Kategorie

Drony DJI Inspire

Drony DJI Inspire charakteryzują się wszechstronnym zastosowaniem i wysoką funkcjonalnością. Ponadto dzięki prostej i intuicyjnej obsłudze mogą korzystać z nich nawet mniej doświadczeni operatorzy. Urządzenia wyróżniają się kompaktową konstrukcją i stosunkowo niewielką wagą, gwarantującą pełną mobilność. Co więcej, pojemny akumulator w połączeniu z dużym zasięgiem sprawia, że drony DJI idealnie sprawdzą się nawet w trudnym terenie. Jeżeli szukasz wysokiej jakości sprzętu zapewniającego szczegółowe fotografie oraz niezwykle stabilne i wyraźne ujęcia, rozważ zakup modelu renomowanej firmy DJI, która jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek specjalizujących się w produkcji dronów.

Podkategorie

 • Drony DJI Inspire Drony DJI Inspire

  Dron z serii Inspire to maszyna do zadań specjalnych, która potrafi osiągnąć prędkość maksymalną nawet do 108 km/h. Jest wyposażony w wysokiej jakości aparat, który zapewnia wysoką jakość obrazu. To urządzenie dla prawdziwych profesjonalistów,...

 • Części zamienne do DJI Inspire Części zamienne do DJI Inspire

  Części zamienne, baterie i elementy zapasowe do drona DJI Inspire.

 • Aparatura sterująca do DJI Inspire Aparatura sterująca do DJI Inspire

  Aparatura sterująca, gogle multimedialne, kontrolery lotu do drona DJI Inspire.

 • Akcesoria do DJI Inspire Akcesoria do DJI Inspire

  Dodatkowe akcesoria, filtry na obiektyw, walizki transportowe do drona DJI Inspire


Drony DJI Inspire

W ofercie naszego sklepu dostępna jest m.in. druga wersja niezwykle popularnego modelu Inspire, która cechuje się jeszcze lepszymi parametrami technicznymi. Urządzenie może maksymalnie rozpędzić się do 108 km/h, natomiast prędkość opadania drona to aż 9 m/s. Wszystko to sprawia, że sterowanie tego typu sprzętem jest niezwykle precyzyjne i pozwala na rejestrowanie nawet najbardziej skomplikowanych ujęć z różnej perspektywy. Ponadto długi czas lotu na jednym ładowaniu wynoszący do 27 minut sprawia, że wykonasz wszystkie zaplanowane ujęcia i fotografie. Co więcej, zastosowanie nowoczesnej technologii samogrzewczej gwarantuje bezproblemową pracę w szerokim zakresie temperatury roboczej, wynoszącym od -20 do 40℃. Drony DJI Inspire są wyposażone w szereg czujników zwiększających bezpieczeństwo, dlatego są polecane zarówno dla zaawansowanych, jak i mniej doświadczonych użytkowników. Zastosowanie niezwykle czułego gimbala zapewnia płynne ujęcia bez rozmazań, w praktycznie każdych warunkach.

Dodatkowe akcesoria

W asortymencie sklepu Botland dostępny jest szereg dodatkowych peryferiów, które z jednej strony poszerzają możliwości dronów, dzięki czemu sprzęt staje się bardziej uniwersalny i wielozadaniowy, z drugiej zaś poprawiają komfort użytkowania. Oferujemy m.in. dodatkowe akumulatory charakteryzujące się brakiem efektu pamięci. Tego typu ogniwa umożliwiają nawet 18 minut nieprzerwanego lotu. Ponadto zastosowanie diod led umożliwia szybkie sprawdzenie stanu naładowania baterii. Dostępne są również okulary multimedialne wyposażone w wysokiej jakości wyświetlacze. Tego typu akcesoria wyróżniają się lekką i kompaktową konstrukcją, zwiększającą komfort użytkowania. Co więcej, dodatkowa funkcjonalność w postaci kontrolowania drona za pomocą ruchu głowy poszerza możliwości wykorzystania sprzętu. Drony DJI Inspire są kompatybilne z szeroką gamą akcesoriów dostępnych w naszej ofercie, dzięki którym praca z tego typu urządzeniem staje się jeszcze bardziej efektywna.

DJI Inspire - części zamienne

W naszej ofercie znajdziesz wszystkie najważniejsze części zamienne do dronów marki DJI. Montaż lub wymiana większości z nich jest prosta i nieskomplikowana, dlatego powinny poradzić sobie z nią nawet początkujące osoby. Z pomocą naszych części, niewielkim kosztem sprawisz, że drony DJI Inspire znowu będą w pełni sprawne i wzbiją się w powietrze, aby filmować i fotografować ciekawe obiekty lub wydarzenia.