przewodzącą, płytkę Light Up lub Touch Board, które zainspirują Cię do wymyślenia swoich własnych świątecznych projektów.

Krok 1 – farba przewodząca

Dzięki farbie przewodzącej prąd elektryczny można podłączyć różne diody LED i baterie do namalowanej choinki. Żeby dowiedzieć się więcej, zobacz przewodnik udostępniony przez producenta.

Krok 2 – zestaw lampy z farby przewodzącej

Electric Paint Lamp Kit daje dużo możliwości do łatwego dostosowania twojej lampy lub abażuru. W cieniu lampy można wyciąć płatki śniegu. Krok po kroku podłączenia lampy można znaleźć w przewodniku użytkownika.

Krok 3 – Light Up Board

Zaletą płytki Light Up jest to, że można ją bez problemu przymocować do kartki papieru, dzięki czemu można zintegrować płytkę, aby oświetlić Twoje dzieło. Bare Conductive stworzyło bombkę choinkową, która zaświeci się po jej dotknięciu, używając przewodnika jak wyciąć własny szablon do zestawu malowania farbą przewodzącą.

Krok 4 – Touch Board

Dlaczego by nie dodać dźwięku do swojego rysunku z płytką Touch Board. Namalowano karuzele z końmi używając farby przewodzącej, czyniąc je przełącznikami dla Touch Board. Każdy gra inną melodię świąteczną po dotknięciu. Do tego projektu niezbędna jest płytka Touch Board, farba przewodząca oraz przewodnik jak lutować na zimno.

Jeśli masz więcej pomysłów na projekty świąteczne przy użyciu farb przewodzących, zostaw komentarz.

Dodaj komentarz