Kategorie

Zestawy konstrukcyjne TotemMaker

Zestawy TotemMaker umożliwiają tworzenie rozmaitych systemów konstrukcyjnych takich jak roboty, obudowy, ramy i projekty DIY.

Zestawy konstrukcyjne Totem Maker

Zestawy konstrukcyjne Totem Maker zostały zaprojektowane i stworzone przez litewską markę Totem. Jak mówi sam założyciel firmy, Lars Øvrum, jego zamysłem było stworzenie prostego, logicznego, uniwersalnego i przyjaznego użytkownikowi systemu części przeznaczonych do tworzenia projektów mechanicznych i elektronicznych. Wśród produktów Totem Maker dostępne są zestawy konstrukcyjne do budowy konkretnych modeli, części uniwersalne, narzędzia oraz elementy elektroniczne. Ofertę tej marki cechuje uniwersalność, wygoda użytkowania oraz wysoka kompatybilność z popularnymi pozycjami innych marek. Dlatego zestawy konstrukcyjne Totem Maker świetnie sprawdzą się jako uzupełnienie wyposażenia w warsztacie robotycznym, podczas majsterkowania oraz do nauki mechaniki i elektroniki na każdym etapie edukacji.

Wykorzystanie produktów Totem Maker

Zestawy konstrukcyjne, narzędzia i części od Totem Maker znakomicie sprawdzą się podczas tworzenia różnego rodzaju projektów elektronicznych i konstrukcji mechanicznych. Można je wykorzystać na przykład podczas budowy robotów, prototypów urządzeń elektronicznych czy modeli maszyn, a także do tworzenia makiet. Wszystkie elementy konstrukcyjne i narzędzia wykonane są z dużą dbałością o szczegóły i przy wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów, co jest gwarancją ich trwałości i prawidłowego działania. Szczególny nacisk został położony na wygodny montaż i kompatybilność z najpopularniejszymi częściami wykorzystywanymi w robotyce, elektronice i majsterkowaniu, dzięki czemu użytkownicy produktów Totem Maker mogą z łatwością dopasować potrzebne elementy do aktualnie tworzonego projektu. Większość z części może być swobodnie modyfikowana, na przykład przycinana lub łączona w większe systemy, co znacząco ułatwia znalezienie optymalnych rozwiązań do poszczególnych konstrukcji. Propozycje z serii Totem Maker znakomicie sprawdzą się również jako pomoc dydaktyczna w edukacji STEM i STEAM na poziomie szkoły podstawowej i średniej oraz na uczelniach wyższych.

Jakie propozycje znajdziesz w tej kategorii?

Oferujemy szeroki wybór zestawów konstrukcyjnych i części z serii Totem Maker. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi Totem Maker Mini Lab, przy którego pomocy możliwe jest zbudowanie i zaprogramowanie własnego zestawu laboratoryjnego. Dostępne są także komplety, dzięki którym stworzysz takie konstrukcje jak robotyczne ramię, robota walczącego Totem Mini Trooper czy zdalnie sterowany pojazd. Oferujemy też duży wybór części zamiennych, takich jak belki konstrukcyjne, łączniki, wsporniki, śruby, ścianki czy panele z czujnikami, a także zestawy zawierające uniwersalne części przydatne przy budowaniu różnych konstrukcji - na przykład ram, obudów, robotów, pojazdów, prototypów urządzeń elektronicznych czy modeli architektonicznych i innych konstrukcji. Dzięki dużej ilości dostępnych połączeń, zestawy konstrukcyjne i części od Totem Maker znakomicie nadają się też do łączenia z elementami stworzonymi na drukarkach 3D.