Filtruj według
Cena
4 5
Producent
Więcej (447) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

BOTLAND B. DERKACZ SPÓŁKA JAWNA Opinie z ekomi-pl.com

Napięcie wyjściowe 1,8V

Ilość produktów: 1
Loading...

Stabilizator LDO 1,8V NCP1117DT18G - SMD TO-252 - 5szt.

Stabilizator liniowy Low-Dropout o napięciu wyjściowym 1,8 V i maksymalnym prądzie 1 A. Zamknięty w obudowie TO-252, posiada 3 piny. W zestawie 5 szt.
Indeks: FAR-15251
Indeks: FAR-15251
Wysyłka 24h
Dostępny, wysyłka 24h!
SPRAWDŹ ILOŚĆ
Cena podstawowa 5,90 zł Cena 4,72 zł
  • Obniżka
  • Darmowa dostawa
  • Promocja

Masz wybór

Zapewniamy naszym klientom wybór spośród wielu produktów. Będą w stanie dopasować rozwiązanie do swoich potrzeb. Spośród stabilizatorów możemy wyróżnić te o różnym napięciu, tj. napięciach: 1.8 V, 3.3 V, 5 V, 8 V, 9 V, 10 V oraz 12 V. W opisie przedmiotów naszego sklepu można znaleźć informacje o tym, jakie dany stabilizator ma napięcie. Ponadto oferujemy wybór zarówno całych zestawów, jak i pojedynczych urządzeń stabilizujących napięcie.

Stabilizatory liniowe

Przeglądając nasze produkty, można natknąć się na pojęcie stabilizatorów liniowych. Aby uprościć wybór odpowiednich produktów, przybliżymy informacje na ten temat. Stabilizator jest niezbędny do stabilizacji napięcia zasilania, które przesyłane jest do danego urządzenia. Aktualnie są to elementy dopracowane i posiadają wbudowane obwody, które ograniczają prąd wyjściowy podczas wystąpienia przeciążenia. Dla prostszego wyboru każdy stabilizator ma określony maksymalny prąd wyjściowy, a także podany rodzaj obudowy. Urządzenia znajdujące się w naszym asortymencie są przystępne cenowo, a jednocześnie odznaczają się wysoką jakością.

Zwykłe rzeczy działają w niezwykły sposób

Napięcie wyjściowe to napięcie elektryczne, które znajduje się po stronie wyjścia urządzenia zasilającego, którego dobrym przykładem jest ładowarka. Warto wiedzieć, że rodzaj urządzenia wpływa na fazę sygnału, jego poziom, czy też kształt. Aby wszystko sprawnie działało, napięcie musi być kompatybilne z napięciem urządzenia, które jest zasilane np. laptopem lub telefonem komórkowym. Ewidentnie są to rzeczy codziennego użytku, a ich działanie zależne jest od prawidłowego wyboru i zastosowania odpowiednich stabilizatorów, które znajdują się w ofercie naszego sklepu.