Kategorie

Helikoptery

Chociaż zdalnie sterowane helikoptery są uważane przez większość osób za zabawki, to miłośnicy robotyki i modeli RC, podchodzą do tego tematu niezwykle poważnie. Warto zauważyć, że często są to zaawansowane konstrukcje, które tak naprawdę zapoczątkowały historię dronów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, gdzie wszyscy znajdą asortyment dostosowany do swoich potrzeb, wymagań i zaawansowań.

Filtrowanie

Długość:
Szerokość:
Wysokość:
Dron - Zasięg:
Dron - Czas lotu:
Producenci
Dron - Kamera:
Dron - Podgląd FPV:

Zdalnie sterowane helikoptery – najpierw zabawa, później zawody

Kupując pierwszy produkt, większość klientów myśli o prezencie, który ma sprawić frajdę użytkownikom – nawet jeśli jest to zakup dla samego siebie, którego celem jest rozrywka w niedzielne popołudnia. Często jednak z nowymi umiejętnościami, interesanci wybierają coraz lepsze wyposażenie i modele, które charakteryzują się mocniejszymi parametrami – można powiedzieć, że niedzielne hobby zaczyna zamieniać się w pasję.

Zdalnie sterowane helikoptery można wykorzystywać na wiele sposobów, np. wykonując akrobacje w powietrzu, różnego rodzaju beczki, latanie do góry nogami i salta. Dla osób, które mają możliwości ze względu na duże obiekty z satysfakcjonującą przestrzenią, ciekawszą alternatywą mogą być wyścigi zdalnie sterowanych helikopterówPodczas takich wydarzeń, imprez i zawodów, można spodziewać się naprawdę dużej ilości adrenaliny, zawrotnych prędkości i wyjątkowego sprytu zawodników.

Helikoptery i konstruowanie układów

Chociaż helikoptery zdalnie sterowane są dostępne na rynku od wielu lat i ich zaawansowanie technologiczne nie jest na najwyższym poziomie, to są one doskonałą bazą do rozpoczęcia przygody z konstruowaniem projektów opartych na inteligentnych minikomputerach – nawet zaawansowani programiści, są w stanie znaleźć w tym miejscu wyjątkowe inspiracje, które mogą odmienić technologię.

W naszym sklepie Botland.com.pl znajdziesz wszystko, co jest Ci potrzebne do stworzenia wyjątkowej konstrukcji latającej. Posiadamy zarówno kontrolery lotu, jak i silniki napędzające lotki, niezbędne moduły GPS i układy odpowiadające za odbiór sygnału z nadajników. Jeśli nie wiesz jak wybrać odpowiedni asortyment, by wykorzystać maksymalnie jego potencjał, to zapraszamy serdecznie do kontaktu – nasza załoga specjalistów, z przyjemnością odpowie na wszystkie wiadomości!