Promowane produkty

Polecane

BOTLAND B. DERKACZ SPÓŁKA JAWNA Opinie z ekomi-pl.com

Aparatura sterująca do DJI Mavic

Ilość produktów: 2
Loading...

Okulary multimedialne gogle FPV DJI Goggles

Gogle FPV przeznaczone do dronów DJI z serii Inspire, Phantom oraz Mavic. Pasują również do innych urządzeń dzięki złączu HDMI. Mają niewielką wagę i wygodne materiały...
Indeks: ROB-09344
Indeks: ROB-09344
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 1 699,00 zł Cena 1 699,00 zł
  • Darmowa dostawa

DJI Goggles Racing - Okulary multimedialne gogle FPV

Gogle FPV kompatybilne z modułem transmisji wideo OcuSync i modułem kamery w zasięgu do 7 km. Mają niewielką wagę i wygodne materiały wykonania. Wykonane z wysokiej jakości...
Indeks: ROB-12215
Indeks: ROB-12215
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 2 249,00 zł Cena 2 249,00 zł
  • Darmowa dostawa

Kontroler lotu o wielkich możliwościach

Dedykowane kontrolery lotu do dronów DJI Mavic stanowią doskonałe wsparcie dla zaawansowanych technicznie rozwiązań samego quadrocoptera. Doskonałym przykładem jest przede wszystkim wykorzystywany w aparaturze sterującej system OcuSync. Rozwiązuje on podstawowy problem: zakłócenia, które mogą pojawiać się podczas przekazu powietrznej transmisji na żywo. Jeśli chcesz uchwycić każdy ciekawy moment danego wydarzenia i wykonywać zdjęcia bez obawy, że najlepsze kadry „uciekną” przez problem z transmisją obrazu, docenisz znaczenie OcuSync wbudowanego w aparaturę sterującą DJI Mavic. System ma za zadanie sprawdzanie poszczególnych pasm transmisji i automatyczne przełączanie między nimi – na takie pasmo, które w danym momencie umożliwi najlepsze parametry przekazu.

Kontroler z wyświetlaczem czy gogle multimedialne?

DJI Smart Controller – dedykowany kontroler lotu dla DJI Mavic – wyposażony jest w ekran o przekątnej 5,5 cala. Pozwala on na bieżący podgląd obrazu z kamery, a jego jasność i doskonałe odwzorowanie szczegółów sprawiają, że przyjemności odbioru transmisji z kamery nie przesłoni ani intensywne światło słoneczne, ani inne niesprzyjające warunki pogodowe. Jednak realizacja misji przy pomocy kontrolera to niejedyna możliwość – o wiele ciekawszych emocji mogą dostarczyć bowiem gogle multimedialne FPV. W naszym sklepie znajdziesz aparaturę sterującą do dronów DJI Mavic w formie okularów multimedialnych z wbudowanymi wyświetlaczami, zapewniającymi panoramiczne odwzorowanie obrazu.

Okulary multimedialne – najwyższy realizm wideofilmowania

Gogle multimedialne DJI współpracują ze wspomnianym wcześniej systemem OcuSync, gwarantując szybki i pozbawiony zakłóceń odbiór obrazu. Dzięki konstrukcji – typowej dla okularów multimedialnych – zapewniają operatorowi niezwykle realistyczne wrażenie osobistego uczestniczenia w locie. Świetnie sprawdzają się przy tym w roli aparatury sterującej dla dronów DJI Mavic. Obsługują obraz w jakości HD i full HD, przy obrazie 720p zapewniają prędkość 60 klatek na sekundę, a przy 1080p – standardowe 30 klatek na sekundę. W trybie Head Tracking Gimbal i Head Tracking Flight pozwalają na sterowanie odpowiednio: gimbalem lub całą konstrukcją latającą, wyłącznie przy pomocy ruchów głowy operatora. Co więcej, oprócz współpracy z dronem DJI Mavic zagwarantują wsparcie podczas gier albo oglądania filmów.