Kategorie

Lista produktów producenta: WEP

Firma WEP ma swoją siedzibę w strefie przemysłowej Yongxing, w mieście portowym Guangzhou. Przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 200 wykwalifikowanych pracowników produkcyjnych. Firma dysponuje kilkunastoma nowoczesnymi liniami produkcyjnymi oraz halami o łącznej powierzchni ponad 10 000 metrów kwadratowych. WEP specjalizuje się m.in. w produkcji zaawansowanych urządzeń przeznaczonych do lutowania. Jednym z priorytetów firmy jest bezpieczeństwo, dlatego wszystkie produkty, zanim trafią do szerokiej sprzedaży, są wielokrotnie sprawdzane i testowane. Przedsiębiorstwo oferuje swoje produkty zarówno na terenie Europy, jak i Ameryki oraz Azji. Wszystkie z nich mają niezbędne certyfikaty, a ponadto wyróżniają się energooszczędnością i wysoką jakością wykonania.

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Stacje lutownicze

W ofercie sklepu Botland znajdziesz m.in. zaawansowane urządzenie przeznaczone do lutowania, wyposażone w wydajny mikroprocesor z regulatorem PID. Lutownice WEP wyróżniają się wysoką mocą i niskim poborem prądu. Ponadto, są wyposażone w szereg dodatkowych funkcji, takich jak zapamiętywanie ustawień, płynną regulację temperatury oraz wiele innych. Co więcej, dzięki czytelnemu ekranowi LED, wszystkie najważniejsze parametry są widoczne przez cały czas działania sprzętu. Oferujemy także urządzenia 3w1, które oprócz lutownicy typu hotair, która charakteryzuje się stabilną temperaturą, mają wbudowaną również lutownicę grotową oraz zasilacz. Stacje tego typu, pomimo zaawansowanej konstrukcji, wyróżniają się prostą i intuicyjna obsługą oraz szerokim zastosowaniem.

Pozostałe produkty

Firma WEP oferuje także różnego rodzaju zasilacze laboratoryjne, charakteryzujące się kompaktowymi rozmiarami i stosunkowo niską wagą. Zastosowanie niezwykle precyzyjnych pokręteł gwarantuje pełną kontrolę nad urządzeniem. Zasilacze mają wbudowane zabezpieczenie przeciwzwarciowe, chroniące sprzęt przed uszkodzeniem. Co więcej, szeroki zakres temperatury roboczej gwarantuje stabilne działanie w praktycznie każdych warunkach. Zasilacze laboratoryjne WEP zapewniają precyzyjne pomiary, dlatego mogą być wykorzystywane zarówno przez firmy, jak i użytkowników prywatnych.