Kategorie

Botland – sklep z elektroniką dla profesjonalistów i hobbistów robotyki

Elektronika i robotyka to dziedziny, które łączą dwa różne światy – bliższy współczesnemu człowiekowi i odległy, czyli świat, w którym od lat prowadzi się rozważania i prace nad sztuczną inteligencją. Robotyka jest dziedziną nauki wywodzącą się w dużym stopniu z elektroniki. Ponadto wymaga wiedzy z zakresu mechaniki, informatyki, automatyki i cybernetyki. Botland to sklep dla robotyka, w którym znajdzie on niezbędne urządzenia, akcesoria i części pozwalające realizować swoje hobby. To również internetowy sklep elektroniczny dla profesjonalnych elektroników, mechaników i wszystkich tych, którzy potrzebują odpowiedniego sprzętu i części do swojej codziennej pracy lub naprawy konkretnych urządzeń.

Sklep dla młodego robotyka

Pasje rozwijać należy już u dzieci, ponieważ już we wczesnych latach kształtuje się system wartości człowieka oraz jego zainteresowania. Proponujemy więc roboty i zestawy Lego dla najmłodszych robotyków. To świetny początek przygody i fascynująca podróż do świata „jeszcze” nierzeczywistego. Warto zwrócić uwagę na MakeBlock - czyli zestawy robotów, które powstały do nauki programowania oraz roboty Dobot. Sklep dla robotyka wspiera małych i dużych hobbistów.  W naszej ofercie znajdziesz również zestawy edukacyjne, książki i kursy. Zarówno robotyka, jak i elektronika czy mechanika wymagają ogromnej wiedzy, którą nabywamy latami. Dajemy Ci więc kompendium wiedzy i gotowe narzędzia! Części elektroniczne - sklep internetowy Botland dostarczy każdego potrzebnego elementu do Twojego projektu.

Sklep elektroniczny online – szeroka paleta produktów

Jesteśmy firmą działającą w branży już od wielu lat, co pozwoliło nam stworzyć kompleksową ofertę dopasowaną do potrzeb współczesnego klienta. Elektronika i robotyka na przestrzeni lat bardzo się rozwinęła, nabiera rozpędu z roku na rok. Z kolei robotyka staje się coraz bliższa przeciętnemu człowiekowi, pomimo że wciąż skrywa przed nim ogromne tajemnice, jest światem ciekawym i enigmatycznym. Proponujemy Ci m.in. akcesoria komputerowe, czujniki, akumulatory, diody, konwertery, magnesy, kamery i rejestratory, programatory, przewody, złącza, przekaźniki, wyświetlacze (np. z technologią e-papier), płytki prototypowe, karty pamięci i dyski, układy scalone, tablety i smartfony, a także elementy montażowe dla mechaników, silniki i stabilizatory. Współpracujemy z wieloma wiodącymi na krajowym i światowym rynku producentami narzędzi. Oferujemy także serwomechanizmy oraz akcesoria do nich, takie jak orczyki. W sprzedaży mamy również wysokiej jakości wkrętarki, urządzenia pomiarowe, zestawy narzędzi (lutownice, oscyloskopy, różne mierniki, itp.) i organizery. Znajdziesz u nas też różne zestawy Raspberry Pi (nowoczesne minikomputery) oraz popularne moduły Arduino i produkty potrzebne do ich lepszego poznawania. Posiadamy też moduły STM oraz elementy i akcesoria do urządzeń RFID. Jeśli szukasz wyspecjalizowanych dronów, które cieszą się teraz dużą popularnością, również powinieneś odwiedzić nasz sklep. Możliwe, że zainteresują Cię także produkty z kategorii inteligentny budynek i inne części elektroniczne,

Sklep z elektroniką Botland – u nas tylko dobre zakupy

Botland – sklep z częściami elektronicznymi – u nas tylko dobre zakupy

  • Działamy z prędkością światła

Nie pozwalamy naszym klientom czekać, cenimy sobie ich czas, dlatego realizujemy zamówienia jeszcze tego samego dnia, którego zostały złożone. To oznacza, że towar otrzymujesz w ciągu 1-3 dni.

  • Zamawiasz bez ograniczeń

Chcesz zamówić u nas produkt, ale nie planujesz rejestracji w naszym sklepie? Nie wymagamy tego od Ciebie. Możesz dokonać zakupu bez rejestracji. Rejestracja umożliwia Ci jednak śledzenie statusu swojego zamówienia oraz historii wcześniejszych zakupów.

  • Towary czekają na Ciebie

Dysponujemy dużą powierzchnią magazynową, dzięki czemu wszystkie nasze części elektroniczne są dostępne „od ręki”. Czekają tylko na Twoje zamówienie! W przypadku braku zamówionego towaru zawsze otrzymujesz informację o przewidywanym czasie realizacji.

  • Skorzystaj ze wsparcia i pomocy

Sklep elektroniczny Botland to zespół ekspertów i profesjonalistów mających wiedzę z zakresu robotyki, elektroniki i sprzętu, jaki oferujemy. Masz pytania? Chcesz uzyskać więcej informacji na temat konkretnego produktu? Napisz lub zadzwoń, jesteśmy do Twojej dyspozycji!