Promowane produkty

Polecane

Aparatura sterująca do DJI Mavic

Przepraszamy za niedogodności.

Kontroler lotu o wielkich możliwościach

Dedykowane kontrolery lotu do dronów DJI Mavic stanowią doskonałe wsparcie dla zaawansowanych technicznie rozwiązań samego quadrocoptera. Doskonałym przykładem jest przede wszystkim wykorzystywany w aparaturze sterującej system OcuSync. Rozwiązuje on podstawowy problem: zakłócenia, które mogą pojawiać się podczas przekazu powietrznej transmisji na żywo. Jeśli chcesz uchwycić każdy ciekawy moment danego wydarzenia i wykonywać zdjęcia bez obawy, że najlepsze kadry „uciekną” przez problem z transmisją obrazu, docenisz znaczenie OcuSync wbudowanego w aparaturę sterującą DJI Mavic. System ma za zadanie sprawdzanie poszczególnych pasm transmisji i automatyczne przełączanie między nimi – na takie pasmo, które w danym momencie umożliwi najlepsze parametry przekazu.

Kontroler z wyświetlaczem czy gogle multimedialne?

DJI Smart Controller – dedykowany kontroler lotu dla DJI Mavic – wyposażony jest w ekran o przekątnej 5,5 cala. Pozwala on na bieżący podgląd obrazu z kamery, a jego jasność i doskonałe odwzorowanie szczegółów sprawiają, że przyjemności odbioru transmisji z kamery nie przesłoni ani intensywne światło słoneczne, ani inne niesprzyjające warunki pogodowe. Jednak realizacja misji przy pomocy kontrolera to niejedyna możliwość – o wiele ciekawszych emocji mogą dostarczyć bowiem gogle multimedialne FPV. W naszym sklepie znajdziesz aparaturę sterującą do dronów DJI Mavic w formie okularów multimedialnych z wbudowanymi wyświetlaczami, zapewniającymi panoramiczne odwzorowanie obrazu.

Okulary multimedialne – najwyższy realizm wideofilmowania

Gogle multimedialne DJI współpracują ze wspomnianym wcześniej systemem OcuSync, gwarantując szybki i pozbawiony zakłóceń odbiór obrazu. Dzięki konstrukcji – typowej dla okularów multimedialnych – zapewniają operatorowi niezwykle realistyczne wrażenie osobistego uczestniczenia w locie. Świetnie sprawdzają się przy tym w roli aparatury sterującej dla dronów DJI Mavic. Obsługują obraz w jakości HD i full HD, przy obrazie 720p zapewniają prędkość 60 klatek na sekundę, a przy 1080p – standardowe 30 klatek na sekundę. W trybie Head Tracking Gimbal i Head Tracking Flight pozwalają na sterowanie odpowiednio: gimbalem lub całą konstrukcją latającą, wyłącznie przy pomocy ruchów głowy operatora. Co więcej, oprócz współpracy z dronem DJI Mavic zagwarantują wsparcie podczas gier albo oglądania filmów.