Promowane produkty

Polecane

Kurs elektroniki

Napięcie wyjściowe 1,8V

W naszym sklepie można znaleźć stabilizatory, które występują w postaci układów scalonych o napięciu wyjściowym wynoszącym 1,8 V. Czym jest stabilizator napięcia? Jest to układ elektroniczny, który ma za zadanie utrzymać stałe napięcie na wyjściu. Odpowiednie natężenie napięcia jest kluczowe do adekwatnego zasilenia danego przedmiotu np. aparatu. W zasadzie prawie każde urządzenie elektroniczne posiada zasilacz. Jest to zatem element niezbędny, jeśli chcemy korzystać z nowoczesnych gadżetów i sprzętów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w swojej ofercie posiadamy stabilizatory o różnym napięciu wyjściowym.

Ilość produktów: 1
Loading...

Stabilizator LDO 1,8V NCP1117DT18G - SMD TO-252 - 5szt.

Stabilizator liniowy Low-Dropout o napięciu wyjściowym 1,8 V i maksymalnym prądzie 1 A. Zamknięty w obudowie TO-252, posiada 3 piny. W zestawie 5 szt.
Indeks: FAR-15251
Indeks: FAR-15251
Wysyłka 24h
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 5,90 zł Cena 5,90 zł

Masz wybór

Zapewniamy naszym klientom wybór spośród wielu produktów. Będą w stanie dopasować rozwiązanie do swoich potrzeb. Spośród stabilizatorów możemy wyróżnić te o różnym napięciu, tj. napięciach: 1.8 V, 3.3 V, 5 V, 8 V, 9 V, 10 V oraz 12 V. W opisie przedmiotów naszego sklepu można znaleźć informacje o tym, jakie dany stabilizator ma napięcie. Ponadto oferujemy wybór zarówno całych zestawów, jak i pojedynczych urządzeń stabilizujących napięcie.

Stabilizatory liniowe

Przeglądając nasze produkty, można natknąć się na pojęcie stabilizatorów liniowych. Aby uprościć wybór odpowiednich produktów, przybliżymy informacje na ten temat. Stabilizator jest niezbędny do stabilizacji napięcia zasilania, które przesyłane jest do danego urządzenia. Aktualnie są to elementy dopracowane i posiadają wbudowane obwody, które ograniczają prąd wyjściowy podczas wystąpienia przeciążenia. Dla prostszego wyboru każdy stabilizator ma określony maksymalny prąd wyjściowy, a także podany rodzaj obudowy. Urządzenia znajdujące się w naszym asortymencie są przystępne cenowo, a jednocześnie odznaczają się wysoką jakością.

Zwykłe rzeczy działają w niezwykły sposób

Napięcie wyjściowe to napięcie elektryczne, które znajduje się po stronie wyjścia urządzenia zasilającego, którego dobrym przykładem jest ładowarka. Warto wiedzieć, że rodzaj urządzenia wpływa na fazę sygnału, jego poziom, czy też kształt. Aby wszystko sprawnie działało, napięcie musi być kompatybilne z napięciem urządzenia, które jest zasilane np. laptopem lub telefonem komórkowym. Ewidentnie są to rzeczy codziennego użytku, a ich działanie zależne jest od prawidłowego wyboru i zastosowania odpowiednich stabilizatorów, które znajdują się w ofercie naszego sklepu.