Filtruj według

Cena
1699 2249
Producenci
Więcej (419) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Aparatura sterująca do DJI Phantom

Ilość produktów: 2
Loading...

Okulary multimedialne gogle FPV DJI Goggles

Gogle FPV przeznaczone do dronów DJI z serii Inspire, Phantom oraz Mavic. Pasują również do innych urządzeń dzięki złączu HDMI. Mają niewielką wagę i wygodne materiały...
Indeks: ROB-09344
Indeks: ROB-09344
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 1 699,00 zł Cena 1 699,00 zł
  • Darmowa dostawa

DJI Goggles Racing - Okulary multimedialne gogle FPV

Gogle FPV kompatybilne z modułem transmisji wideo OcuSync i modułem kamery w zasięgu do 7 km. Mają niewielką wagę i wygodne materiały wykonania. Wykonane z wysokiej jakości...
Indeks: ROB-12215
Indeks: ROB-12215
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 2 249,00 zł Cena 2 249,00 zł
  • Darmowa dostawa

Ultranowoczesne kontrolery

Kontrolery lotu DJI Phantom pozwalają nie tylko na sterowanie samym urządzeniem, ale także wspierają niezakłóconą transmisję obrazu. W najnowszych dronach skonstruowanych przez chińskiego producenta zaimplementowany został system OcuSync – a kontrolery lotu tej marki w pełni z nim współpracują. Aby transmisja wideo odbywała się bez zakłóceń i opóźnień, kontroler wyszukuje taką częstotliwość, która zapewni najlepszy przekaz obrazu w danych warunkach. Bardzo ciekawą opcją kontrolera jest śledzenie trasy, którą użytkownik rysuje na ekranie (w postaci linii), a model latający wiernie odtwarza ją podczas lotu. Aparatura sterująca DJI Phantom wspierana jest przez dedykowaną aplikację DJI GO, która może być wykorzystana również do edycji sesji fotograficznych zrealizowanych przy pomocy drona.

Kontrola kamery przy pomocy… monitora!

Funkcję aparatury sterującej do dronów DJI Phantom rozszerza dedykowany monitor CrystalSky, współpracujący z oprogramowaniem DJI GO. Z jednej strony zapewnia on bardzo wysoką wydajność transmisji, a odbierany obraz może przekierowywać do innych urządzeń, np. multimedialnych gogli. Z drugiej strony – właśnie ze względu na wbudowaną aplikację – pozwala na intuicyjną i wygodną kontrolę kamery. Dodatkowy plus zastosowania CrystalSky w połączeniu z aparaturą sterującą do DJI Phantom to fakt, że zapewnia on znakomity odbiór obrazu z kamery i wysoką jasność, uwidaczniającą wszystkie szczegóły nagrania.

Fenomenalne możliwości gogli multimedialnych

Większość kontrolerów lotu ma postać konsoli wyposażonej w drążki i przyciski. Coraz popularniejszą aparaturą sterującą do dronów DJI Phantom są jednak okulary multimedialne, wyposażone w panoramiczny wyświetlacz. Do kierowania quadrocopterem przeznaczony jest tryb Head Tracking Flight, w którym dron reaguje na ruchy głowy. To intuicyjna nawigacja, którą można opanować błyskawicznie. Poruszenie w górę – dół zmienia pozycję kamery, natomiast ruch w prawo-lewo przekłada się na kierunek lotu całego urządzenia. Istnieje również możliwość sterowania samym gimbalem (tryb Head Tracking Gimbal). Oczywiście na obudowie okularów multimedialnych nie mogło zabraknąć także przycisków z funkcjami menu.