Kategorie

Lista produktów producenta: Forbot

Platforma FORBOT jest najchętniej odwiedzanym blogiem w Polsce, publikującym m.in. niezwykle praktyczne poradniki związane z elektroniką, programowaniem, robotyką oraz szeroko pojętym majsterkowaniem. FORBOT to miejsce, w którym nauczysz się od podstaw zasad działania i obsługi najpopularniejszych minikomputerów Arduino i Raspberry Pi. Duża liczba darmowych poradników i pomocna społeczność sprawiają, że platforma jest najpopularniejszym miejscem do zdobywania nowej wiedzy, zarówno wśród zaawansowanych, jak i początkujących osób.

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Kompletne zestawy FORBOT

Najważniejszą misją firmy jest propagowanie technicznej wiedzy z różnych dziedzin nauki. W ofercie sklepu Botland znajdziesz m.in. zestawy przeznaczone dla początkujących robotyków, w skład których wchodzą wszystkie niezbędne elementy, dzięki czemu zbudujesz swojego pierwszego, wielozadaniowego robota. Ponadto, uzyskasz dostęp do nowych materiałów i poradników, dzięki którym będziesz mógł poszerzać swoją wiedzę. Zestawy FORBOT są skierowane także do osób, które chcą nauczyć się praktycznej obsługi minikomputerów Arduino i Raspberry Pi. W wersjach rozszerzonych znajdziesz dodatkowe akcesoria, takie jak kamera, diody, rezystory, czujniki i inne, poszerzające możliwości i wykorzystanie urządzenia bazowego.

Zestawy tablic

W asortymencie sklepu Botland dostępne są również praktyczne zestawy tablic, przeznaczone dla początkujących majsterkowiczów. Dzięki takim publikacjom dowiesz się wszystkiego o podstawach elektroniki, a także techniki cyfrowej, a co najważniejsze zdobytą wiedzę będziesz mógł od razu zastosować w praktyce. Tablice FORBOT są zafoliowane, dzięki czemu pozostaną czytelne przez bardzo długi okres.

Obudowy i gadżety

W sklepie Botland dostępne są także lekkie, aczkolwiek bardzo wytrzymałe obudowy do minikomputera Raspberry Pi i Arduino. Obudowa pełni funkcje ochronne, a oprócz tego wyróżnia się nowoczesnym designem. Dzięki zastosowaniu otworów zapewnia swobodny dostęp do wszystkich złączy, umożliwiając podłączenie dodatkowych akcesoriów, takich jak np. kamera. Oferujemy również podkładki pod myszki FORBOT, kubki, otwieracze, podstawki oraz wiele innych.