Kategorie

Lista produktów producenta: Spectrum

Spectrum to polska firma, która zajmuje się produkcją wysokiej jakości filamentów do drukarek 3D. Spectrum Group Sp. z o.o. powstała w 2015 roku i jest firmą rodzinną. Podąża za nowymi technologiami i oczekiwaniami klientów, a obecnie stanowi jedną z największych firm produkująca własne filamenty w Polsce. Taka pozycja wiąże się z bezkonkurencyjnymi możliwościami produkcyjnymi, dzięki którym oferowane produkty prezentują najwyższą jakość i są zawsze dostępne, a ich ceny są niższe w stosunku do konkurencji.

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Filamenty do drukarek 3D od Spectrum

Spectrum Filaments to firma rodzinna, która powstała w 2015 roku i oferuje wysokiej jakości filamenty do drukarek 3D. W lutym 2019 roku przedsiębiorstwo zostało uhonorowane nagrodą “Najlepszego Polskiego Producenta Filamentu 2018” podczas Gali wręczenia nagród Polskiej Branży Druku 3D.

Wysoka jakość to drugie imię Spectrum Filaments

Dbanie o każdy szczegół podczas produkcji wysokojakościowych filamentów przyczynia się do powstawania łatwych w obróbce, trwałych i odpornych produktów. Materiał zachowuje przez długi czas swój kolor oraz wyjątkowe właściwości mechaniczne właściwe dla danego rodzaju. Nowoczesna linia produkcyjna z niestandardowymi rozwiązaniami, na której powstają produkty, sprawia, że filament jest tak ceniony przez klientów, zachowując przy tym niską cenę. W 2017 roku Spectrum zostało uhonorowane mianem “SOLIDNA MARKA”.

Co znajdziesz w sklepie Botland?

Firma posiada w swoim wyposażeniu własny park maszynowy, co otwiera szerokie możliwości produkcji. Spectrum oferuje nie tylko duży wybór filamentów wysokiej jakości o uniwersalnych właściwościach, ale również bardzo specjalistyczne materiały do wyjątkowych zastosowań. W sklepie Botland znajdziesz produkty Spectrum w wielu zróżnicowanych kolorach oraz w różnych ilościach. Większość produktów jest wykonana z tak zwanego “PLA”. To materiał, który sprawia, że druk 3D jest możliwy nawet przy stosunkowo niskich temperaturach i charakteryzuje się brakiem silnego zapachu. Pełna nazwa substancji to polilaktyd - jego pozostałe właściwości sprawiają, że jest całkowicie wodoodporny, niewrażliwy na odkształcenia, bardzo wytrzymały i trudnopalny. Korzystając z filamentu opartego o ten materiał, przyczyniasz się do ochrony środowiska, ponieważ jest on biodegradowalny. W ofercie Botland możesz także znaleźć popularny filament, który świeci w ciemności.