Kategorie

Rejestratory samochodowe

Rejestratory samochodowe są wykorzystywane nie tylko przez zawodowych kierowców, którzy miesięcznie pokonują nawet kilkanaście tysięcy kilometrów, ale również przez osoby sporadycznie siadające za kierownicą. Zarejestrowany materiał wideo jest niezwykle pomocny nie tylko w przypadku zdarzeń drogowych, w których uczestnicy samodzielnie nie potrafią ustalić sprawcy, ale również w sytuacji, gdy chcemy nagrać trasę przejazdu i wykorzystać ją jako nawigację. Ponadto materiał z rejestratora może być głównym dowodem w sprawie sądowej i rozwiać wszelkie wątpliwości w kwestii konkretnego zdarzenia.

Popularne rejestratory samochodowe

Kamery do auta różnią się od siebie przede wszystkim parametrami technicznymi, które mają bezpośredni wpływ ma szczegółowość rejestrowanego obrazu. W naszej ofercie dostępne są budżetowe kamery charakteryzujące się dobrym stosunkiem ceny do jakości wykonania. Oferujemy m.in. modele nagrywające w rozdzielczości 1280x720 pikseli wyposażone w ekran LCD umożliwiający stały podgląd trasy. Ponadto kompaktowe rozmiary w połączeniu z niską wagą gwarantują wysoki komfort użytkowania. Do prawidłowego działania kamerki wideo wymagana jest karta pamięci, którą również możesz nabyć w naszym sklepie. Dla bardziej wymagających kierowców oferujemy rejestratory nagrywające w jakości Full HD 1920x1080 px, które wyróżniają się szeroką funkcjonalnością i wszechstronnym użytkowaniem. Niezwykle przydatna opcja nagrywania w pętli pozwala na praktycznie bezobsługowe działanie urządzenia. Co więcej, funkcja autostartu włącza kamerę po przekręcenia kluczyka w stacyjce. W naszej ofercie znajdują się rejestratory wyposażone w kamerę z szerokim kątem widzenia, wynoszącym aż 170°, dzięki czemu wszystko co dzieje się bezpośrednio przed i po obu stronach pojazdu zostanie zarejestrowane. Zastosowanie takich dodatków jak HDR i VDR zapewnia równomierne doświetlenie wszystkich elementów obrazu.

Zastosowanie kamer do auta

Rejestratory samochodowe dostępne w naszym asortymencie są przeznaczone nie tylko do rejestrowania trasy, ale również do ochrony pojazdu w trakcie postoju. Wybrane modele oferowane w naszym sklepie mają niezwykle przydatną funkcję monitorowania parkingu, dzięki której samochód jest również strzeżony np. w nocy. Kolejną przydatną opcją jest tryb nocny, który umożliwia nagrywanie dobrej jakości obrazu po zmroku. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu diod IR. Dla osób, które wymagają maksymalnej ochrony swojego pojazdu szczególnie polecamy kamery nagrywające zarówno z przodu, jak z tyłu. Tego typu urządzenia są wyposażone w moduł Bluetooth i Wi-Fi, dzięki czemu mogą być sterowane za pomocą smartfona lub tabletu.

Szeroki wybór rejestratorów

W ofercie naszego sklepu dostępne są kamery do auta cechujące się różnym zastosowaniem, dzięki czemu wybór konkretnego modelu dopasowanego do preferencji użytkownika nie stanowi problemu. Dzięki szerokiemu zakresowi temperatury roboczej urządzenia dostępne w naszej ofercie charakteryzują się stabilnym i bezproblemowym działaniem w praktycznie każdych warunkach.