• Obniżka
Drukarka 3D Flashforge 3D Printer Adventurer 3
Drukarka 3D Flashforge 3D Printer Adventurer 3
Drukarka 3D Flashforge 3D Printer Adventurer 3
Drukarka 3D Flashforge 3D Printer Adventurer 3
Drukarka 3D Flashforge 3D Printer Adventurer 3
Drukarka 3D Flashforge 3D Printer Adventurer 3
Drukarka 3D Flashforge 3D Printer Adventurer 3
Drukarka 3D Flashforge 3D Printer Adventurer 3
Drukarka 3D Flashforge 3D Printer Adventurer 3
Drukarka 3D Flashforge 3D Printer Adventurer 3 - zdjęcie 1
Drukarka 3D Flashforge 3D Printer Adventurer 3 - zdjęcie 2
Drukarka 3D Flashforge 3D Printer Adventurer 3 - zdjęcie 3
Drukarka 3D Flashforge 3D Printer Adventurer 3 - zdjęcie 4
Drukarka 3D Flashforge 3D Printer Adventurer 3 - zdjęcie 5
Drukarka 3D Flashforge 3D Printer Adventurer 3 - zdjęcie 6
Drukarka 3D Flashforge 3D Printer Adventurer 3 - zdjęcie 7
Drukarka 3D Flashforge 3D Printer Adventurer 3 - zdjęcie 8
Drukarka 3D Flashforge 3D Printer Adventurer 3 - zdjęcie 9

Drukarka 3D Flashforge Adventurer 3

Indeks: FFO-15590

Drukarka 3D zaprojektowana przez firmę Flashforge. Przeznaczona jest do wydruku trójwymiarowych modeli wymiarach do 150 x 150 x 150 mm. Posiada obudowę typu zamkniętego, wewnętrzne oświetlenie oraz kamerę umożliwiającą zdalne śledzenie postępów wydruku. Adventurer 3 jest niezwykle cicha, w trakcie pracy generuje dźwięk poniżej 45 dB. Urządzenie jest w całości złożone, gotowe do użytku.

1 595,00 zł -200,00 zł
1 395,00 zł
1 134,15 zł netto

Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Wysyłka 24h
30 dni na zwrot
Producent: Flashforge

Opis produktu: drukarka 3D Flashforge 3D Printer Adventurer 3

Drukarka 3D zaprojektowana przez firmę Flashforge. Przeznaczona jest do wydruku trójwymiarowych modeli o wymiarach do 150 x 150 x 150 mm. Posiada obudowę typu zamkniętego, wewnętrzne oświetlenie oraz kamerę umożliwiającą zdalne śledzenie postępów wydruku. Adventurer 3 jest niezwykle cicha, w trakcie pracy generuje dźwięk poniżej 45 dB. Urządzenie jest w całości złożone, gotowe do użytku.

Flashforge Adventurer 3.

Adventurer 3 to wyjątkowe urządzenie łączące w sobie ciekawy design, prostotę obsługi oraz bardzo dobre parametry drukowania modeli. Czynniki te sprawiają, że jest to świetny wybór zarówno dla osób posiadających już doświadczenie w obsłudze tego typu urządzeń, jak i dla tych, które rozpoczynają dopiero swoją przygodę z drukiem 3D. Drukarka posiada szereg innowacyjnych rozwiązań, które do tej pory zarezerwowane były niemal wyłącznie dla urządzeń z najwyższej półki cenowej.

Pierwsze uruchomienie Adventurer 3.

Innowacyjny projekt dyszy drukującej

Adventurer 3 potrzebuje zaledwie chwili, by być w pełni przygotowana do drukowania. Czas rozgrzewania extrudera do temperatury 200°C wynosi zaledwie 60 s. Jego maksymalna temperatura pracy wynosi 240°C.

Dysza drukująca Adventure 3

Czas rozgrzewania extrudera w Adventure 3.

Dzięki prostemu systemowi wyjmowania dyszy drukującej kontrolowanie jej drożności jest bardzo proste. Zastosowanie przez producenta zatrzasków ułatwiających usunięcie i ponowny montaż dyszy po jej wyczyszczeniu jest rozwiązaniem, które nie stanowi problemu nawet dla mniej doświadczonych użytkowników.

Extruder Adventure 3

Głowica drukująca Adventurer 3.

Wyjmowalny stół do drukowania, niewymagający poziomowania

W Adventurer 3 zastosowano nowatorskie rozwiązanie usuwania modelu po zakończonym drukowaniu. Wystarczy delikatnie nacisnąć przycisk w wyznaczonym miejscu stołu, by wysunąć powierzchnię, do której przywiera wydruk i bezpiecznie go zdjąć. Dzięki temu nawet duże modele mogą być usuwane bez użycia dodatkowych narzędzi, które mogą łatwo uszkodzić powierzchnię, do której przywiera wydruk.

Hotbed Adventurer 3

Innowacyjne rozwiązanie usuwania wydruków.

Maksymalna temperatura robocza stołu do drukowania wynosząca aż 100°C, co umożliwia wykorzystanie Adventurer 3 do tworzenia modeli z materiału ABS. Największy rozmiar wydruków w przypadku tej drukarki wynosi 150 x 150 x 150 mm.

Nowoczesny design obudowy

Drukarka posiada obudowę typu zamkniętego. Boczne, przezroczyste ścianki umożliwiają jednak bieżącą obserwację przebiegu drukowania modelu. Dzięki zamontowanej w środku diodzie LED proces nanoszenia kolejnych warstw filamentu jest jeszcze lepiej widoczny. Oświetlenie możemy wyłączyć lub ponownie włączyć z poziomu dotykowego menu drukarki. Drukarka posiada również wewnętrzną kamerę, co umożliwia zdalne kontrolowanie wydruku.

Obudowa Adventurer 3

Widok drukarki od frontu, z góry i z boku.

Dzięki kompaktowym rozmiarom umieszczenie Adventurer w dowolnym miejscu w pomieszczeniu nie stanowi większego wyzwania. Zamknięta obudowa pozwala na ograniczenie dostępu w trakcie pracy. Jest to bardzo dobre rozwiązanie chroniące przed dotknięciem gorących części urządzenia przez małe dzieci. Drukarka jest przy tym niezwykle cicha, pracując generuje dźwięk na poziomie zaledwie 45 dB, co jest świetnym wynikiem w tej klasie drukarek.

Poziom dźwięku generowanego przez Adventurer 3

Poziom natężenia dźwięku generowanego przez Adventurer 3 w trakcie pracy.

Wysoka jakość wydruku 

Drukarki z serii Adventurer 3 to nie tylko świetny wygląd i innowacyjne rozwiązania ułatwiające obsługę. To również gwarancja dobrej jakość wydruków. Drukarka pozwala na druk o grubości warstwy w zakresie od 0,1 do 0,4 mm. Maksymalna prędkość nanoszenia kolejnych warstw modelu to 100 mm/s.

Przykładowy wydruk Adventure 3

Modele 3D wykonane za pomocą Adventurer 3.

Prosty system wymiany filamentu

Adventurer 3 posiada zautomatyzowany, niezwykle prosty w obsłudze system instalacji i wymiany filamentu, którego szpula może być zamontowana w bocznej ściance obudowy, co pozwala na zaoszczędzenie miejsca na biurku.

Uwaga!

W ściance obudowy może być umieszczona szpula filamentu o średnicy do 180 mm oraz grubości do 50 mm. Są to wymiary szpuli filamentu dostarczonej przez producenta razem z drukarką. Możliwy jest samodzielny wydruk adaptera pozwalającego na korzystanie z większych szpul przy zdjętej bocznej ściance obudowy.

Wnęka na filament

Widok bocznej ścianki mieszczącej szpule z filamentem.

Adapter do większych szpul

Adapter do samodzielnego wydrukowania, umożliwiający używanie większych szpul z filamentem.

Dotykowe menu

Wyjątkowo proste w obsłudze dotykowe menu, umieszczone zostało na wyraźnym 2,8 calowym wyświetlaczu zlokalizowanym na frontowej części urządzenia.

Menu dotykowe Adventurer 3

Dotykowe menu Adventurer 3.

Dedykowane oprogramowanie po polsku

Producent dostarczył do urządzenia dedykowane oprogramowanie FlashPrint generujące pliki GX/G jako wyjściowe, w pełni kompatybilne z drukarką. Można je przesłać do urządzenia za pomocą pendrive'a, przewodu Ethernet, Wi-Fi lub skorzystać z projektów zapisanych w chmurze, przestrzeni przypisanej do naszego konta.

Program FlashPrint posiada polską wersje językową.

FlashPrint dla Adventurer 3.


Konto FlashCloud, do którego dostęp uzyskujemy po rejestracji na stronie producenta, umożliwia zarządzanie drukarką, przegląd własnych wydruków oraz wyświetlanie obrazów z zainstalowanej w Adventurer 3 kamerze.  Znajduje się na nim również odnośnik do biblioteki modeli.

Konto FlashCloud

Konto FlashCloud i podgląd z kamery w trakcie drukowania.

Specyfikacja Adventurer 3

Specyfikacja techniczna
Napięcie zasilania: 

od 110 V do 240 V (AC - sieciowe)

Moc całkowita:  150 W
Wyświetlacz: dotykowy 2,8 cala 
Prędkość druku:  od 10 do 100 mm/s
Dokładność druku:  ± 0.2 mm
Grubość druku:  od 0,1 mm do 0,4 mm
Średnica dyszy:

0,4 mm

Obsługiwany filament:

PLA, ABS

Średnica filamentu:  1,75 mm
Tryb pracy: Online, Ethernet lub z pendrive'a
Wyjściowy format plików:  GX/G
Oprogramowanie:  FlashPrint
Rozmiar druku: 

150 x 150 x 150 mm

Temperatura dyszy:  maks. 240°C
Temperatura stołu roboczego:  100°C
Wymiary drukarki:   340 x 388 x 405 mm
Masa:

 9 kg

Wymiary Adventure 3

Wymiary zewnętrzne i pole robocze Adventurer 3.

Zawartość zestawu

 • W pełni zmontowana drukarka Adventurer 3
 • Filament PLA 1,75 m o losowym kolorze
 • Śrubokręt
 • Skrócona instrukcja obsługi

Producent drukarki umożliwia zakup oryginalnych części zamiennych dedykowanych dla urządzenia.

Flashforge - nowoczesne rozwiązania techniczne w dziedzinie druku trójwymiarowego

Druk trójwymiarowy jest jednym z najszybciej rozwijających się zagadnień w zakresie szeroko rozumianej technologii, w której kluczowe znaczenie mają programowanie, elektronika, metody sztucznej inteligencji oraz mechanika precyzyjna. Na plus wychodzi także rosnące zainteresowanie w środowisku użytkowników drukarek 3D. Dzięki temu, firma Flashforge stworzyła linię wysokiej jakości drukarek 3D, które charakteryzują się rozbudowaną implementacją sprzętowo-programową gwarantującą wysoką jakość druku 3D.

Flashforge Adventurer 3 - przystępna cena i wszechstronność w jednym!

Konstrukcja drukarki Adventurer 3 została zaprojektowana przez inżynierów z wieloletnim doświadczeniem, którzy szczególny nacisk położyli na również na prostotę obsługi. Wymiana filamentu trwa zaledwie kilka minut - następnie wystarczy połączyć drukarkę z komputerem, włączyć zasilanie, podgrzać dyszę i...możemy przystąpić do drukowania. Adventurer 3 może drukować obiekty 3D z dokładnością do 0,1mm. Dzięki temu, drukarka od Flashforge znakomicie spełnia swoje zadanie jako maszyna do małoseryjnej produkcji elementów 3D z wysoką dbałością o detale.

3D - typ wydruku FFF/FDM
3D - ilość materiału 1
3D - średnica filam. 1.75 mm
3D - prędkość druku 100 mm/s
3D - grubość druku 0.1 - 0.4 mm
3D - temp. stołu 100 °C

Wysyłka w dniu zamówienia

Zaksięgowanie wpłaty za zamówienie na naszym koncie w dzień roboczy do godziny 12:00 oznacza wysyłkę towaru jeszcze tego samego dnia! 
* ze względu na obecnie panującą sytuację związaną z Covid-19 wyjątek stanowi poniedziałek,  w którym tego samego dnia wysyłane są zamówienia złożone do godz 10:00.

Czas realizacji płatności uzależniony jest od godzin sesji ELIXIR banków nadawcy i odbiorcy przelewu (więcej informacji na ten temat np. na stronie http://www.kiedy-przelew.pl/).

Darmowa wysyłka w Polsce już od 300 zł

Jeśli kwota do zapłaty za produkty przekroczy 300 zł dostawa gratis! Dotyczy zamówień opłaconych przed wysyłką. Zamówienia pobraniowe wysyłamy gratis od 500 zł.

Wysyłka na terenie Polski

Card image cap
Poczta Polska
 • Termin dostawy: 1-3 dni
 • Płatność z góry: od 9,90 zł
 • Płatność przy odbiorze: 17,90 zł
 • Ubezpieczenie: 1000 zł
Card image cap
Kurier GLS
 • Termin dostawy: 1-2 dni
 • Płatność z góry: od 14,90 zł
 • Płatność przy odbiorze: 22,90 zł
 • Ubezpieczenie: 6000 zł
Card image cap
Paczkomaty 24/7
 • Termin dostawy: 1-3 dni
 • Płatność z góry: od 12,90 zł
 • Ponad 8000 Paczkomatów
 • Ubezpieczenie: 200 zł

Wysyłka za granicę

Kurier GLS - strefa 1

Austria, Belgia, Chrowacja, Czechy, Dania, Niemcy, Holandia, Słowacja

 • Termin dostawy: 2-4 dni
 • Płatność z góry: 35 zł
Kurier GLS - strefa 2

Bułgaria, Estonia, Francja, Węgry, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Portugalia, Rumunia, Słowenia

 • Termin dostawy: 2-5 dni
 • Płatność z góry: 50 zł
Kurier GLS - strefa 3

Finlandia, Grecja, Hiszpania, Irlandia, Szwecja, Cypr, Malta

 • Termin dostawy: 2-7 dni
 • Płatność z góry: 80 zł
 • Darmowa dostawa zamówień na kwotę powyżej 300 zł nie dotyczy paczek adresowanych poza granice Polski.
 • Termin dostawy liczony jest w dniach roboczych od daty wysyłki zamówienia.

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Zapraszamy do dodania opinii o produkcie :) Funkcja dostępna po zalogowaniu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Zestaw filamentów Velleman ABS175SET6 ABS 1,75mm - 6 kolorów

Filament wykonany z ABS służący jako wkład do drukarek 3D oraz piór drukujących. Średnica wkładu jest równa 1,75 mm. W zestawie 6 sztuk w różnych kolorach po 20 m.
Indeks: VEL-10281
Indeks: VEL-10281
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 87,90 zł Cena 87,90 zł

Zestaw DIY do budowy miernika smogu - czujnik czystości powietrza PM2.5 i PM10

Zestaw umożliwiający zbudowanie własnego smogomierza. W skład zestawu wchodzi moduł WiFi ESP8266 + NodeMCU v3, czujnik PMS7003, adapter do czujnika PMS, czujnik wilgotności,...
Indeks: SES-13434
Indeks: SES-13434
Czas oczekiwania: ok. 10-30 dni
Cena podstawowa 188,90 zł Cena 188,90 zł

Mikrokontroler AVR - ATmega8A-PU DIP

Mikrokontroler z rodziny Atmel  AVR w 28-nóżkowej obudowie przewlekanej - DIP. Zasilany napięciem z zakresu od 2,7 V do 5,5 V, taktowany sygnałem do 16 MHz, posiada 8 kB Flash,...
Indeks: UCC-00078
Indeks: UCC-00078
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 6,90 zł Cena 6,90 zł

Głośnik MG15 0,1W 8Ohm - 15x4mm

Głośnik o mocy 0,1 W, rezystancji 8 Ω i wymiarach 15 x 4 mm.
Indeks: EAK-03467
Indeks: EAK-03467
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 2,60 zł Cena 2,60 zł

Pistolet do klejenia 100W - ZD-8A

Pistolet do klejenia na gorąco o mocy 100 W. Uzupełniany wkładami o średnicy 11,2 mm. Wymiary klejarki to 17 x 16 x 3 cm.
Indeks: NSZ-08527
Indeks: NSZ-08527
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 23,90 zł Cena 23,90 zł

Dioda LED 5mm RGB matowa wsp. katoda - 5 szt.

Dioda LED 5 mm RGB, wspólna katoda. Soczewka matowa - lepiej rozpraszająca światło. Pakowana po 5 sztuk.
Indeks: UCC-01667
Indeks: UCC-01667
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 3,90 zł Cena 3,90 zł

Huzzah ESP8266 - moduł WiFi GPIO, ADC, PCB antena - Adafruit 2471

Moduł WiFi oparty na układzie ESP8266. Na pokładzie znajduje się 9 portów GPIO z obsługą I2C iSPI, wejście analogowe oraz interfejs UART. Posiada zainstalowane oprogramowanie...
Indeks: ADA-04601
Indeks: ADA-04601
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 55,90 zł Cena 55,90 zł

Przejściówka USB na przewody żeńskie z konwerterem USB-UART PL2303 TA - Waveshare 7965

Przejściówka pozwala podłączyć złącze USB do wielu różnych modułów z wykorzystaniem wbudowanego konwertera USB - UART PL2303 TA. Przewody zakończone są złączami żeńskimi. Układ...
Indeks: WSR-04470
Indeks: WSR-04470
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 9,50 zł Cena 9,50 zł

Magnes neodymowy walcowy - 3x4mm

Magnes neodymowy walcowy o wymiarach 3 x 4 mm. Magnesy neodymowe cechują się bardzo dużą siłą przyciągania dzięki bardzo dużej gęstości energii. Mają dożywotnią gwarancję mocy...
Indeks: RNH-12652
Indeks: RNH-12652
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 14,60 zł Cena 14,60 zł

Czujnik magnetyczny - kontaktron CMD615

Przewodowy czujnik zbliżeniowy załączany magnetycznie. Wymiary obudowy to 15 x 6,5 mm.
Indeks: AKS-10154
Indeks: AKS-10154
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 6,99 zł Cena 6,99 zł

Zestyk kontaktron prosty 10mm

Zestyk kontaktronowy w obudowie prostej o długości 10 mm.
Indeks: SES-03258
Indeks: SES-03258
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 3,50 zł Cena 3,50 zł

Pierścień LED RGB WS2812B 5050 x 24 diody - 90mm

Pierścień złożony z 24 indywidualnie adresowanych diod LED RGB 5050 ze zintegrowanym sterownikiem. Do obsługi modułu wystarczy jeden pin mikrokontrolera. Średnica zewnętrzna...
Indeks: LED-06246
Indeks: LED-06246
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 41,90 zł Cena 41,90 zł

Produkty z tej samej kategorii:

Drukarka 3D - Flashforge Inventor II

Drukarka 3D przeznaczona głównie do zastosowań dydaktycznych . Obszar roboczy urządzenia znajduje się w zamkniętej komorze .  Jego wymiary to  150 x 140 x 140 mm . Drukarka...
Indeks: FFO-16738
Indeks: FFO-16738
Na zamówienie. Czas oczekiwania ok. 10-30 dni
Cena podstawowa 3 089,00 zł Cena 3 089,00 zł

Drukarka 3D - Flashforge DLP Hunter - żywica

Drukarka 3D działająca w technologii DLP . Producentem urządzenia jest firma Flashforge. Hunter DLP umożliwia tworzenie wysokiej jakości wydruków z żywicy światłoutwardzalnej...
Indeks: FFO-15891
Indeks: FFO-15891
Na zamówienie. Czas oczekiwania ok. 10-30 dni
Cena podstawowa 18 495,00 zł Cena 18 495,00 zł

Drukarka 3D - Flashforge AD1

Drukarka 3D  przeznaczona do drukowania liter kanałowych , wykorzystywanych w szyldach i logach reklamowych. Pole robocze urządzenia wynosi 600 x 600 x 70 mm. AD1 nie posiada...
Indeks: FFO-16736
Indeks: FFO-16736
Na zamówienie. Czas oczekiwania ok. 10-30 dni
Cena podstawowa 19 895,00 zł Cena 19 895,00 zł

Drukarka 3D Flashforge Guider IIs

Drukarka 3D firmy Flashforge. Umożliwia drukowanie modeli o maksymalnych rozmiarach 280 x 250 x 300 mm . Wymiary konstrukcji urządzenia to 550 x 490 x 570 mm. Guider IIs...
Indeks: FFO-17653
Indeks: FFO-17653
Na zamówienie. Czas oczekiwania ok. 6-10 tyg.
Cena podstawowa 6 995,00 zł Cena 6 995,00 zł

Drukarka 3D - Flashforge Creator 3

Profesjonalna drukarka 3D , której producentem jest firma Flashforge. Urządzenie ma pole robocze o wymiarach 300 x 250 x 200 mm. Wyróżnikiem modelu Creator 3 są dwa...
Indeks: FFO-16461
Indeks: FFO-16461
Na zamówienie. Czas oczekiwania ok. 8-12 tyg.
Cena podstawowa 11 895,00 zł Cena 11 895,00 zł

Drukarka 3D Flashforge Inventor II S

Drukarka 3D firmy Flashforge. Umożliwia drukowanie elementów o maksymalnych wymiarach 150 x 140 x 140 mm. Urządzenie posiada obudowę typu zamkniętego.  Drukarka jest w...
Indeks: FFO-15645
Indeks: FFO-15645
Czas oczekiwania ok. 10-30 dni
Cena podstawowa 2 899,00 zł Cena 2 899,00 zł

Drukarka 3D Flashforge Creator Pro

Drukarka 3D firmy Flashforge. Pozwala na drukowanie przedmiotów  o maksymalnych wymiarach  227 x 148 x 150 mm . Dzięki zastosowaniu systemu podwójnych dysz drukujących...
Indeks: FFO-15646
Indeks: FFO-15646
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 2 999,00 zł Cena 2 999,00 zł

Drukarka 3D - Flashforge Creator Pro 2

Zmodernizowana wersja drukarki Creator Pro, której producentem jest firma Flashforge. Najnowsza odsłona modelu Creator Pro oferuje użytkownikowi system dwóch niezależnych...
Indeks: FFO-16740
Indeks: FFO-16740
Czas oczekiwania ok. 8 tyg.
Cena podstawowa 3 359,00 zł Cena 3 359,00 zł