Kategorie

Drony wyścigowe

Wyścig dronów. Czy to nie brzmi jak tytuł filmu Sci-Fi? Możliwe, jednak chcemy zaznaczyć, że jest to już nasza rzeczywistość i takie zawody stają się coraz bardziej popularne na całym świecie. Wymagają one od zawodników niezwykłej sprawności w sterowaniu dronem i zwinności manewrów, natomiast tempo bywa czasem zaskakująco dynamiczne – emocje bywają zaraźliwe, więc zachęcamy wszystkich, by samodzielnie spróbowali swoich sił z takim asortymentem jak drony wyścigowe.

Filtrowanie

Długość:
Szerokość:
Wysokość:
Dron - Zasięg:
Dron - Czas lotu:
Producenci
Dron - Kamera:
Dron - Podgląd FPV:

Wielki emocje, szybkość i najlepsze wyposażenie – drony wyścigowe w najlepszej odsłonie

Biorąc pod uwagę, że drony wyścigowe to konstrukcja latająca, od której wymagana jest zwinność, szybkość i wytrzymałość, warto stawiać jedynie na najlepsze materiały, do których należą, np. włókna węglowe – jest to produkt wykorzystywany w zawodowych sportach szybkościowych, rowerach i motoryzacji, dlatego użytkownicy dronów mogą spodziewać się najlepszych wyników i bez obaw o rozbicie, trenować na pełnych obrotach!

Istotny jest również zasięg i regulacja szybkości, co pozwoli sterować Twoim dronem z najwyższą dokładnością, na torach charakteryzujących się dużą zawiłością i ostrymi zakrętami. Asortyment dostępny w naszym sklepie, powinien spełnić wymagania osób rozpoczynających swoją przygodę z tym sportem. Posiadamy również aparatury sterujące, by każdy mógł dopasować model do swoich indywidualnych preferencji – wygoda jest równie istotna co możliwości drona, ponieważ pozwoli Ci się skupić tylko i wyłącznie na wyścigu!

Dodatkowe akcesoria – co warto wybrać

Zazwyczaj nawet zaawansowane i zawodowe modele, które wyposażone zostały w akcesoria i podzespoły wysokiej jakości, mogą latać zaledwie 7-10 minut, a dla zawodnika, który poważnie myśli nad startem w zawodach, trening trwający zaledwie kilkanaście minut będzie zbyt krótki. Dlatego oprócz samego zestawu, warto wyposażyć się w dodatkowe akumulatory dopasowane do wybranego przez Ciebie drona wyścigowego.

Jeśli masz zamiar często podróżować ze swoim dronem, niezbędna może okazać się specjalne usztywniająca walizka na drona lub dedykowany plecak, pozwalający na bezpieczne przewożenie całego asortymentu. Te latające modele wyścigowe są niestety w dalszym ciągu narażone na uszkodzenia mechaniczne i nie należą do najtańszych, więc warto wcześniej wziąć pod uwagę wszystkie zagrożenia.

W naszym sklepie znajdziesz niezbędne elementy wyposażenia, pozwalające na bezpieczne i komfortowe użytkowanie drona wyścigowego!