Kategorie

Lista produktów producenta: Redox

Redox to znana wśród elektroników i robotyków firma, zajmująca się przede wszystkim produkcją akumulatorów litowo-polimerowych (Li-Pol) oraz różnego rodzaju akcesoriów powiązanych z takimi produktami. Ogniwa litowo-polimerowe to obecnie jedna z najlepszych możliwości przechowywania energii elektrycznej do wykorzystania w urządzeniach elektronicznych. Produkty Redox charakteryzują się wysoką jakością wykonania, co przekłada się na ich stabilną pracę i bezpieczeństwo użytkowników.

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Akumulatory Redox

Redox to godna zaufania firma ciesząca się uznaniem wśród robotyków oraz elektroników. Wykonuje ona wysokiej jakości akumulatory litowo-polimerowe (Li-Pol) oraz wszelkie potrzebne do nich akcesoria.

Redox - akumulatory Li-Pol

Akumulatory Li-Pol (litowo-polimerowe) to sprzęt często wykorzystywany przez elektroników i robotyków przy budowie urządzeń. Ich wyjątkowe właściwości zależne są między innymi od jakości produkcji - dobrze wykonana bateria litowo-polimerowa jest w stanie pracować sprawnie przez wiele cykli ładowania. Redox produkuje ogniwa najwyższej jakości, dzięki czemu produkty firmy są tak popularne. Podczas użytkowania takiego sprzętu należy pamiętać o wyjątkowych właściwościach i wymaganiach ogniw Li-Pol, aby pracowały sprawnie i nie ulegały trwałym uszkodzeniom. Należy stale monitorować napięcie na wyjściu i nigdy nie przekraczać granicznej wartości określonej przez producenta, a następnie stosować odpowiednie parametry prądu do ładowania. Jeżeli akumulator składa się z więcej niż jednej celi (ogniwa), ładowarka musi uwzględnić możliwość, że każda może być rozładowana w inny sposób. W tym celu stosuje się balansery oraz odpowiedni algorytm w ładowarce, sterujący parametrami podawanego prądu na każdą z cel - firma Redox oferuje również taki sprzęt. Ładowarki tego producenta umożliwiają ładowanie nie tylko akumulatorów litowo-polimerowych, ale również litowo-jonowych, Li-Fe, Ni-Cd oraz Ni-MH.

Redox - co oferuje Botland?

W ofercie sklepu Botland posiadamy szeroką gamę akumulatorów litowo-jonowych firmy Redox. To produkty o 1, 2, 3 lub 4 ogniwach i napięciu 3,7 V, 7,4 V, 11,1 V lub 14,8 V (w zależności od pakietu). Pojemności poszczególnych akumulatorów wahają się od 500 mAh do aż 6000 mAh. Oprócz opisanych, popularniejszych obecnie akumulatorów, Redox oferuje również ogniwa Ni-MH - jeszcze niedawno stosowane w większości telefonów komórkowych. Aby ułatwić pracę z przenośnymi źródłami energii elektrycznej, firma oferuje między innymi wtyki 6F22 do baterii 9 V, przewody zasilające z gniazdem JST-BEC, gniazda DC 5,5/2,1 oraz ładowarki Li-Pol / Li-Ion /Li-Fe / Ni-Cd / Ni-MH z balanserem. W ofercie znajdziesz też elektryczne silniczki bezszczotkowe oraz sterowniki do nich.