Kategorie

Lista produktów producenta: Yato

Pod marką Yato sprzedawane są narzędzia importowane przez firmę Toya. Jest to polska spółka, która obecna jest na rynku narzędziowym od 1991 roku. Spółka produkuje i sprowadza wysokiej klasy narzędzia dla segmentu półprofesjonalnego i profesjonalnego. Narzędzia marki Yato wyróżniają się wysoką jakość przy korzystnej cenie. Firma ta oferuje szeroki wybór narzędzi ręcznych, elektronarzędzi i materiałów eksploatacyjnych. Z pewnością produkty sprzedawane pod tą marką sprawdzą się w każdych warunkach.

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Bogaty wybór narzędzi do każdego warsztatu

Historia marki Yato sięga 2008 roku. Wtedy też powstała ona jako spółka współkontrolowana przez polską firmę Toya S.A. Yato ma swoją siedzibą oraz centrum logistycznym w Szanghaju w Chinach, co zapewnia firmie dostęp do najszerszego wyboru wysokiej klasy towarów produkowanych w Państwie Środka. W 2013 roku pełną kontrolę nad spółką objęła Toya S.A. Yato to marka kierowana głównie do profesjonalistów. Łączy ona w sobie wysoką jakość produktów z przystępną ceną oferowanych narzędzi. Producent stara się, aby sprzedawane narzędzia były nie tylko ergonomiczne, ale także estetyczne. Oferta narzędzi Yato jest szeroka i z pewnością każdy z Was znajdzie tam elementy przydatne w jego pracy czy hobby.

Szeroki wybór ręcznych elektronarzędzi Yato

Yato ma w swojej ofercie duży wybór ręcznych narzędzi elektrycznych. Są to narzędzia wysokiej klasy, które sprostają każdym wymaganiom. Wyróżniają się wysoką jakością wykonania i ergonomicznym projektem, co ułatwia i usprawnia pracę z nimi, nawet przez długi czas. W ofercie naszego sklepu znajdziecie elektronarzędzia marki Yato takie jak szlifierki kątowe, wiertarki udarowe oraz wiertarko-wkrętarki.

Wysokiej klasy narzędzia ręczne

W katalogu sklepu Botland znajdziecie szeroki wybór narzędzi ręcznych marki Yato. Oferta narzędzi ręcznych tej marki obejmuje ściągacze do izolacji, szczypce boczne i tym podobne drobne narzędzia ręczne, przydatne w wielu warsztatach - domowych hobbystów, jak i w profesjonalnych zakładach. Narzędzia ręczne Yato charakteryzują się wysoką jakością, która zapewnia długi ich czas eksploatacji, a także ergonomicznymi uchwytami, dopasowanymi do kształtu dłoni. Jest to istotne, szczególnie w przypadku narzędzi wymagających przykładania sporej siły do jego uchwytu, takich.jak obcinaczki boczne. Dzięki ergonomicznym rączkom nawet długi czas pracy z narzędziem Yato nie spowoduje bolesnego zmęczenia dłoni.

Niedrogie materiały eksploatacyjne do

Pod marką Yato sprowadzane są również materiały eksploatacyjne do narzędzi. W katalogu Botland znaleźć można szeroki wybór tarcz do szlifierek kątowych. W ofercie naszego sklepu dostępne są tarcze do cięcia i szlifowania metalu, w tym takżę specjalne tarcze przeznaczone do pracy ze stalą nierdzewną. Dostępne są także ściernice listkowe, dedykowane do obróbki szerokiej grupy materiałów - metali, drewna, jak i wybranych tworzyw sztucznych.

Artykuły BHP i ochronne

Yato oferuje także środki ochrony bezpośredniej, z których warto korzystać przy obsłudze narzędzi ręcznych, jak i elektrycznych. W ofercie sklepu Botland możecie znaleźć okulary ochronne wykonane z poliwęglanu. Dedykowane są one do pracy w warsztacie elektronicznym i przy obróbce materiałów. Chronią oczy przed uderzeniami podczas wykonywania szerokiej gamy prac, a jednocześnie zapewniają wysoką widoczną i ergonomię pracy.

Zestawy narzędzi od Yato

W sklepie Botland znajdziecie kompletne zestawy narzędzi marki Yato. Zestawy narzędziowe posiadają kompletne wyposażenie np. dla kluczy grzechotkowych, czy też są zestawem śrubokrętów. Dzięki temu, kupując kompletny zestaw narzędziowy, nasz warsztat przygotowany może być do dowolnego zadania. Oprócz samych narzędzi i akcesoriów do nich, kupując zestaw, otrzymacie także wytrzymały pojemnik na narzędzia, wykonany z tworzywa ABS. Dzięki temu, że jest on dopasowany do kształtu konkretnych narzędzi, zapewnia porządek w szafce narzędziowej i przyspiesza np. sprawdzanie, czy pozbieraliśmy wszystkie narzędzia po skończonej pracy.