Kategorie

Drony rekreacyjne

Drony kojarzone są z fotografią, obrazem wideo lub zabezpieczeniami militarnymi. Latanie wymaga jednak doświadczenia, które najlepiej zdobyć przy pomocy tańszego sprzętu. Oczywiście mogą służyć one również do doskonałej zabawy na świeżym powietrzu, dlatego warto skorzystać z ich możliwości! Zapraszamy po drony rekreacyjne, które będą świetnym prezentem zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych użytkowników!

Filtrowanie

Długość:
Szerokość:
Wysokość:
Dron - Zasięg:
Dron - Czas lotu:
Producenci
Dron - Kamera:
Dron - Podgląd FPV:

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Drony rekreacyjne i profesjonalne: od czego zacząć?

W naszej ofercie można znaleźć wyposażenie, które spełni oczekiwania każdej grupy odbiorców. Oprócz modeli rekreacyjnych, posiadamy również drony półprofesjonalne, wyścigowe, helikoptery (które mimo wielu opinii mało doświadczonych użytkowników, różnią się nie tylko wyglądem, ale także sterowaniem, zwrotnością i parametrami lotu).

Modele rekreacyjne sprawdzą się wśród amatorów, którzy chcą bliżej poznać możliwości takiego sprzętu. Dzięki ich atrakcyjnej cenie nie trzeba obawiać się o ewentualną kolizję lub uszkodzenie, ponieważ części zamienne nie należą do drogich, a konstrukcja jest na tyle mało skomplikowana, że nawet osoby początkujące poradzą sobie z niewielkimi naprawami. Wykorzystanie produktów o gorszych parametrach, będzie miało również ogromny wpływ na doskonalenie Twoich zdolności i poznanie zasady działania tego asortymentu, co w przypadku późniejszego zakupu lepszego wyposażenia, zaowocuje większymi umiejętnościami kontroli.

Akcesoria poprawiające sterowanie i drony rekreacyjne wyposażone w kamery

Oprócz najtańszych modeli do nauki latania dronem, znajdziesz w tej kategorii droższe produkty z kamerą – pozwalają one spojrzeć na świat i swoją najbliższą okolicę z innej perspektywy, co z pewnością pozytywnie wpłynie na świetną zabawę i naukę posługiwania się tym sprzętem.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz także moduły kontrolujące lot i aparatury sterujące, które możesz w szybki i prosty sposób przystosować do indywidualnych wymagań. W Botland.com.pl gwarantujemy najlepszą jakość i rekomendowanych producentów, do których należą m.in. takie marki jak: Cheerson, Crazyflie, DJI, Eachine, Galaxy, Kodo, MakeBlock, OEM, OverMax, Parrot, Shadow Breaker, Syma, uGo, WLtoys.

Dzięki tak zróżnicowanej ofercie, możesz doskonale dostosować swój wybór do oczekiwań! Sprawdź sam nasze drony rekreacyjne!