Kategorie

Zdalnie sterowane RC

Modele zdalnie sterowanych pojazdów to dla wielu dorosłych zabawki. Warto jednak pamiętać, że są to początki robotyki i często oferują dużo więcej możliwości, niż Wam się wydaje. Nie trzeba jednak przypominać, że jest to także świetny pomysł na prezent, więc jeśli szukacie czegoś oryginalnego dla swoich pociech lub bliskich, którzy są pasjonatami, to zapraszamy serdecznie do zapoznania się z asortymentem dostępnym w tej kategorii.

Zdalnie sterowane RC – dla każdego miłośnika roboty to podstawa

Jeśli Twoja pociecha lub bliska Ci osoba ma urodziny, to zdalnie sterowane RC może być doskonałym pomysłem na rozrywkę w wolnych chwilach. Posiadamy tak zróżnicowaną ofertę asortymentu, że każdy znajdzie coś, co bez problemu dopasuje do zainteresowań osoby obdarowywanej – nawet jeśli będzie to prezent dla Ciebie! Dysponujemy m.in. zabawkowymi czołgami, koparkami, robotami i autami, które rozpędzają się do prędkości przekraczającej 45 km/h.

Czy taka zabawa jest także dla dorosłych? Na całym świecie organizowane są zawody na specjalnie przygotowanych torach. Wyobraźcie sobie, że musicie bardzo szybko prowadzić niewielki pojazd w skali 1:10 (oznacza to, że jest on mniejszy od prawdziwego auta 10-krotnie) i dodatkowo ścigać się z konkurencją na zawiłym torze. To bardzo zręcznościowa zabawa, która wymaga bystrego oka, błyskawicznej reakcji i skupienia – po co Ci gry komputerowe lub konsola, skoro jeszcze większe emocje możesz przeżyć na żywo?

A może jednak latanie lub woda?

Zabawa na wodzie może być świetnym urozmaiceniem w upalne letnie dni. Warto wtedy wybrać się nad jezioro lub skorzystać z pobliskiego stawu, by pościgać się zdalnie sterowanymi łodziami lub motorówkami.

W ofercie naszego sklepu można znaleźć także drony RC i helikoptery. Możliwości są naprawdę nieograniczone, więc zapraszamy wszystkich do tego, by sami przekonali się o tym, co przygotowaliśmy. Gwarantujemy, że produkty dostępne w naszym sklepie to najlepszy stosunek jakości do ceny – prezentujemy najwyższy poziom obsługi i posiadamy wyłącznie wyposażenie z najwyższej półki.