Kategorie

Drony OverMax

Chcesz zaszpanować najnowszym gadżetem latającym na rynku? Dość masz elektrycznych kolejek czy kolejnych klocków? To koniecznie musisz rozeznać się w naszej ofercie dronów OverMax. To niepowtarzalne sprzęty, pozwalające na niesamowitą zabawę i rozrywkę zarówno dla starszych, jak i młodszych. W każdym z nas jest wewnętrzne dziecko, które czasem trzeba uwolnić. Szczególnie jeśli możemy do tego użyć fantastycznych dronów OverMax, które jak sami się zaraz przekonacie, mają moce niczym miecz świetlny Jedi. Znajdziesz u nas to, co najlepsze, a w dodatku w przystępnej cenie. Jak już zdecydujesz się na konkretny model, będziesz mógł zaśpiewać jak w popularnej reklamie: „wszyscy mają drona, mam i ja”.

Dron OverMax - latam, bo chcę

Możesz latać, oczywiście w przenośni, bo używając do tego drona OverMax, który również w zależności od modelu posiada wiele dodatkowych funkcji. Przede wszystkim drony firmy Overmax to solidne i bezpieczne urządzenia, które zawierają również instrukcję dotyczącą bezpiecznego latania. Co więcej, firma oferuje również filmik instruktażowy w Akademii Drona, na którym podpowiada jak latać bezpiecznie, zwraca także uwagę na to, jakie manewry dronami i zachowania użytkowników najczęściej powodują wypadki. Ponadto otrzymujemy mini lekcję z zakresu pilotażu podniebnego, czyli kto ma pierwszeństwo w przelocie. W naszym sklepie znajdziesz drony stworzone z zachowaniem najwyższej staranności i jakości. Nie oferujemy klientom byle czego, ponieważ wychodzimy z założenia, że jak się bawić to na całego.

Z kamerą wśród dronów

Drony Overmax bardzo często wyposażone w kamerę HD lub FPV, nawet w rozdzielczości 4K, a to wszystko nie za miliony monety jakby się mogło wydawać. Są też maszyny, które mają zamontowany gimbal. Nie dość, że mamy mega frajdę latając dronem, to później możemy obejrzeć, jaki był widok z góry, ale również możliwy jest widok w czasie rzeczywistym. Coraz bardziej popularne jest używanie dronów do nagrywania różnych uroczystości z góry np. ślubów. Nie trzeba wtedy dodatkowo inwestować w kamerzystę z takim sprzętem, bo możemy to zrobić sami. Dzięki intuicyjnej obsłudze i jasnej instrukcji obsługa drona nie będzie dla nas czarną magią. Za sprawą szerokiej oferty, możemy wybrać drona Overmax, który pozwoli nam na nagrywanie zdarzeń również w wewnątrz budynku np. Dron quadrocopter OverMax X-Bee drone 2.4 2.4GHz z kamerą HD. Model ten jest sterowany aparatura o częstotliwości 2,4GHz, a 6-osiowy system stabilizacji umożliwia pewny i bezpieczny lot. Czego chcieć więcej?

Wiele funkcji dronów OverMax

Nie dość, że możemy nagrywać wydarzenia z lotu ptaka, to dodatkowo możemy to nagrywać na naszym smartfonie. Świetnym przykładem jest Dron quadrocopter OverMax X-Bee drone 3.1 Plus Wi-Fi, który to umożliwia dzięki kamerce z WiFi. Ponadto do dronów dołączane są akumulatorki, a za ich sprawą możemy cieszyć się nawet 40-minutowym czasem trwania lotu. Drony OverMax mają również ponadprzeciętny zasięg od 100 metrów do nawet 500 metrów. Czyli niestandardowe rozwiązania, a to wszystko wkomponowane w maszyny o różnych wariantach kolorystycznych. Zajrzyj do sklepu Botland i spraw radość sobie lub bliskim kupując dron OverMax, który na pewno spełni oczekiwania, nawet bardziej wymagających osób.