Kategorie

Drony półprofesjonalne

Planujesz rozpocząć przygodę z zaawansowaną fotografią lub filmowaniem obiektów i wydarzeń z punktu widzenia drona? Świetnie się składa, ponieważ posiadamy wyjątkowe drony półprofesjonalne, które spełnią oczekiwania osób wymagających precyzji i funkcjonalności, pozwalających na komfortową pracę oraz kontrolę nad sprzętem.wy

Podkategorie

 • Drony DJI Mavic 2

  Szukasz małego, przenośnego, profesjonalnego drona o wielkich możliwościach? Polecamy Mavic 2 Pro firmy DJI. Zadziwi on nawet najbardziej doświadczonych pilotów. Druga wersja Mavica otrzymała kamery, o które są chętnie wykorzystywane przez profesjonalnych...

 • Drony DJI Mavic Pro

  Szukasz małego, przenośnego, profesjonalnego drona o wielkich możliwościach? Polecamy Mavic Pro firmy DJI. Zadziwi on nawet najbardziej doświadczonych pilotów. Pozwala uzyskać stabilne ujęcia w wysokiej rozdzielczości, a do tego jest bardzo łatwy w kontroli. W naszej...

 • Drony DJI Mavic Air

  Najmniejsza wersja rodziny Mavic firmy DJI. Przypomina połączenie Mavica 2 i Sparka. Mimo to, posiada wielkie możliwości znane z pozostałych wersji. W naszej ofercie dostępne są różne stawy tego quadrocoptera.

 • Drony DJI Phantom 4

  Czwarta generacja popularnego drona firmy DJI. Posiada wbudowany moduł GPS i GLONASS oraz system inteligentnego omijania przeszkód. Jest bardzo prosty w pilotażu. Dodatkowa kamera 4k pozwala w uzyskania wspaniałych ujęć. W naszej ofercie różne wersje quadrocoptera oraz akcesoria.

 • Drony DJI Phantom 3

  Trzecia generacja popularnego drona firmy DJI. Posiada wbudowany moduł GPS i GLONASS. Jest bardzo prosty w pilotażu. W naszej ofercie różne wersje quadrocoptera oraz akcesoria.

 • Drony DJI Spark

  Najmniejszy produkt firmy DJI. Oprócz tradycyjnych systemów stabilizacji GPS i IMU posiada innowacyjny system inteligentnego omijania przeszkód. Spark jest prosty w pilotażu i niezwykle stabilny podczas lotu. Wbudowana kamera z gimbalem nagrywa obraz w...

 • Drony Yuneec

  Drony i deskorolki firmy Walkera.

 • Drony Walkera

  Popularne drony firmy Walkera.


Filtrowanie

Długość:
Szerokość:
Wysokość:
Dron - Zasięg:
Dron - Czas lotu:
Producenci
Dron - Kamera:
Dron - Podgląd FPV:

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Najlepsze wyposażenie w atrakcyjnej cenie – drony półprofesjonalne dla wymagających

Codziennie dbamy o realizację zamówień na najwyższym poziomie, ponieważ zależy nam na satysfakcji naszych klientów. Gwarantujemy, że asortyment znajdujący się w ofercie Botland.com.pl to fabrycznie nowy, oryginalny i zapakowany sprzęt, który jest w pełni wolny od wad i nadaje się bezpośrednio do użytku. W kategorii drony półprofesjonalne znajdziesz m.in. produkty takich marek jak: WalkeraYuneec i wiele najpopularniejszych modeli oraz rozszerzeń firmy DJI (np. Spark, Phantom, a nawet Mavic Air i Mavic Pro). Są to producenci znajdujący się na pozycji lidera, jeśli chodzi o zaawansowane konstrukcje latające – zachęcamy Was do zapoznania się z tymi propozycjami i dopasowaniem odpowiedniego wyposażenia dla indywidualnych potrzeb.

Jeśli poważnie myślisz o pracy z dronem, to nie możesz korzystać z suchego zestawu bez dodatkowych akcesoriów. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z oferty akumulatorów, które napędzą Twojego drona do dalszej pracy, gdy będzie wymagać tego sytuacja. Uzupełniające źródła zasilania pozwolą na kontynuowanie filmowania lub fotografowania obiektów oraz wydarzeń. Oferujemy również akcesoria do akumulatorów, które poprawią wydajność wykonywanych czynności, np. ładowania.

Dlaczego drony półprofesjonalne są najlepszym wyborem dla specjalistów?

Drony półprofesjonalne wyposażone zostały w części najwyższej jakości, wiele czujników, systemów i układów ulepszających kontrolę lotu i stabilizację obrazu podczas filmowania. Spodziewać się można także mechanizmów poprawiających zasięgi – doskonałym przykładem jest porównanie parametrów drona za 500 zł, z modelem firmy DJI, który może odlecieć na kilkukrotność zasięgu swojego tańszego kolegi i będzie gwarantować obraz pozbawiony zakłóceń.

Wykorzystanie komercyjne dronów stało się czymś zupełnie normalnym, jednak prawdziwi fachowcy w tej dziedzinie, potrafią wyciągnąć ze swojego sprzętu maksymalne wartości – otrzymują oni w zamian efektowny materiał zapierający dech w piersiach. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem takiego asortymentu i posiadasz już doświadczenie, to ze swojej strony gorąco zachęcamy do wypróbowania swoich sił!