G2 High Power 24v13 - jednokanałowy sterownik silników 40V/13A - moduł Pololu
G2 High Power 24v13 - jednokanałowy sterownik silników 40V/13A - moduł Pololu
G2 High Power 24v13 - jednokanałowy sterownik silników 40V/13A - moduł Pololu
G2 High Power 24v13 - jednokanałowy sterownik silników 40V/13A - moduł Pololu
G2 High Power 24v13 - jednokanałowy sterownik silników 40V/13A - moduł Pololu
G2 High Power 18v17 - jednokanałowy sterownik silników 40V/13A - moduł Pololu
G2 High Power 24v13 - jednokanałowy sterownik silników 40V/13A - moduł Pololu - zdjęcie 1
G2 High Power 24v13 - jednokanałowy sterownik silników 40V/13A - moduł Pololu - zdjęcie 2
G2 High Power 24v13 - jednokanałowy sterownik silników 40V/13A - moduł Pololu - zdjęcie 3
G2 High Power 24v13 - jednokanałowy sterownik silników 40V/13A - moduł Pololu - zdjęcie 4
G2 High Power 24v13 - jednokanałowy sterownik silników 40V/13A - moduł Pololu - zdjęcie 5
G2 High Power 18v17 - jednokanałowy sterownik silników 40V/13A - moduł Pololu - zdjęcie 6

G2 High Power 18v17 - jednokanałowy sterownik silników 30V/17A - Pololu 2991

Indeks: PLL-05990

Jednokanałowy wydajny sterownik silnika prądu stałego DC. Ciągły prąd na kanał wynosi 17 A (chwilowy nawet do 100 A), napięcie zasilanie silników od 6,5 V do 30 V, napięcie części logicznej od 1,8 V do 5,5 V. Urządzenie posiada także czujnik przepływu prądu oraz możliwość ograniczenia prądu silnika.

119,00 zł
96,75 zł netto
Czas oczekiwania ok. 10-21 dni
Oczekiwanie na dostawę
30 dni na zwrot
Producent: Pololu
Kompatybilny z: Arduino Raspberry Pi

Opis produktu: G2 High Power 18v17 - jednokanałowy sterownik silników 30 V / 17 A - Pololu 2991

Moduł pozwala kontrolować jeden silnik prądu stałego. Silnik może być zasilany napięciem od 6,5 do 30 V przy ciągłym poborze prądu do 17 A, chwilowym (przez 10 ms) do 100 A. Prędkość można kontrolować poprzez sygnał PWM, kierunek za pomocą wyprowadzenia cyfrowego DIR - podając stan niski (logiczne 0) lub wysoki (logiczna 1). Urządzenie posiada także czujnik przepływu prądu oraz możliwość ograniczenia prądu silnika.

 

Specyfikacja

 • Liczba kanałów: 1
 • Napięcie zasilania: 6,5 V do 30 V
 • Napięcie pracy części logicznej: od 1,8 V do 5 V
 • Prąd ciągły: 17 A 
 • Maksymalny chwilowy prąd (do 10 ms): 100 A
 • Częstotliwość PWM: do 100 kHz
 • Czułość sensora prądu: 0,02 V/A
 • Zabezpieczenia:
  • przed odwrotnym podłączeniem napięcia zasilania
  • przed zbyt niskim napięciem zasilania
  • przed zwarciem
 • Wymiary: 33 x 20 mm
 • Masa: 3,3 g (bez złącz)
 • W zestawie modu, złącza goldpin oraz złącza śrubowe

 

 

W zestawie znajduje się sterownik oraz złącza do samodzielnego lutowania.

Podłączenie

Podłączenie silnika oraz jego zasilania znajdują się po jednej stronie modułu. Piny do kontroli (część logiczna od 1,8 V do 5 V) są umiejscowione z drugiej strony modułu. Zasilanie silnika jest zdolne dostarczyć wysoki prąd. Do złącz silnika można przylutować złącza goldpin lub złącza śrubowe (oba w zestawie).

 

W celu zapewnienia wysokiej wydajności bardzo ważne jest podłączenie dużego kondensatora między zasilaniem silnika a masą jak najbliżej modułu. Zaleca się użycie kondensatora o pojemności co najmniej kilkuset μF. Wymagana pojemność zależy od wielu czynników, np. od jakości i odległości źródła zasilania (powyżej 30 cm), od parametrów silnika oraz częstotliwości sygnału PWM. Kondensator może być podłączony do otworów oznaczonych "+" i "-" (odpowiednio VM i GND). Sterownik posiada wbudowany kondensator 100 μF wystarczający do podstawowych zastosowań. Jednak dla większości układów zalecane jest użycie większego.

 

 

Część logiczna modułu pracuje z napięciem od 1,8 V do 5 V (maksymalnie 5,5 V). Domyślnie sterownik znajduje się w stanie uśpienia. Aby go uruchomić należy podpiąć pin SLP do stanu wysokiego. W zastosowaniach typowych potrzebne są tylko dwa dodatkowe piny PWM oraz DIR.

 

Wyprowadzenia

 

PINOpis

VIN

Napięcie zasilania silnika z zakresu od 6,5 V do 40 V z zabezpieczeniem przed odwrotnym podłączeniem.
VM Pin daje dostęp do zasilania silnika po zabezpieczeniu przed odwrotnym podłączeniem. Może być wykorzystany do dostarczania energii z odwrotnego podłączenia do innych elementów. Nie powinno być używane z wysokim prądem. Pin wykorzystywany jako wyjście.
+ i - Piny do podłączenia kondensatora podpięte odpowiednio do VM i GND.
3v3 Regulowane wyjście 3,3 V zapewniające kilka miliamperów do zasilania małych elementów. Nie może być podłączony do innych zewnętrznych linii zasilania. Wyłączony, gdy sterownik jest w trybie uśpienia. Należy uważać przed zwarciem z pinem V+, gdyż grozi to zniszczeniem płytki.
GND Masa układu.
OUTA Pin wyjściowy do silnika (połączony z jednym z zacisków silnika).
OUTB Pin wyjściowy do silnika (połączony z drugim z zacisków silnika).
PWM Sygnał wejściowy PWM do sterowania silnikiem. Domyślnie w stanie niskim.
DIR

Pin kierunku obrotów silnika. Przy stanie niskim prąd płynie z OUTA do OUTB, przy stanie wysokim OUTB do OUTA.

Domyślnie w stanie niskim.

SLP Pin ustawiający sterownik w stan uśpienia. Domyślnie w stanie niskim (w stanie uśpienia).
FLT  Wskaźnik błędów. Ustawiany w stan niski po wykryciu błędu. W celu wykorzystania należy go podpiąć do stanu wysokiego (napięcia logiki układu)
CS Wyjście czułości prądu. Generuje napięcie proporcjonalne do prądu silnika: 400 mV / A + 50 mV offset.
VREF Wejście napięcia referencyjnego. Należy dołączyć rezystor do masy w celu ograniczenia maksymalnego prądu wyjściowego. Bez dodatkowego rezystora wartość maksymalna wynosi 30 A.

 

Tabela prawdy

W tabeli zostały przedstawione zależności wyjść od sygnałów wejściowych:
H - stan wysoki

L - stan niski

X - bez znaczenia

 

PWM

DIR

OUTAOUTBStan silnika

H

H L

Silnik kręci się zgodnie ze wskazówkami zegara z prędkością % PWM.

H

L L H

Silnik kręci się odwrotnie do wskazówek zegara z prędkością % PWM.

L

X L L Hamowanie.

 

Częstotliwość PWM

Sterownik wspiera częstotliwość PWM do 100 kHz, lecz straty związane z przełączeniem są proporcjonalne do częstotliwości. Standardowo wykorzystuje się częstotliwość 20 kHz.

 

Długość pulsu  w stanie wysokim na PWM musi wynosić minimum 0,5 μs by wytworzyć zmianę na wyjściach, więc niskie cykle pracy stają się niemożliwe przy wysokich częstotliwościach. Na przykład,  dla 100 kHz okres pulsu wynosi 10 μs oraz minimalny współczynnik wypełnienia nie zerami jest równy 0,5 / 10 lub 5 %.

 

Czułość pomiaru prądu

Wyjście CS jest aktywne tylko wtedy, gdy mostek H jest w trybie sterownika. Jest nieaktywny (stan niski), gdy sterownik jest w trybie hamowania, co dzieje się gdy PWM jest niski lub jest aktywny limit prądu. Prąd nadal będzie krążyć przez silnik gdy sterownik rozpocznie hamowanie, lecz prąd na pinie CS nie będzie odzwierciedlać prądu silnika w trybie hamowania. Napięcie CS jest używane wewnętrznie przez sterownik, aby uniknąć zakłóceniom nie należy obciążenia pojemnościowego (kondensatora) do tego pin ani podłączać go do obciążenia powyżej kilku mA.

 

Moduł sterownika posiada zdolność ograniczenia prądu silnika przez cięcie. Gdy prąd osiągnie wartość progową, sterownik ustawi się w tryb hamowania na krótki okres przed ponownym zasileniem silnika. Bardziej praktyczne jest wykorzystywanie sterownika z silnikiem, który potrzebuje kilku amperów podczas pracy, ale dużo więcej przy rozruchu.

 

Domyślnie graniczna wartość prądu jest równa 30 A. Można ją obniżyć przez zamontowanie rezystora między piny VREF i GND. Poniższy wykres przedstawia zależność między wartością rezystora na VREF i wartością graniczną prądu. Na przykłąd, dla 100 kΩ między VREF a GND, prąd zostaje obniżony do około 16 A. Ograniczenie prądu jest mniej dokładne w szczególnie niskich ustawieniach (przerywana linia).

 

Warunki wykrycia błędu

Sterownik może wykryć różne błędy sygnalizowane przez ustawienie pinu FLT w stan niski. W celu wykorzystania należy go podpiąć do stanu wysokiego (napięcia logiki układu). Wykryte może zostać zwarcie na wyjściach, zbyt niskie napięcie oraz przegrzanie. Wszystkie błędy wyłączają wyjścia silnika, lecz nie blokują ich, to oznacza, że sterownik będzie próbował wznowić działanie po ustąpieniu błędu.

Sterownik potrafi obsłużyć duże skoki prądu przez krótki czas (100 A przez kilka milisekund). Przy ciągłej pracy wytrzymuje 17 A, lecz jest to uzależnione od warunków zewnętrznych, takich jak temperatura otoczenia i chłodzenia silnika. Do płytki można dołożyć radiator w celu polepszenia wydajności.

Sterownik nie posiada automatycznego wyłączenia w przypadku przegrzania. Należy zachować ostrożność w celu uniknięcia uszkodzenia układu.

 

Wideo

 

 

Film opisujący działanie mostka H - sterownika silników prądu stałego.

Zestawienie sterowników G2 High Power

Nazwa

Napięcie

zasilania

Prąd

ciągły

G2 High-Power 18v25 30 V 25 A
G2 High-Power 18v17 30 V 17 A
G2 High-Power 24v21 40 V  21 A
G2 High-Power 24v13 40 V 13 A

       

Napięcie zasil. od 6.5 V
Napięcie zasil. do 30.0 V
Wydajność prąd 20.0 A
Ilość kanałów 1

Wysyłka w dniu zamówienia

Zaksięgowanie wpłaty za zamówienie na naszym koncie w dzień roboczy do godziny 12:00 oznacza wysyłkę towaru jeszcze tego samego dnia! 
* ze względu na obecnie panującą sytuację związaną z Covid-19 wyjątek stanowi poniedziałek,  w którym tego samego dnia wysyłane są zamówienia złożone do godz 10:00.

Czas realizacji płatności uzależniony jest od godzin sesji ELIXIR banków nadawcy i odbiorcy przelewu (więcej informacji na ten temat np. na stronie http://www.kiedy-przelew.pl/).

Darmowa wysyłka w Polsce już od 300 zł

Jeśli kwota do zapłaty za produkty przekroczy 300 zł dostawa gratis! Dotyczy zamówień opłaconych przed wysyłką. Zamówienia pobraniowe wysyłamy gratis od 500 zł.

Wysyłka na terenie Polski

Card image cap
Poczta Polska
 • Termin dostawy: 1-3 dni
 • Płatność z góry: od 9,90 zł
 • Płatność przy odbiorze: 17,90 zł
 • Ubezpieczenie: 1000 zł
Card image cap
Kurier GLS
 • Termin dostawy: 1-2 dni
 • Płatność z góry: od 14,90 zł
 • Płatność przy odbiorze: 22,90 zł
 • Ubezpieczenie: 6000 zł
Card image cap
Paczkomaty 24/7
 • Termin dostawy: 1-3 dni
 • Płatność z góry: od 12,90 zł
 • Ponad 8000 Paczkomatów
 • Ubezpieczenie: 200 zł

Wysyłka za granicę

Kurier GLS - strefa 1

Austria, Belgia, Chrowacja, Czechy, Dania, Niemcy, Holandia, Słowacja

 • Termin dostawy: 2-4 dni
 • Płatność z góry: 35 zł
Kurier GLS - strefa 2

Bułgaria, Estonia, Francja, Węgry, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Portugalia, Rumunia, Słowenia

 • Termin dostawy: 2-5 dni
 • Płatność z góry: 50 zł
Kurier GLS - strefa 3

Finlandia, Grecja, Hiszpania, Irlandia, Szwecja, Cypr, Malta

 • Termin dostawy: 2-7 dni
 • Płatność z góry: 80 zł
 • Darmowa dostawa zamówień na kwotę powyżej 300 zł nie dotyczy paczek adresowanych poza granice Polski.
 • Termin dostawy liczony jest w dniach roboczych od daty wysyłki zamówienia.

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Zapraszamy do dodania opinii o produkcie :) Funkcja dostępna po zalogowaniu.

Zobacz także

Silnik HP 10:1 - Pololu 999

Miniaturowy silnik wysokiej mocy firmy Pololu z przekładnią 10:1, posiada 3000 obr/min, moment obrotowy wynosi 0,22 kg*cm (0,021 Nm).
Indeks: PLL-00015
Indeks: PLL-00015
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 63,90 zł Cena 63,90 zł
 • Darmowa dostawa

Silnik HP 50:1 obustronny wał - Pololu 2213

Miniaturowy silnik wysokiej mocy firmy Pololu z przekładnią 50:1, posiada 630 obr/min, moment obrotowy wynosi 1,1 kg*cm  (0,107 Nm). Posiada przedłużony wał, umożliwiający...
Indeks: PLL-00037
Indeks: PLL-00037
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 69,50 zł Cena 69,50 zł
 • Darmowa dostawa

Przekładnia podwójna Tamiya 70097 - zestaw

Zestaw dwóch silników DC z przekładniami firmy Tamiya. Układ wyposażony jest w  sześciokątny  wał o średnicy 3mm. Użytkownik może wybrać przełożenia: 58:1, 203:1.
Indeks: PLL-00038
Indeks: PLL-00038
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 49,00 zł Cena 49,00 zł
 • Darmowa dostawa

Tamiya 70168 - przekładnia podwójna

Zestaw do samodzielnego montażu złożony z dwóch silników DC z przekładniami firmy Tamiya. Układ wyposażony jest w sześciokątny wał o średnicy 3mm. Użytkownik może wybrać...
Indeks: PLL-00062
Indeks: PLL-00062
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 49,00 zł Cena 49,00 zł
 • Darmowa dostawa

Silnik DC 120:1 120RPM - kątowy - Pololu 1124

Mały plastikowy silnik z przekładnią 120:1, 120 obr/min, moment obrotowy 1,4 kg*cm (0,137 Nm). Silnik może być alternatywą dla mikro silników Pololu.
Indeks: PLL-00121
Indeks: PLL-00121
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 21,90 zł Cena 21,90 zł
 • Darmowa dostawa

Silnik DC Micromotors HL149 z przekładnią 10:1

Silnik DC HL149 z przekładnią zębatą 10:1. Moment obrotowy 0,04 Nm (0,4 kgcm). Prędkość obrotowa 315 obr/min. Nominalne napięcie zasilania 6 V. 
Indeks: MOT-00514
Indeks: MOT-00514
Niedostępny
Cena podstawowa 15,90 zł Cena 15,90 zł
 • Darmowa dostawa

Silnik DC Micromotors HL149 z przekładnią 21:1

Silnik DC HL149 z przekładnią zębatą 21:1. Moment obrotowy 0,075 Nm (0,76 kgcm). Prędkość obrotowa 160 obr/min. Nominalne napięcie zasilania 6 V.
Indeks: MOT-00515
Indeks: MOT-00515
Niedostępny
Cena podstawowa 15,90 zł Cena 15,90 zł
 • Darmowa dostawa

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Siłownik elektryczny Super Power Jack 3000N 7,5mm/s 12V - wysuw 44cm

Siłownik elektryczny zasilany napięciem 12 V. Urządzenie posiada udźwig 3000 N (300 kg), pracuje z prędkością 7,5 mm/s. Maksymalny pobór prądu wynosi do 4,2 A. Impulsator o...
Indeks: MOT-05365
Indeks: MOT-05365
Czas oczekiwania ok. 10-30 dni
Cena podstawowa 164,00 zł Cena 164,00 zł
 • Darmowa dostawa

Arduino ISP A000092 - programator do Arduino

Układ z programatorem dopasowany do złącz ICSP Arduino. Pozwala na wgrywanie oprogramowania oraz wypalanie bootloadera poprzez wbudowane gniazdo microUSB.
Indeks: ARD-04793
Indeks: ARD-04793
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 82,00 zł Cena 82,00 zł
 • Darmowa dostawa

Marker permanentny czarny - Hi-Text 830Pb

Marker z okrągłą końcówką. Idealny do pisania po: metalu, szkle, plastiku, gumie, grubym papierze, drewnie. Grubość linii pisania 2,0 mm.
Indeks: NSZ-04186
Indeks: NSZ-04186
Niedostępny
Cena podstawowa 4,50 zł Cena 4,50 zł
 • Darmowa dostawa

Marker permanentny czarny - Pentel N850

Marker firmy Pentel z okrągłą końcówką. Idealny do pisania po: metalu, szkle, plastiku, gumie, grubym papierze, drewnie. Grubość linii pisania 1,5 mm.
Indeks: NSZ-00952
Indeks: NSZ-00952
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 3,95 zł Cena 3,95 zł
 • Darmowa dostawa

Marker foliopis - Edding 140S

Marker do folii z niezmywalnym, odpornym na światło i wodę tuszem. Końcówką o grubości 0,3 mm. Duża intensywność barw i wyrazistość konturów. Do wykorzystania również na szkle,...
Indeks: NSZ-01055
Indeks: NSZ-01055
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 7,70 zł Cena 7,70 zł
 • Darmowa dostawa

Marker foliopis - Edding 141F

Marker do folii z niezmywalnym, odpornym na światło i wodę tuszem . Końcówką o grubości 0,6 mm. Duża intensywność barw i wyrazistość konturów.Do wykorzystania również na...
Indeks: NSZ-01056
Indeks: NSZ-01056
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 7,50 zł Cena 7,50 zł
 • Darmowa dostawa

Marker foliopis - Edding 142M

Marker do folii z niezmywalnym, odpornym na światło i wodę tuszem. Końcówką o grubości 1 mm. Duża intensywność barw i wyrazistość konturów.Do wykorzystania również na szkle,...
Indeks: NSZ-00953
Indeks: NSZ-00953
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 7,50 zł Cena 7,50 zł
 • Darmowa dostawa

Okulary ochronne Yato YT-7367

Okulary ochronne, przeznaczone do zastosowań w warsztacie elektronika. Służą do osłony oczu podczas wszelkich prac związanych z obróbką materiałów. Wykonane z poliwęglanu,...
Indeks: NSZ-05625
Indeks: NSZ-05625
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 13,90 zł Cena 13,90 zł
 • Darmowa dostawa

Zestaw mini pilników - 5szt

Komplet 5 mini pilników iglaków o rożnych kształtach. Długość pojedynczego przyrządu to 10 cm.
Indeks: NSZ-00640
Indeks: NSZ-00640
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 17,00 zł Cena 17,00 zł
 • Darmowa dostawa

Moduł kamery OV7670 B 0,3MPx 640x480px 30fps - Waveshare 9828

Moduł z kamerą 0,3 MPx o rozdzielczości 640 x 480 px i prędkości do 30 fps.  Rozszerza możliwości mikrokontrolera o możliwość wykonywania zdjęć i nagrywania plików wideo....
Indeks: WSR-04935
Indeks: WSR-04935
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 31,90 zł Cena 31,90 zł
 • Darmowa dostawa

Zestaw 100 oznaczników numerycznych do przewodów 5mm

Zestaw do oznaczania przewodów o średnicy do 5 mm. Zawiera po 10 sztuk oznaczników z cyframi od 0 do 9 w różnych kolorach.
Indeks: KAB-04824
Indeks: KAB-04824
Czas oczekiwania: ok. 10-30 dni
Cena podstawowa 13,90 zł Cena 13,90 zł
 • Darmowa dostawa

Zestaw 150 oznaczników numerycznych do przewodów 2mm

Zestaw do oznaczania przewodów o średnicy do 2 mm. Zawiera po 15 sztuk oznaczników z cyframi od 0 do 9 w różnych kolorach.
Indeks: KAB-05857
Indeks: KAB-05857
Czas oczekiwania: ok. 10-30 dni
Cena podstawowa 12,90 zł Cena 12,90 zł
 • Darmowa dostawa

Produkty z tej samej kategorii:

L293D - dwukanałowy sterownik silników 36V/0,6A - 5szt.

Dwukanałowy sterownik silników. Napięcie zasilania do 36 V . Średni prąd na kanał 600 mA (chwilowy do 1,2 A). Obudowa: DIP 16 (przewlekana). Zestaw zawiera 5 szt. układów.
Indeks: UCC-00176
Indeks: UCC-00176
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 8,90 zł Cena 8,90 zł
 • Darmowa dostawa

TB6612FNG - dwukanałowy sterownik silników 13,5V/1A - Pololu 713

Moduł Pololu z dwukanałowym sterownikiem silników prądu stałego. Zasilany jest napięciem od 4,5 V do 13,5 V. Ciągły prąd na kanał to 1 A, przy połączeniu obu kanałów wartość...
Indeks: PLL-00032
Indeks: PLL-00032
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 16,50 zł Cena 16,50 zł
 • Darmowa dostawa

TB6612FNG - dwukanałowy sterownik silników

Dwukanałowy mostek H. Ciągły prąd na kanał 1,2 A chwilowy do 3,2 A. Napięcie zasilania do 15 V. Obudowa SSOP-24 (SMD).
Indeks: UCC-00495
Indeks: UCC-00495
Czas oczekiwania: ok. 10-30 dni
Cena podstawowa 8,95 zł Cena 8,95 zł
 • Darmowa dostawa

L298N - dwukanałowy sterownik silników - moduł 12V/2A

Moduł z dwukanałowym sterownikiem silników prądu stałego L298. Zasilany jest napięciem do 12 V. Maksymalny prąd kanał wynosi 2 A. Układ posiada wbudowany regulator napięcia 5...
Indeks: MOD-03164
Indeks: MOD-03164
Czas oczekiwania ok. 10-30 dni
Cena podstawowa 13,90 zł Cena 13,90 zł
 • Darmowa dostawa

DRV8835 - dwukanałowy sterownik silników 11V/1,2A - Pololu 2135

Dwukanałowy sterownik silników DC. Ciągły prąd na kanał 1,2 A (chwilowy do 1,5 A). Zasilanie od 2,0 do 11 V.
Indeks: PLL-00851
Indeks: PLL-00851
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 17,90 zł Cena 17,90 zł
 • Darmowa dostawa

L298N - dwukanałowy sterownik silników

Dwukanałowy mostek H. Napięcie zasilania: maks. 46 V. Maksymalny prąd chwilowy 2 A. Obudowa:  Multiwatt15 (przewlekana - THT).
Indeks: UCC-00060
Indeks: UCC-00060
Czas oczekiwania: ok. 10-30 dni
Cena podstawowa 12,90 zł Cena 12,90 zł
 • Darmowa dostawa

DRV8838 - jednokanałowy sterownik silników 11V/1,7A - Pololu 2990

Jednokanałowy sterownik silnika DC. Ciągły prąd na kanał 1,7 A (chwilowy do 1,8 A). Napięcie zasilania do 11 V.
Indeks: PLL-02695
Indeks: PLL-02695
Czas oczekiwania ok. 10-21 dni
Cena podstawowa 13,40 zł Cena 13,40 zł
 • Darmowa dostawa

DRV8801 - jednokanałowy sterownik silników 36V/1A - Pololu 2136

Jednokanałowy sterownik silnika DC. Ciągły prąd na kanał 1 A (chwilowy do 2,8 A). Napięcie zasilania od 8 V do 36 V.
Indeks: PLL-01256
Indeks: PLL-01256
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 19,00 zł Cena 19,00 zł
 • Darmowa dostawa

VNH5019 - jednokanałowy sterownik silników 24V/12A - Pololu - 1451

Moduł z układem VNH5019 firmy ST pracujący z napięciami od 5,5 V do 24 V. Maksymalny ciągły prąd wyjściowy to 12 A (chwilowy: 30 A).
Indeks: PLL-00456
Indeks: PLL-00456
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 96,00 zł Cena 96,00 zł
 • Darmowa dostawa

DRV8833 - dwukanałowy sterownik silnika 10,8V / 1,2A - Pololu 2130

Dwukanałowy sterownik silników DC. Ciągły prąd na kanał 1,2 A (chwilowy do 2 A). Zasilanie od 2,7 do 10,8 V.
Indeks: PLL-00546
Indeks: PLL-00546
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 19,95 zł Cena 19,95 zł
 • Darmowa dostawa

Sterownik silnika DC 12-40V /10A / 400W - z gałką do regulacji prędkości

Prosty sterownik z wbudowanym potencjometrem obrotowym do regulacji obrotów silnika DC o mocy do 400 W. Zasilany napięciem z zakresu od 12 V do 40 V.
Indeks: MOD-06666
Indeks: MOD-06666
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 24,90 zł Cena 24,90 zł
 • Darmowa dostawa

Dwukanałowy sterownik silników L298N - moduł WB291111 - Iduino ST1112

Moduł z dwukanałowym sterownikiem silników prądu stałego L298N. Zasilany jest napięciem od 5 V do 46 V. Maksymalny prąd kanał wynosi 2 A. Układ posiada wbudowany regulator...
Indeks: MOD-08227
Indeks: MOD-08227
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 21,90 zł Cena 21,90 zł
 • Darmowa dostawa